نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
19. ارديبهشت 1399 - 23:57
این انتظار می رود اگر کسی سوالی در خصوص اموال از تاجگردون پرسید در جواب فقط به این بسنده نکنند که ما خودمان از قبل پولدار بوده ایم ! و زایش مال داشته ایم ! چراکه مصداق عینی فرار به جلو خواهد بود و توهینی بزرگ به شعور مردم است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مسعود ظفری شهردار دوگنبدان در صفحه مجازی خود به اظهارات غلامرضا تاجگردون در خصوص شبهات مالی در شهرداری پاسخ داد و نوشت:

مردم شریف دوگنبدان ؛
روز گذشته مطلبی از سوی جناب آقای تاجگردون پیرامون شبهات مالی در شهرداری با این ادبیات مطرح گردید : ( دو برگ سند از گذشته سال چهل و هفت شهرم دوگنبدان را ببینید . اولی اینکه از کجا آورده ای . تمام کارکنان شهرداری ( برگه همه کارکنان آن سال موجود است ) یک فرم از حقوق و زندگیشون مشخص میکنند تا اگه مالشان زیاد شد بگویند از کجا آورده اند . نه اینکه طرف با یک پراید که چه عرض کنم دوچرخه اومده تو شهرداری یا ارکان شهرداری الان ماشین شهرداری داره و چند پلاک زمین و آپارتمان و بگذریم دهها بند و بست با این و اون و کارهای مردم را معطل میکنن و کسی ازشون نمیکنه که آقاجان از کجا آورده ای اگر هم سوال بشه که معلومه چکار میکنن ) در فضای مجازی منتشر گردید .

حال که جناب تاجگردون علاقه مند به شفاف سازی هستند و چنین اتهامی را وارد نموده اند ، اینجانب با کمال میل و برای تنویر افکار عمومی ایشان را دعوت به اجرای طرح (از کجا آورده ای؟) که سالیان سال می باشد در قوه قضائیه مطرح میباشد دعوت می نمایم و امیدوارم ایشان این چالش را بپذیرند که لیست اموال و دارایی های اینجانب به عنوان شهردار و جناب تاجگردون در معرض بررسی نهادهای ذیربط قرار گیرد و نتیجه نیز به مردم که ولی نعمت این انقلاب می باشند اعلام گردد .

سوالی که اکنون مطرح می شود این است که با توجه به اعلام امادگی اینجانب برای بررسی این مساله آیا خود حاضر به پاسخ به دعوت چند ماه پیش موسسه دیدبان شفافیت با محوریت جناب احمد توکلی پیرامون شبهات موجود در خصوص جناب تاجگردون شده اند یا خیر ؟

گرچه شنیده ها حکایت از عدم حضور ایشان جهت شفاف سازی دارد !

چرا که قاعدتا داشتن ماشین چند میلیاردی و منزل شخصی چند ده میلیاردی در تهران خود مستلزم ارائه توضیحاتی خواهد بود ، هرچند که همانگونه که خود در مطلبشان بیان نمودند ( کسی سوالی ازشون نمیکنه که آقاجان از کجا آورده ای اگر هم سوال بشه که معلومه چکار میکنن ) و در بخش دیگری بیان داشتند ( ... حالا تصور کنید چرا یک نفر یهویی صاحب این همه مال بشه و تازه فرار رو به جلو کنه و حرفهایی بزنه که خودش هم بدونه مردم باور نمیکنن . )

بنابراین این انتظار می رود اگر کسی سوالی در این خصوص از ایشان پرسید در جواب فقط به این بسنده نکنند که ما خودمان از قبل پولدار بوده ایم ! و زایش مال داشته ایم ! چراکه مصداق عینی فرار به جلو خواهد بود و توهینی بزرگ به شعور مردم است .

بنابراین اینجانب آمادگی خویش را جهت بررسی تمام اموال و دارایی های خود و حتی تمام اعضای خانواده ام در قبل و بعد از دوران تصدی سمت شهرداری دوگنبدان را اعلام می دارم و امیدوارم که دستگاهای متولی این مساله را جهت بررسی در دستور کار قرار دهند و نتیجه حاصل از آن را بدون هیچ ملاحظه کاری و برای ثبت در تاریخ به مردم اعلام نمایند .

در پایان با توجه به اینکه این بار هم باز به بهانه ای بحث حق آلایندگی نفت و قیر مجانی و ... که از خدمات این نظام به مردم می باشد را مطرح نمودند ، لازم به ذکر است هرچند قبلا نیز در این خصوص توضیحاتی به مردم داده ام ، اما اگر قیری به صورت مجانی داده شده تنها مختص گچساران نبوده و به تمام شهرها و شهرداریهای استان اختصاص داده شده است ، امری که در زمان تصدی نماینده های محترم سابق و دولتهای قبل نیز رایج و متداول بوده است، اما با این تفاوت که در گذشته رشد فضای مجازی و سایتهای خبری در میان نبوده است که شاهد منت نهادن در این خصوص باشیم !

اگر پرداخت حق آلایندگی نفت صورت پذیرفته است ( هرچند که به خاطر سنگ اندازی که خود بهتر از هرشخص در جریان آن هستند ! و در یک سال اخیر تنها به خاطر اینکه من نتوانم حقوق پرسنل شهرداری را پرداخت را بنمایم تا که شاید به زعم خود بتوانند مدیریت من را زیرسوال ببرند این حق آلایندگی پرداخت نشده است !!! هرچند که به لطف خداوند و برکت نظام جمهوری اسلامی حقوق پرسنل شهرداری و خانواده های آنها که در این سنگ اندازی و کارشکنی بیگناه بوده اند پرداخت شده است )

نکته ای را هیچ وقت با تمام این سختیها و سنگ اندازیها و زخم زبانها در این چند سال فراموش نکرده ام ، که هدف من فقط معامله با خدا و این مردم شریف خواهد بود و مجیزگویی که باب میل و خوشامد شخص باشد که علی الظاهر در چند سال اخیر متاسفانه باب شده است در ذات و شخصیت من نخواهد بود و شاید این بزرگترین مشکل بین اینجانب و جناب تاجگردون باشد .
مردم شریف دوگنبدان درد دلها بسیار است و شاید فرصت پرداختن بدان در مجالی بهتر .

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت