نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
6. آذر 1397 - 21:03
مدیرعامل اسبق نفت و گازگچساران نوشت:جناب آقای تاجگردون!در نقدهای بنده خصوصاً اولین نامه، پیشنهادات قابل توجهی به شما شد ولی شما به هیچکدام از آنها توجهی نکردید و حتی پس از سه کامنت کاملاً محترمانه ولی منتقدانه، از سوی بنده، دسترسی حقیر را به صفحه اینستاگرامتان که عمومی بوده و حتی تروریسم و صهیونیسم به آن دسترسی دارند، قطع کردید تا نشان دهید چقدر با شنیدنِ صدای منتقدِ واقعی مخالفید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،غلامرضا پاکدل،مدیرعامل اسبق شرکت نفت و گازگچساران  در مطلبی به سخنان اخیرغلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی ( جشن میلاد پیامبر(ص) در سالن پد خندق)  واکنش نشان داده و نوشته است:جناب آقای تاجگردون،نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی؛با سلام و دعای خیر،

خدا را سپاس که سلامتی خود را باز یافتید. از صمیم قلب از خداوند میخواهم سال های متمادی برای فرزندان تان پدری کنید و در امورات شخصی موفق باشید، ولی درخصوص فعالیت های سیاسی، اجرایی و هر آنچه به عموم مردم یا بخشی از آنها بر می‌گردد، از خدا می خواهم که این توفیق را به شما بدهد که کمی تأمل نموده و تجدید نظر نمایید. حداقل تا حدودی به آنچه می فرمائید یا شعار می دهید، در عمل پایبند باشید.

در راستای ناگفته ها و نقدهایم، دو نقد دیگر بود که می بایست، تقدیم محضر مردم و رسانه ها می-نمودم که وقتی دچار کسالت شدید، انتشار آنها را متوقف کردم و اکنون که الحمدلله والمِنَّه بهبودی یافته و به عرصه فعالیت برگشته‌اید، قصد داشتم یکی از آنها را منتشر نمایم ولی متن سخنرانی چهارم آذرماه نود و هفتِ شما سبب گردید تا قبل از آنها، فارغ از بحثی که بین جنابعالی و آقای هدایتخواه پیش آمده، که بهتر است توضیحات پیرامون منظور شان توسط خودشان ارائه شده و جنابعالی نیز از احساسات و تعصبات مردم سوء استفاده ننمایید، پاسخی درخصوص دو مورد از فرمایشاتتان درخصوص توجه به اصل بسیج و نیز استقبال از پیشنهادها، خدمتتان عرض کنم.

فرموده اید” وقتی می گوییم بسیجی، به ظواهر اوامر نرویم. من از دست اندرکاران هفته بسیج می خواهم عمق بسیج را نشان بدهید. ” و پیشنهاد نموده اید که  ” در مراسمی از بسیجی با هشتاد ماه جبهه  تجلیل شود و یک روز بسیجیان خاطره تعریف کنند.” البته ابتدای فرمایشتان خیلی خوب است ولی با مَنِش و عملکرد شما نمی‌خواند. چون اگر به ظواهر بسیج پرداخته نشود و عمق بسیج دیده شود، آن وقت دیگر باید همه مردم را به یک چشم دید، بسیجی ها و جانباران و ایثارگران را حرمت کرد و در جایگاه ها و مسئولیت های در شأن و  البته در تخصص و توانشان گمارد و آنها طبعاً با رانت، پارتی بازی، انحصار، دادن امتیازات و فرصت ها به افراد خاص مخالفند، آن گاه، آیا شما میتوانید چنین وضعی را تحمل کنید؟ آنها واقعاً به شعار زنده باد مخالف من” اعتقاد دارند و اصلاً مخالفی نمی بینند.

آنها معقتد به بسیج هشتاد میلیونی هستند، ولی جنابعالی که ثابت کرده اید فقط شعار ” زنده باد مخالف من ” را سر می دهید ولی هیچ مخالفی را بر نمی تابید، آیا می توانید با این واقعیت بسیج کنار بیائید؟ قطعاً نه. به همین دلیل هم بلافاصله ادامه می دهید که از آنها تجلیل کنید و بگویید تا خاطره تعریف کنند، یعنی همان ظواهر! ( البته بدون شک در کنار اصل و عمق بسیج، ظواهر آن هم عالیست ). ولی جناب آقای تاجگردون: ازکوزه همان برون تراود که در اوست، شما بلافاصله حرف دلتان را زده اید، چون در عمل نشان داده اید که به عمق اندیشه و آرمان بسیج نمی اندیشید. فرموده اید: ” من بعضی اوقات شک می کنم، نکند جبهه ای که ما رفتیم جبهه دیگری بود.

اصلاً جنگ نبود، چیز دیگری بود. ” دقیقاً !!، از شما چه پنهان! ما هم از حرفها و عملکردِ شما شک کردیم، مگر این جانبازان قطع عضو، این فرماندهانِ دوران جنگ با سابقه سالها حضور در جبهه که با بی حرمتی و بدون دلیل و فقط به جرم رأی ندادن به شما برکنار شدند و مورد بی مهری قرار گرفتند و حتی بعضی از آنها را اجازه ندادید و ندادند که کنار زمین فوتبال بنشینند و روحیه بخش و الگوی جوانان باشند، یا آن جانبازی که زیر مشت و لگد قرار گرفت، و هنوز هم دست بردار نیستید و با تمام قوا شمشیر را از رو برایشان بسته اید و آخرینشان درنفت که مقداری عادی راه میرفت و احتمالاً دیر متوجه شدید که قطع عضو است و پای مصنوعی دارند!! را هم برکنار کردید، در جبهه دیگری می جنگیدند؟ فرماندهی گردانهای اجنبی بودند؟ اعضای بدنشان را در جای دیگری و برای دینی غیر از اسلام و انقلابی غیر از انقلاب اسلامی و مملکتی غیر از ایران از دست داده اند؟؟ و خیلی جالب است که امروز هم به همین راحتی چشم در چشم مردم اینگونه صحبت می کنید و متولیان هفته بسیج را هم زیر سوال می برید.

در قسمت دیگری از فرمایشاتتان فرموده اید: ” که اگر کسی ایده ای داشته باشد بخیل نیستم بیانش می¬کنم. ” ( زحمت می کشید که بیانش می کنید.!! ) و فرموده اید: ” اگر کسی ایده ای بدهد می گویم این شخص ایده داده و ایده اش از من بهتر است ” و وانمود کرده اید که از پیشنهادها استقبال می کنید.

حتماً خاطرتان هست وقتی که فرمودید، همین جانبازان، رزمندگان و بسیجیان را با افرادی که صرفاً فامیل جنابعالی یا لیدرهایتان بودند عوض نمایم، هر چند نشان می داد به اصل مهم تفکیک قوا اعتقادی ندارید، ولی بنده عرض می کردم در عملکردشان ضعفی هست؟ هیچ پاسخی نداشتید، فقط می فرمودید: ” همسوی ما نبوده اند و به من رأی نداده اند. ” پیشنهاد دادم به جای این تسویه حسابها، به فکر توسعه و عمران، تعریف و انجام پروژه ها و ایجاد فرصتهای شغلی باشید، بیکاری امان مردم را بریده است. عرض کردم ظرف این چند سال، از محل اعتبارات نفت، فرودگاه هواپیمای جت برای اولین بار در تاریخ استان، زیرگذر، دانشکده نفت، بیمارستان (بی بی حکیمه)، بیمارستان جدید نفت، ، مجموعه ورزشی شهید فراز، مجموعه ورزشی شهید درخشان، زورخانه شهید نریموسی، زمین چمن و استخرِ انتهای بلوار بعثت، سالن ورزشی و استخر باشت، کاشت هزاران اصله درخت، و دهها پروژه بزرگ و کوچک دیگر انجام شده است، تیم فوتبال هم برای اولین بار به لیگ دسته یک صعود کرده است، یادواره بی سابقه تجلیل از کل رزمندگان استان و رزمایش تاریخی ده هزار نفره برگزار نیز برگزار شده است.

حال پروژه ها و طرح هایی هست، بیایید بجای تسویه حسابهای شخصی و جناحی، آنهم اکثراً با جانبازان قطع عضو و فرماندهان بی¬ادعا و ناشناخته دوران دفاع مقدس و عمل نمودن به شعار ” مرده باد مخالف من”، به فکر انجام چنین طرحها و ایجاد فرصتهای شغلی باشیم، نه تنها آن پیشنهاد را نپذیرفتید بلکه دقیقاً به نظر خودتان اصرار ورزیدید؟ که اتفاقاً آن را عملی هم کردید و نتایج اسفبارش را هم دیدید. اگر فقط همین یک پیشنهاد را پذیرقته بودید، امروز مجبور نبودید بعنوان بزرگترین دستاوردهای قریب به هفت سال وکالتتان آنهم در کسوت رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فقط بهسازی بافت فرسوده و خیابان بلادیان را نام ببرید. البته پتروشیمی را قطعاً بر اساس عادت دیرینه به اشتباه به اسم خودتان مصادره کرده اید، چون طرح دوران شما نبوده است. ( کمی دقت کنید چقدر دستتان خالی است. در عجبم! هنوز بعضی قلم به دستان جیره خوار، با چه رویی می گویند در بخش عمران و توسعه، عملکرد شما قابل دفاع است، در حالیکه خودتان بعد از نقد سوم بنده همه چیز را پذیرفتید. )

یادتان هست، وقتی در خصوص مغازه های شرکت نفت که بنده و همکارانم پیگیرِ اخذ اجاره و نیز انجام فرایند مزایده بودیم، در حضور امام جمعه محترم، رئیس محترم وقت اداره اطلاعات و جانباز قطع عضو! و رییس روابط عمومی وقتِ شرکت، پیشنهاد گردید که از وزیر محترم نفت مجوز اختصاصِ مبالغ اجاره آنها در امورات قرآنی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی اخذ گردد، شما استقبال کردید که شخصاً آن مجوز را می گیرید ولی وقتی متوجه شدید بعضی از مغازه ها در اختیار افراد خاصی از نزدیکانتان هستند، نه تنها آن کار را نکردید، بلکه پیگیر بودید موضوغ اخذ اجاره نیز منتفی گردد؟.

جناب آقای تاجگردون: در نقدهای بنده خصوصاً اولین نامه، پیشنهادات قابل توجهی به شما شد ولی شما به هیچکدام از آنها توجهی نکردید و حتی پس از سه کامنت کاملاً محترمانه ولی منتقدانه، از سوی بنده، دسترسی حقیر را به صفحه اینستاگرامتان که عمومی بوده و حتی تروریسم و صهیونیسم به آن دسترسی دارند، قطع کردید تا نشان دهید چقدر با شنیدنِ صدای منتقدِ واقعی مخالفید. همه می¬دانند شما شیفته بله قربان گفتن و تعریف و تمجیدید. اولین پیشنهاد این است که با این عارضه، مبارزه کنید. ( البته چون در تمام نوشته¬هایم سعی دارم انصاف را رعایت کنم، باید عرض کنم فقط بعد از مدتها و پس از ناگفته و نقد سوم، پذیرفتید که دیگر کمتر کارهای دیگران را به نام خودتان مصادره کنید و مدتی است از فرودگاه گچساران، زیرگذر، بیمارستان بی بی حکیمه، دانشکده نفت، آبیار برخی دشتها و بعضی پروژه های دیگر بعنوان عملکرد خودتان نام نمی برید، مثل آخرین گزارش تلویزیونی عملکردتان و همین سخنرانی تان، که جای شکر دارد. ( البته اگر نام بردن پتروشیمی را اشتباهِ سهوی فرض کنیم ) . در خصوص توجه به نظرات مخالف و اخذ پیشنهادها، متأسفانه شما هنوز اندر خمِ یک کوچه اید. ابتدا شما با نفس خودتان مبارزاتی را شروع کنید.

مهمترین پیشنهادها بعد از مبارزه با نفس، توجه عملی به شایسته سالاری، شفافیت، تأمین امنیت سرمایه گذاری،  اجرای ضابطه و رعایت عدالت نسبی و حتی الامکانی در جذبها ، وامها، فرصتها و دادن حق به مستحق است که نیک می دانید، شما تاکنون خلاف آنها عمل نموده¬اید و بهترین پاسخ تئوریسنها و هوادارانتان این است که مگر فقط در دوره آقای تاجگردون بوده است؟ یعنی اینکه قبول دارند که در دوره جنابعالی اینگونه هست و سعی و تلاش و افتخارشان این است که مصداقی بیاورند که در دوره های قبل هم بوده است. پیشنهاد مهم دیگر توجه به نخبه¬هاست. نه هر کسی را دوست داشتید روی سکو آورده و نخبه معرفی کنید. جناب آقای تاجگردون: شما و مدیرانتان عمدی یا سهوی نخبه¬ها را کشته¬اید. در همین جشن اخیر نخبه¬ها، جای دکتر بهمن کشکولی، دوقلوهای خادم بشیری، بهرنگ اسدی و دهها صاحب رتبه تک رقمی و دو رقمی ونخبه دیگر که بدلیل عدم امکان ذکر نامشان از آنها خاضعانه پوزش می طلبم،خالی بود.

آنهایی که بعنوان نخبه معرفی کردیدبه گرد‌ِّ پای اینها هم نمی رسیدند. بهترین عبارتی را که می شود بکار برد این است که شما در عمل و حتی بصورت نمادین جای نخبه ها را با پخمه ها جابجا کرده اید. متاسفانه وقتی پشت تریبون قرار می گیرید هر چه دلتان می خواهد می گویید به عبارتی حرفهای قشنگ و ایده آل می زنید ولی ذره ای به عملکردتان فکر نمیکنید و نمی دانم آیا واقعاً فکر می کنید مردم متوجه نیستند؟ لطفاً اگر کسی وسط سخرانیتان بلند نمی شود و اعتراض نمی کند آنرا به حساب متوجه نشدن مردم فهیم آن حوزه یا پذیرفتن و صحه گذاشتن بر فرمایشاتتان نگذارید، بلکه بحساب نجابتشان قرار دهید.

در نهایت همانگونکه که در یکی از مرقومه های قبلی خدمتتان عرض کردم و در ابتدای این مرقومه نیز آورده ام، مؤکداً خواهش می کنم به این آیه شریفه بیش از پیش دقت فرمایید.

« یا ایهاالذینَ آمَنوُ لِمَ تَقُلونَ مالا تَفعَلون »

انتهای پیام

 

دیدگاه‌ها

همه چیز به طرز تفکر بستگی داره.. تاجگردون تابع تفکری هست که بسیج و انقلاب در نقطه مقابل اونه.. وگرنه تاجگردون برای ظاهرسازی هم که شده یک بار فتنه ۸۸ رو محکوم می کرد. نظر هدایتخواه بی دلیل نبوده.. کی میتونه الان ثابت کنه تاجگردون با معیارهای انقلابی همسویی داره. فکر کنم مصداق کامل تاجگردون در فیلم مختارنامه رو در شخصیت شبث میشه دید. با ابن زیاد بود بعد انقلابی مختار شد و بعد با زبیریان بیعت کرد. حالا تطبیق بدید با رویکرد خانواده تاجگردون. مباشر و همه کاره منصورخان معدوم.. انقلابی های ۵۷ و رزمندگان دفاع مقدس.. کارگزاران و سرمایه سالاران حزب هاشمی و عناصر و حامیان فتنه ۸۸ و الان هم تریلیاردرهای دولت تدبیر و امید. خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل….
فامیلیشون تاج گردون
ایراد شماها اصولگرایان اینست که در زمینه فعالیت رسانه ای ضعیف عمل میکنید در فضای مجازی کمرنگ هستید تعداد نظرات در وبسایتها و صفحات فضای مجازی نسبت به رسانه های به اصطلاح اصلاحطلب بسیار کم و ناچیز است
ببینید شما، نظری که خاله خُرزویی را قبول دارد و همینطور از بخشی از متن خبر نقد داشت، منتشر نکردید(و احتمالا این یکی منتشر میکنید)

نظرات کاربران

تازه های سایت