نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
4. تير 1397 - 12:30
رئیس دادگستری گچساران از صدور رای متهمان اختلاس بانک تجارت شعبه مرکزی این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،رضا میشان،رئیس دادگستری گچساران در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص آخرین وضعیت پرونده این متهمان گفت:در سوم مردادماه  سال 1391،یکصد میلیارد و 40میلیون و 30 هزارو ۹۴۵ ریال توسط یکی از کارکنان بانک تجارت شهر گچساران اختلاس و به حساب چند نفر دیگر واریز شد.

وی افزود:بلافاصله پرونده این افراد تشکیل و تحقیقات توسط نیروی انتظامی و اداره اطلاعات با نظارت دادگستری آغاز و متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

میشان درادامه اظهارکرد: متهمان اقدام به خرید منزل مسکونی و ویلا در استان‌های مازندران، تهران ،اصفهان و نیز خرید خودرو کرده بودند که در مدت رسیدگی به پرونده همه اموال شناسایی و ضبط شد وتحصیل مال نامشروع، مشارکت در پولشویی و خیانت در امانت از جمله اتهامات متهمان است.

رئیس دادگستری گچساران تصریح کرد: 6متهم این پرونده به رد مال به میزان بدهی نسبت به سهم هریک از متهمان به حساب بانک تجارت، حبس، جریمه نقدی، ضبط اموال منقول و غیر منقول خریداری شده ناشی از پول اختلاس و اقامت اجباری در شهرستان‌های ابرکوه، شهر بابک، میناب، بافق و گرمی محکوم شدند.

وی ادامه داد: رای این پرونده در شعبه ۱۰۲ کیفری گچساران در سال ۹۵ صادر و در سال ۹۶ توسط دیوان عالی کشور تایید شد و پرونده متهمان هم اکنون در واحد اجرای احکام دادگستری گچساران در مرحله اجرا است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت