نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
8. خرداد 1399 - 10:24
غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت با صدور پیامی کوتاه به نامه سرگشاده علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،غلامرضا تاجگردون،نماینده گچساران و باشت در مجلس در واکنش به نامه سرگشاده حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ(اینجا) در مطلبی نوشته است.

بسمه تعالی

اخیراً یادداشتی از سوی دوست عزیزم جواب حجت الاسلام والمسلمین بزرگواری در خصوص اظهار نظر من در خصوص بیانات من در باره‌ی طرحهای عمرانی در کهگیلویه بیرون آمده است که از من گله کرده‌اند.

وی ادامه داد: البته شاید تمام مطالب بنده را گوش می‌دادند اینطور نمی‌فرمودند ولی جهت استحضار این سید بزرگوار که ۴ سال بخوبی با هم کار کردیم و مورد احترام بوده و هست لازم است ذکر کنم تعریف از جناب آقای هاشمی به معنای بی توجهی به تلاشهای ایشان نبوده و تقدیر از ایشان در دوره ایشان به معنای بی توجهی به تلاشهای جناب موحد نبوده است.

تاجگردون باز هم نوشته است:به عنوان دوست و برادر کوچک ایشان توصیه دارم مجموعه کامل بیانات اینجانب را گوش دهید و هر آنچه از سوی جنابعالی در خصوص اینجانب بیان بفرمایید چون شما را انسانی خوش قلب و دوست داشتنی میدانم نه تنها به دل نمی‌گیرم بلکه با دل و جان می‌پذیرم. آرزوی سلامتی برای شما دارم
غلام رضا تاج گردون

انتهاس پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت