نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
23. بهمن 1398 - 18:29
حضور یکی از افرادمنسب به تاجگردون که سمت ملی دارد در ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستانهای باشت و گچساران این روزها در شبکه های اجتماعی و محافل خبری واکنش های را به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حضور یکی از افراد منتسب به نماینده گچساران و باشت که سمت ملی دارد در ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستانهای باشت و گچساران این روزها در شبکه های اجتماعی و محافل خبری واکنش هایی را به همراه داشته است.

یکی از موارد جالب توجه برای حضور این شخص،آن هم در زمان انتخابات و دیدارهای وی در روستاها و حضور در منازل افرادی از هواداران غلامرضا تاجگردون است.

اگر این شخص که به ادعای بعضی از هواداران نماینده فعلی و نامزد این دور از مجلس شورای اسلامی برای دیدار و سرکشی  به شهرستان آمده است این سوال مطرح می شود که چرا در این زمان از انتخابات وی در شهرستان باشت و گچساران حضور پیدا کرده است .

 

مطلب بعد به فرض اینکه این شخص برای یک دیدار عادی و بدون فعالیت انتخاباتی در مکانهای مختلف دو شهرستان باشت و گچساران حضور پیدا می کند ،اما عکس هایی  که از وی در شبکه های اجتماعی منتشر می شود گواه بر این موضوع می دهد که وی از یک نماد انتخاباتی که همان عدد" 3 " استفاده می کند، که نشان می دهد وی کاملا برای فعالیت های انتخاباتی قدم به این دو شهرستان گذاشته است.

 

گفتنی است علاوه بر این شخص معاون پارلمانی یکی از نهادها کشوری نیز حضور فعالانه در حوزه انتخابیه  شهرستان باشت و گچساران دارد.

جا دارد که استاندار استان بعنوان نماینده عالی دولت  همان طور که به یک همایش انتخاباتی واکنش نشان داده است و به عزل دهیار یک روستا در حوزه کهگیلویه بزرگ انجام شد، این مسئله را نیز پیگیری کنند.

 

 
 
 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت