نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
1. آذر 1398 - 13:04
فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت:امروز بسیج علمدار رونق تولید در کشور است و در عرصه امنیت باز افتخار بسیج این است که به مردم در بحث ارتقای احساس امنیت کمک کند و کشوری هستیم که در منطقه امنیت قابل توجهی داریم و این از برکات حضور بسیج با بصیرت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب،فرمانده سپاه ناحیه گچساران ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج گفت:یاد۹۲ هزار شهید بسیجی که جانشان را فدای انقلاب کردند تا امروز شاهد اقتدار و عزت ایران اسلامی باشیم را گرامی میداریم‌،بسیج فرهنگ محرومیت زدایی است و امروز چهل سال از عمر بابرکت بسیج می گذرد و چهل سال خدمت ،ایثار و،جهاد و شهادت ثمره کار بسیج است.

وی افزود:بسیج در طول انقلاب اسلامی همواره مقتدرانه وارد عرصه خدمت شده است و نیز به شایستگی دفاع کرده است و نقش بسیج در دفاع مقدس برکسی هم پوشیده نیست و آنچنان سیلی محکمی به گوش استکبار جهانی نواخته است که برای همیشه نخواهند توانست تعرضی به خاک کشورمان داشته باشند.

نورایی نسب تصریح کرد:بسیج امروزه در تمامی عرصه های نظام‌اسلامی به شایستگی حضور داشته است و بحث ریشه کنی فلج اطفال توسط همین بسیج در دوران سازندگی صورت گرفت و در عرصه جنگ نرم نیز بسیج در خنثی کردن توطئه های دشمن نقش بی بدیلی داشته است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت:هرگاه توطئه ای در کشور صورت گرفته است باز هم بسیج مانند همیشه مقتدرانه پیشگام بوده است و در تمامی این دوران چشم فتنه را کور کرده و اجازه نداده که فتنه گران به اهداف پلیدشان برسد.

وی اظهار کرد:بسیج در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین  حرف اول را می زند و با راه اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی در عرصه اقتصادی کشور پیشقدم نیز شده است و اینجا هم بسیج در خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن است.

وی افزود:امروز بسیج علمدار رونق تولید در کشور است و در عرصه امنیت باز افتخار بسیج این است که به مردم در بحث ارتقای احساس امنیت کمک کند و کشوری هستیم که در منطقه امنیت قابل توجهی داریم و این از برکات حضور بسیج با بصیرت است.

نورایی نسب تصریح کرد:امروز بسیج فقط متعلق به ایران نیست و امروز فرهنگ بسیجی به اقصی نقاط عالم صادر شده است و این تفکر بسیجی است که امروز در مقابل دشمنان جبهه مقاومت می ایستد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران گفت:همانگونه که دردوران دفاع مقدس پدران و مادران فرزندان را بدرقه می کردندامروز نیز پدران و مادران اینگونه هستند و در عرصه هلی مختلف دفاع از نظام و کیان مملکت هم فرزندانشان را حمایت می کنند.

وی اظهار کرد:تشکر ویژه ای از مردم انقلابی گچساران داریم که روز گذشته باز هم حماسه ای بزرگ خلق کردند که در این راهپیمایی بزرگ یکبار دیگر دشمنان را ناکام گذاشتید و چشم فتنه را نیزکور کردید.

وی افزود:رهبرا،ما ندای قانون مداری شما را شنیدیم و ملت انقلابی ما نیز این ندا را هم شنیدند و اعلام می کنیم رهبرا ما جانمان را فدای این تصمیم قانون مداری شما خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد که قانون شکنان کوچکترین تعرضی به امنیت و عزت این مردم و انقلاب کنند.

نورایی نسب تصریح کرد:ما در ابتدای ماجرای این اتفاقات از روی رافت و مماشات با مردم مدارا کردیم و از دیروز که حضور شما مردم ولایتمدار گچساران در صحنه اتفاق افتاد و نیز صف مردم از اغتشاشگران جدا شد با تمام قوا مقابل اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت جامعه با تمام قدرت خواهیم ایستاد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت