نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
9. شهريور 1398 - 11:42
مراسم معنوی شبی با شهداء با استقبال گسترده جوانان گچسارانی و با روایتگری "حاج حسین کاجی" درمسجد شهیدان این شهرستان برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،یادواره شهدای محلات گچساران به همت حوزه مقاومت بسیج امام علی علیه السلام و پایگاه مقاومت بسیج شهید رجایی با حضور پرشور جوانان در مسجد شهیدان این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم معنوی سردار حاج حسین کاجی، از فرمانده گردان تخریب لشکر علی بن ابی طالب استان قم، به روایتگری رشادت های رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی و نیز "محمد شجاعی" از مداحان اهل بیت علیهم السلام به نوحه سرائی پرداختند.

سردار حسین کاجی، از فرمانده گردان تخریب لشکر علی بن ابی طالب استان قم در این آیین معنوی گفت: امروز ما وظیفه سنگینی بر عهده داریم و آن این است که به وصیت شهداء به نحو شایسته عمل کنیم که همانا راه نجات است وامروز در چهل سالگی انقلاب باید تبین شود که امام خمینی(ره) چه شخصیتی بوده است.

وی افزود: سادگی حضرت امام راحل بود که  موجب شد باکری‌ها ، زین‌الدین ها و همت‌ها به وجود بیایند،حضرت امام فرمودند که شاه باید برود و رفت، ایشان گفتند صدام عاقبت اینگونه می شود و همان شد و ایشان بیان داشتند که شوروی تجزیه می‌شود و شد؛ امروز گفتمان حضرت امام(ره) در سراسر دنیا ریشه زده است و این همان نماد بیداری اسلامی است.

کاجی تصریح کرد:ماه عزای حسینی را در پیش داریم و ما به فرموده حضرت امام راحل هر چه داریم از محرم و صفر است،امشب دور هم جمع شده‌ایم از شهداء بگوییم و اما ما هنوز شهدا را نشناخته‌ایم.

 وی اظهار کرد:برادر شهید طهرانی مقدم نقل می‌کند که برادرش را در خواب می‌بیند و به او می گوید خوب نیست به ما هم سری بزنید که شهید طهرانی مقدم در خواب به او می‌گوید ما اینقدر کار داریم که وقت نداریم، اعتقاد ما می‌گوید در زدن پهباد آمریکایی دست شهداء حضور داشته است چرا که  شهدا شاهد اعمال ما هستند و این ما هستیم که امروز سر کلاس درس شهداء نشسته‌ایم.

کاجی بیان کرد: یادمان نرود که محرم ماه قرآن و نماز خواندن است و ما نباید این را فراموش کنیم،راه قدس از کربلا می‌گذرد و راه کربلا نیز از شهداء می‌گذرد و ما نیز باید سعی کنیم به وصیت شهداء عمل کنیم.

گفتنی است این مراسم با حضور خانواده معظم شهداء،بسیجیان، جانبازان،رزمندگان، آزادگان 8 سال دفاع مقدس و دیگر اقشار مردم در مسجد شهیدان این شهرستان برگزار شد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

دریغ از یک نفر شهروند عادی.شهدا شرمنده ایم.

نظرات کاربران

تازه های سایت