نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه پلیس فتا در گچساران گفت: برخورد با مجرمان در فضای سایبری و مجازی و ایجاد امنیت در این حوزه از ماموریت های پلیس فتا است و این پلیس تخصصی، مرزبان فضای مجازی کشور است.
دادستان گچساران گفت: برادر مقتول به قتل مربی بدنسازی اعتراف و انگیزه اش را اختلافات مالی عنوان کرده است.
یک کارگر شرکت پیمانکاری لوله های منطقه نفتی گوره،ساعتی پیش در واحد گوره 1شرکت نفت و گازگچساران به دلیل عدم رعایت ایمنی جان خود را از دست داد.
بیانیه بسیج دانشجویی گچساران به دادستان و نهادهای مسئول :
دربیانیه بسیج دانشجویی گچساران آمده است:اگر احیانا قرارگاه تصمیم گیری، در شورای تامین شهر دچار اختلال است و برخورد مورد انتظار صورت نگیرد ،در مواضع بعدی هرآنچه را می دانیم خواهیم گفت و خود شخصا به بند میم وصیت نامه امام (ره) و فرمان آتش به اختیار عمل میکنیم.
خشکسالی یکی از تنش های محیطی است که در چندسال اخیر بسیاری از گونه های جنگلی گچساران را دچار زوال ساخته و بسیاری از مناطق دیار بام نفت ایران را با عواقب زیست محیطی نابودی جنگل ها و مراتع مواجه کرده است.
فرمانده انتظامی گچساران گفت:در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد قاتل برادر مقتول بوده که با تلاش ماموران پلیس ، متهم صبح امروز و در شهرستان باشت دستگیر و به عمل خود به صراحت اعتراف کرد.
سبب انتساب و اشتهار امامزاده سیدجلال الدین(ع) به حاجی قلندر از آن جهت بوده است که در مهلکه جنگ لباس مخصوص قلندری می پوشید و شجاعانه می جنگید
فرمانده انتظامی گچساران خبرداد؛
فرمانده انتظامی گچساران گفت:بیش از 14 هزار و 300 قرص روانگردان در نیمه نخست سالجاری کشف و ضبط شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد افزایش داشته است.
رئیس حفاظت محیط زیست گچساران گفت: در نیمه نخست امسال تعداد 11 قبضه سلاح ساچمه‌زنی از متخلفان شکار و صید در این شهرستان کشف و ضبط شد.
این دیدار که با حملات پیاپی نفتی های گچساران همراه بود در نهایت برخلاف جریان بازی با نتیجه 2بریک به سود پرسپولیس گناوه خاتمه یافت.
هفته سوم لیگ دو فوتبال/
تیم نفت و گاز گچساران در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل مهمان خود پرسپولیس گناوه شکست خورد.