نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

%1

صدای سگ یکی از جذاب‌ترین و پیچیده‌ترین صداها در دنیای حیوانات است. این صداها نه تنها نشان‌دهنده احساسات و نیازهای سگ‌ها هستند، بلکه می‌توانند به عنوان وسیله‌ای برای برقراری ارتباط با انسان‌ها و سایر حیوانات نیز استفاده شوند. در این مقاله، به بررسی انواع مختلف صدای سگ، معنای آن‌ها و بهترین سایت‌های دانلود صدای سگ خواهیم پرداخت.
مدرس دانشگاه:
مدرس دانشگاه گفت: انتخابات ابزاری برای اثبات مشروعیت و مقبولیت نظام سیاسی ماست، لذا دشمن هم سعی می‌کند این فرصت را از نظام بگیرد و با تخریب و نیرنگ و فریب نظام را ناکارآمد و غیرمردمی نشان دهد.
بالاخره بعد از مدت ها، انتظار برای فصل دوم جوکر به پایان رسید و حالا فصل دوم این مسابقه جذاب و پرطرفدار در فیلمو به نمایش در می آید. با شنیدن اسم جوکر همه یاد جوکرهای فیلم‌های تاریخ سینما می‌افتیم.
وقتی زندگی سالم شهری جریان ندارد؛
رفع مشکلات محله سادات گچساران نیازمند همکاری و مساعدت همه مسئولین چه در حوزه مدیریت شهری و چه در حوزه مدیریت اجرایی است، چراکه دود عدم رفع این مشکلات تنها به چشم مردم این منطقه خواهد رفت.
آنچه مسلم است، هر شغلی مخاطراتی را به همراه دارد و برای جلوگیری از بروز حادثه، باید نکات ایمنی مربوط به هر کار را جدی بگیریم. کار در معدن، یکی از شغل های خطرناک است و با توجه به خطرات جانی که در معدن وجود دارد، استفاده از تجهیزات ایمنی، آشنایی با علامت های ایمنی، رعایت نکات و ... در محیط کار معدن لازم است. در این مقاله با نکات ایمنی کارگران معدن آشنا می شویم.
حجت الاسلام خادمی مطرح کرد؛
رئیس تبلیغات اسلامی گچساران گفت: امروز باید شخصیت بی‌نظیر امام (ره) به نسل جوان معرفی شود چراکه شناخت و معرفی ابعاد شخصیتی ایشان از مصادیق مهم و اصولی جهاد تبیین است که بایدبه آن پرداخت شود.
کارشناس علوم ارتباطات و رسانه مطرح کرد؛
کارشناس رسانه گفت:امروز منطقه تحت تاثیر پیام مکتب امام و انقلاب که همان پیام ایستادگی و مقابله با ظلم و بیان معارف ناب اسلام عزیز است ،به یک ساختار روشن رسیده است.
امام (ره)ردای دینی بر تن داشت اما ردای سیاست و حکومت را جلا بخشید در ذیل تفکر «دین عین سیاست»، قانون اساسی و نظام حکومتی را شکل داد بر مدار جمهوریت و اسلامیت.
یکی از بهترین تعمیرگاه های خودروی هیوندای که در تهران وجود دارد و در شرق تهران هم واقع شده است، جایی نیست به جز تعمیرگاه تخصصی تهران کره که خدمات متنوع خودرویی از انواع اقدامات مراقبتی گرفته تا انواع اقدامات تعمیراتی را به شکل تخصصی بر روی خودرو های هیوندای انجام می دهد
باید تیغه برف پاک کن خودرو را راه‌اندازی کنید. امروزه، دو مدل تیغه‌های ژله‌ای و معمولی در بازار موجود هستند که عملکرد تیغه‌های ژله‌ای بهتر از تیغه‌های معمولی است...
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گچساران:
حجت‌الاسلام عرفانی گفت:تبیین ابعاد فتح خرمشهر همان اشاعه و تبیین فرهنگ ولایتمداری و اعتلای خودباوری است که همه وظیفه‌داریم فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های آینده انتقال دهیم‎.
لایه های پنهان رشادت های رزمندگان کهگیلویه و بویراحمد در فتح خرمشهر
روز سوم خرداد ،اولین رزمنده ای که بربلندای مسجد جامع خرمشهر اذان گفت از گردان جندالله تیپ المهدی(عج)بود که متشکل از رزمندگان کهگیلویه و بویراحمد بودند.
درتب و تاب رسیدن به فرزند شهید:
"رمضان "از همان گچساران پوتین های "امیر" را پوشیده بود و به همه هم می گفت اینها پوتین های پسرم است و آمده ام انتقام او را از صدام بگیرم.
روزی که «استکبار جهانی» تحقیر شد؛
روز سوم خردادماه 61، موجی از شادی و سرور سراسر ایران اسلامی را فراگرفت و مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها آمده و این پیروزی بزرگ را جشن گرفتند.
تولید کننده تیشرت مردانه: در دنیای مد مردانه، پوشیدن یک تیشرت که علاوه بر شیک بودن، کیفیت بالایی داشته باشد، همیشه اهمیت زیادی داشته است. به عنوان یک تولید کننده تیشرت مردانه، هدف ما ارائه محصولاتی با جذابیت ظاهری بالا و کیفیت بی‌نظیر است که به مردان اعتماد به نفس و سلیقه‌ای منحصر به فرد بخشیده و آن‌ها را در هر موقعیتی متمایز می‌سازد.

صفحه‌ها