نمایش 1 - 10 از 752
آری اینچنین خانواده‌هایی بودند که بار اصلی انقلاب و جنگ هشت ساله دفاع مقدس را به دوش کشیدند و از همه هستی شان برای اعتلای ایران اسلامی گذشتند، به قول مادر شهید قدرت الله حیدری "همه اعضای این خانواده انقلابی بودند".
در راستای محرومیت زدایی دربام نفت ایران:
گلنگ احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال در راستای محرومیت زدایی دربام نفت ایران با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد درگچساران برزمین زده شد.
سالروز شهادت میرزا تقی خان فراهانی :
اقدامات انقلابی و ملی امیرکبیر، قهرمان مبارزه با استعمار، سبب شد که درباريان فاسد و خودخواه، از او سعايت كردند تا اين که فرمان عزل و قتل امیر کبیر را از ناصرالدین شاه خودكامه گرفتند و او را در حمام فین کاشان به شهادت رساندند.
با تجلیل از هنرمندان برگزار شد؛
نخستین همایش انقلاب به روایت هنر،گرامیداشت هشت شهید انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد شهیدان گچساران برگزار و از هنرمندان انقلابی استان تجلیل شد.
این بار نیز حرف ها و اسناد اردلان زینل زاده میتواند حامیانش را به آگاهی برساند که این خیانت در حق او از طرف چه کسی بوده و حامیانش به کدام طرف بپیوندند. آنچه در این میان مهم است اینکه اردلان زینل زاده جعبه سیاه انتخابات ۹۸ خواهد بود.
پرچمداران آسمان:
شهید مصطفی اردستانی بارهادرطول یک روز تا 13سورتی رکورد پرواز عملیاتی داشت که به همین خاطر در نیروی هوایی،به او شیر نهاجا می گفتند، صدام برای سر او جایزه بزرگی گذاشته بود. این خلبان جسور و دلاور بعد از خاتمه جنگ‌ از طرف مقام معظم رهبری مدال فتح یک دریافت کرد.
راه خارج شدن از بحران اقتصادی کنونی، فقط شفاف سازی است و شفاف سازی در شرایط فعلی کشور ما بر چند حرکت جدی و قطعی متوقف است.
گرامیداشت شهدای دریای شانگ های/
ایوب مظفری آبدگاه، مهماندار نفتکش ایرانی سانچی که از فرزندان شهرستان باشت کهگیلویه و بویراحمد بود به همراه سایر خدمه این کشتی آسمانی شدند؛این دریانورد 25 ساله و اهل روستای برمامیون خان احمد شهرستان باشت بود.
استانى شدن حوزه هاى انتخابيه اگرچه تحت شرايطى خاص می تواند راه كار قابل تأمل و گامى رو به جلو در انتخابات مجلس تلقى شود، اما به نظر می رسد نمى توان بدون طراحى لوازم مورد نياز آن از جمله ساختارى دو مجلسى (نه تک مجلسی) در قانون اساسى و شكل گیری نظام انتخابات حزبى، به اهداف مورد نظر اين طرح دست يافت.
اقتصاددان و عضو هیات‌علمی دانشگاه علوم تحقیقات تهران نوشت:عیـب عمـده بودجـه دولـت در ســال آینــده، غیرعملیاتــی بــودن بودجــه ماننــد ســال قبــل اســت، درواقــع بودجــه ســال آینــده فقــط تقســیم درآمدهــا میــان بخشهــای مختلــف بــدون توجــه بــه قیمــت تمام شــده فعالیت هاســت کــه از ناکارآمدی ریشـه ای بودجه خبر می دهد.

صفحه‌ها