نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
5. آذر 1397 - 12:45
عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین علیه السلام گفت:همین تفکر بسیجی است که کاخ سیاه سرمایه داری را به لرزه درآورده است، امروز مردم آمریکا در حال فریاد کشیدن هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،ناصر جوکار،عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین علیه السلام  در مراسم اجتماع بزرگ بسیجیان  گچساران که درمحل مصلای این شهر برگزار شد، ضمن تبریک میلاد پیامبر(ص) ونیز هفته بسیج گفت:با درود و سلام به شهیدان 8 سال دوران دفاع مقدس و سلام و درود به یک هزار و 800 شهید کهگیلویه وبویراحمد و سلام و درود خاصه به 360 شهید این شهرستان که در راه صیانت از انقلاب و اسلام جانفشانی کردند.

فرهنگی جهانی بسیج

وی در ادامه افزود:این روز را به تمامی ملل آزاد تبریک می گویم و نیزبه فرهنگی که در  5 آذر سال 58 متولد شد و شاید کسی فکر نمی کرد این فرهنگ چنین ابعادی جهانی به خود بگیرد و قله و قله، دنیا را فتح کرد،بسیج در طول عمر پربرکت 4 دهه انقلاب اسلامی هر جا که نیاز بود از خون سر و خون دل خود گذشت تا پاسداری کند و هر جا که لازم بود با عرق جبین خود پاسداری کرد.

 بسیج مختص جنگ نیست 

جوکار تصریح کرد: لحظه لحظه شجره طیبه بسیج به اقصی نقاط جهان صادر شده است وبسیجی یعنی تجمع حول محور منافع ملی و منافع ملت ؛بسیج فریادی بود که از نهال دل این ملت برخاست، هر چند که بسیج مختص جنگ نیست اما تبلور آن در هشت سال دفاع مقدس را شاهد هستیم.

 بسیج بازوی توانمند دولت و ملت 

عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین (ع)تهران تصریح کرد:باید مواظب این نکته بود که می گویند تاریخ مصرف بسیج به اتمام رسیده است که بدانند که بسیج به عنوان بازوی توانمند دولت و ملت در جامعه خواهد بود و این نهال را با هیچ تبری نمی توان آن از بین برد.

 دارای 5 علم فناوری هستیم

جوکار ادامه داد: بسیج یک نهال صددر صد مردمی است و امروزه شاهد فداکاری های بسیجیان و متحول کردن جهان هستیم، امروز فرهنگ بسیجی از بوسنی، شمال و شرق آسیا را در نوردیده  و به لطف الهی اگر امروز صحبت از علوم استراتژیک می شود ما دارای 5 علم فناوری هستیم.

بسیج به پهنای یک عالم است

عضو هئیت علمی دانشگاه امام حسین تهران اظهارکرد: این موارد همه و همه به برکت وجود بسیج است و امروز نظام جمهوری اسلامی جز 10 کشورعالم است که از این فناوری ها استفاده می کند، هر کس به نظام جمهوری اسلامی وفادارا باشد یک بسیجی است و بسیح تنها یک تشکل نیست بلکه بسیج به پهنای یک عالم است و نباید از پشت شیشه های دودی به آن نگاه کرد.

بسیجی باید به دنبال حقوق مردم باشد

وی افزود:نگاه مسئولان به بسیج باید به بلندای و پهنای خورشید باشد،باید نگاه بسیج را از اردوگاه آن خارج کرد؛ بسیجی بی خطا وجود ندارد اما خطای آن کمتر است و یک بسیجی باید محتاطانه رفتار کندو بسیجی باید به دنبال حقوق مردم باشد و در احقاق حق عمل کند و هر جا که شعله عدالت خواهی برافراشته شود نام بسیج در آن باشد.

درگیر یک نبرد سخت هستیم 

جوکار اظهارکرد:از 40 سال گذشته تا به امروز درگیر یک نبرد سخت هستیم که نکند دشمنی که با زور و شمشیر در هشت سال دفاع مقدس خدش ها وارد کرد و امروز با استحصال نظام را دچار اعوجاج کندوامروز باید آگاه باشیم جریان نفوذ نکند که برای نظام جمهوری اسلامی خطرناک باشد.

حضور فعال درفضای مجازی

عضو هئیت علمی دانشگاه امام حسین (ع) گفت: بسیجی شخصی مودب و مومن است، وبسیجی اگر نقدی و یا تعریف می کند، نقد آن مشخص است؛بسیجی باید امروز در فضای مجازی حضور فعالانه داشته باشدکه حضور آن در جامعه توام با ظهور است و امروز بسیج نباید اجازه دهد عده ای که در حال ناامید کردن مردم هستند ،بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

 مردم آمریکا در حال فریاد کشیدن هستند

وی درادامه افزود:همین تفکر بسیجی است که کاخ سیاه سرمایه داری را به لرزه درآورده است و امروز مردم آمریکا در حال فریاد کشیدن هستندو این فرموده مقام معظم رهبری  مبنی بر فروپاشی کاخ سرمایه داری و آمریکا یک خبر تحلیلی است و به زودی شاهد آن خواهیم بود که جهان لیبرالیسیمی به جهان کومونیسیمی تبدیل خواهد شد.

نفس های آخرآمریکا

جوکارگفت:اجازه ندهیم که جامعه دچار جنگ ادراکی شودچرا که جنگ آینده، جنگ شناخت محور است و باید هر روز بر شناخت افزوده شود ،امروز شاهد آن هستیم که رئیس جمهور آمریکا قلاده اش را باز کرده تا پاچه ملت ها را بگیرد یعنی آنکه این نفس ها ، نفس های آخر است.

جوکار با اشاره به فرموده امام راحل گفت:امام خمینی (ره) فرمودند، به آمریکا اعتماد نکنید و در مقابل آن کوتاه نیایید چرا که اگر کوتاه بیایید پاچه شما را خواهد گرفت و جامعه ما یک دست است و نباید بگذارید که دشمنان برای رسیدن به اهداف خود به درون جامعه ما نفوذ کنند.

 انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت