نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

حومه گچساران زیبایی های طبیعت خودنمایی می کند و می توان جلوه های زیبای آفریدگار را لمس نمود.
تاجگردون: كلا از روش و رفتار شوراي شهر و شهرداري بدليل حاكم شدن حاشيه بر متن راضي نيستم ولي منافع مردم و شهر چيزي نيست كه بشه فداي رفتار شخصي چند نفر كرد.
امام جمعه گچساران گفت: آقای سرپرست فرمانداری شما وظیفه دارید به عنوان نماینده دولت اسلامی به عین احکام دین به طور شایسته رفتار کنید اگر نمی توانید پس کنار بروید.
احمد خورشیدی آزادمطرح کرد:
خورشدی آزاد:متاسفانه در کشور ،دست مافیا و خرابکاران در اقتصاد باز است و خراب کردن اقتصاددرایران کم یا بی هزینه است ایران ما از مثلث شوم " فقر ، تورم و بیکاری " رنج می برد اما کارآمدترین راهبرد و راهکار مقابله با فقر و تورم و بیکاری همین " رونق تولید " است.
مقام معظم رهبری در آغاز سال 1398 عنوان سال جدید را مشخص کردند و همانند سال های گذشته به مبحث اقتصاد توجه ویژه ای داشتند.
طبیعت پر از چشم اندازهای باور نکردنی ، منحصر به فرد و زیباست که همیشه ما را شگفت زده می کند،برای دیدن این زیبایی ها کافی است که تنها کمی از خانه های خود فاصله گرفته و از این مناظر لذت برد.
حال و هوای بازاردربام نفت ایران:
دلشان به همین آخر سالی خوش است؛ همین آخر سالی که بساط می‌کنند تا شاید کمی روزی‌ نصیبشان شود، کار نیست و داشتن همین شغل نیم‌بند هم غنیمت است.
هزاران نفر در گچساران در جشن‌های چهارشنبه‌سوری شرکت کردند و به جشن و پایکوبی پرداختند.
همه ساله با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال، عده ای از افراد دچار حادثه های ناگواری می شوند که گاها تا آخر عمر برای آن ها یادآور خاطره تلخی خواهد بود.
زراعت کیش:سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید در تشریح عملکرد خود توضیح دهد چرا نتوانست درصد بالایی از اعتبارات ردیف توازن را که ویژه مناطق محروم بوده وبه منظور توسعه این مناطق پیش بینی شده را جذب نماید.
تاجگردون در نامه‌ای درباره اختلاف مجلس و شورای نگهبان در مورد بودجه سال ۹۸ به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درخواست کرد تا تکلیف ایرادات گرفته شده پیرامون تسهیلات بانک‌ها را تعیین و با استفاده از دیگر سازوکارهای قانونی بن بست موجود را باز کند.
ابن شهر آشوب به سند معتبر از حکیمه خاتون، صبیه‌ محترم امام موسی کاظم (ع) روایت کرده است: «روزی برادرم حضرت رضا (ع) مرا طلبید و فرمود: ای حکیمه! امشب فرزند مبارک خیزران"همسر مکرمه امام رضاعلیه السلام" متولد می شود باید که در وقت ولادت او حاضر باشی.
محرومیت در قلب بام نفت ایران:
مردمان روستای "قاسم آباد"از نداشتن آب شرب رنج می برند و با مشکلات زیادی در این منطقه دست و پنجه نرم می کنند ،اما عمق بروز این مصائب در گچساران واقعا فاجعه بار است!؟.
تیم بسیج نفت و گازگچساران در فینال مسابقات فوتسال کارکنان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد،مقابل تیم ناحیه مقاومت بسیج لنده به برتری دست یافت.
لنگه کفش اولی را که بیرون کشید ناگهان جوراب سیاه سوراخ سوراخش که تمامی انگشتهایش از پاره گی ها بیرون زده بود جلوی چشمانم نمایان شد ، همانطور نیمه بیرون و نیمه داخل پایش را نگه داشت ، شاید ناخودآگاه به من می گفت ، بس است یا بیشتر می خوای شرمنده بشی .

صفحه‌ها