نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
4. دى 1398 - 18:11
حسینی پور اظهارکرد:نمی بینی که اطرافت به خاطر بی عدالتی ها خالیست ؟نمی بینی مردم فوج فوج به دلیل وعده های بی اساس رهایت می کنند؟نمی بینی مردم وقتی که به آنان مراجعه می کنی اکثرا با بنده تماس می گیرند که حضور ایشان برخلاف میل ما بوده و ما با شما هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سید قدرت الله حسینی پور، کاندیدای مجلس یازدهم در حوزه گچساران و باشت عصر امروز در همایش درشهرستان باشت گفت:برخی ها نکاتی را مطرح می کنند که اکثرا غیر واقعی و بیشتر فرار رو به جلو است،گفته اند که صدای رقبای من گنجشک و جیک جیک است ،ما شان ایشان را بالاتر از این می دانستیم اما خدمت شما حضار عرض کنم که این صدای جیک جیک نیست این صدای نعره ابابیل است؟.

وی افزود:می دانید ابابیل چیست؟پرندگانی هستند که موقعی که سپاه ابرهه به قصد تخریب خانه خدا حمله کردند آنان را نابود کردند،مثالی هست که می گویند آدمی که غرق می شوند حتی به حشیش ها(گیاهان خشک شده)هم چنگ می زند .

حسینی پور اظهارکرد:نمی بینی که اطرافت به خاطر بی عدالتی ها خالیست ؟نمی بینی مردم فوج فوج به دلیل وعده های بی اساس رهایت می کنند؟نمی بینی مردم وقتی که به آنان مراجعه می کنی اکثرا با بنده تماس می گیرند که حضور ایشان برخلاف میل ما بوده و ما با شما هستیم.

کاندیدای انتخابات مجلس گفت:چند سوال دارم اگر ایشان(تاجگردون)جواب دهد من تا آخر انتخابات تا تبلیغات رسمی چیزی نگویم مشروط به اینکه جواب دهند،جناب نماینده محترم و دولتی که حامیش هستی و دولت هم حامی تو است شما برای دور سوم که می خواهید به مجلس بروید قرار است برای ما چه کنید؟دلار سه هزارتومانی را تا هجده هزار تومان رساندید!.

وی افزود:سکه در دوره شما شد ۵ میلیون تومان می خواهی بروی مجلس قیمت آن را تغییر دهی؟،کدام مشکل را می خواهی حل کنی؟تورم را در برخی کالاها پانصددرصد کردید که در هیچ دوره ای چنین تورمی دیده نشده است!!!.

حسینی پور تصریح کرد:شما نقدینگی را که عامل تورم است چندین برابر کردید می خواهی به مجلس بروی چکار کنی؟اگر کارهاتان این کارها است که نتیجه آن را دیده ایم و فقر و فشار بر مردم را می بینیم.

وی اظهارکرد:همه مردم حتی سیگاری ها هم خوشحال می شدند سیگار گران شود ولی بنزین که این مصیبت ها را بوجود آورد و رهبری مظلوم ما مجبور شد دخالت کند تا سقوط نکنید و مملکت دچار آسیب بیشتر نشود گران نشود.

وی درادامه تصریح کرد:نخبگان چه کسانی هستند؟غیر از برادر شما که معاون وزیر شود دیگر نخبه نداریم؟در همین طایفه گشین صدها فوق لیسانس و ده ها دکترا داریم،بجای اینکه برادرت را در آن گلوگاه قرار دهی که میلیاردهاتومان می شود هزینه کرد، چرا از یکی از فرزندان این طایفه(محسن دلاویز) یا دیگر ایلات و استان استفاده نکردید؟کسی نبود مدیر کل امور فلان دستگاه شود الا داماد شما؟منظور از نخبه توسط شما اطرافیان شماست.

این کاندیدای انتخابات مجلس درادامه گفت:در بحث رانت ها و ویژه خواری ها مردم به ما راست می گویند برخی کسانی که اطراف شما هستند نونی هستند نه جونی و برعکس آنان که ما خدمتشان هستیم جونی هستند نه نونی و من به شما عرض می کنم با شناختی که دارم به اندازه ای که برای باغ بنوشکه خواهرت اهمیت قائل هستی و تقویت می کنی برای همه مردم به همان اندازه باغ بنوشکه ارزش قائل نیستی.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت