نمایش 1 - 10 از 531
بسیج مهندسین کشاورزی پیشگام در خدمت رسانی/
همایش علمی کردن کشاورزی با محوریت کشت کلزا با حضور مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و به همت بسیج مهندسین کشاورزی گچساران درروستای اسلام آباد لیشتربرگزارشد.
به مناسبت سالروز شهادت خلبان امیدبخش؛
امروز37سال از عروج سرلشگر خلبان جاویدالاثر «ابراهیم امیدبخش » می گذرد، شهیدی که رشادت هایش همیشه در ذهن هم میهنانش باقی خواهد ماند.
چاه نفتی که بی وقفه تنوره می‌کشد/
چاه ۱۴۷ رگ سفید گچساران در میان چین و چروک تپه ماهورهای زاگرس چون دیو تنوره می‌کشد و دکل ۹۵ ملی حفاری را آرام آرام در میان خود ذوب می‌کند،محمدها و فرزادها این روزها در هرم گرمای آتش اما تلاش می‌کنند آن را خاموش کنند.
رویایی بنام فضای سبز درشهرک گلستان گچساران/
شهرک گلستان گچساران باوجود گذشت چندین سال از ساخت آن هنوز مردمان این منطقه از مشکلات زیادی از جمله نبود فضای سبز، پارک و موارد دیگر رنج می برند.
موکب زائرین طریق الکربلا/
موکب طریق الکربلا در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و با هدف خدمات رسانی به زائران میلیونی حرم مطهر ابا عبدالله الحسین علیه السلام در گچساران راه اندازی شده است.
چاه 147رگ سفیدهمچنان زبانه می کشد؛
این روزها چاه 147رگ سفید گچساران همچنان زبانه می‌کشد و کسی نمی‌داند دقیقا چه مقدار زمان برای مهار آن لازم است، اما آنچه هست همه بسیج شدند تا مهارش کنند، در میان صحنه‌های قشنگی که از همدلی و همکاری رخ می دهدغم از دست دادن یاران خاطر همه را آزرده می‌کند.
مهر تاییدبی توجهی به وضعیت معیشتی کارگران نفت/
بی انصافی، بلاتکلیفی، نبود امنیت شغلی و احساس تبعیض شدید میان نیروهای قراردادی و استخدامی در صنعت نفت موج می زند و کارگران موقت هر زمان هم بخواهند نسبت به اجحافی که در حقشان روا می شود، اعتراضی کنند، به اخراج و برکناری از طریق تمدید نشدن قراردادشان حواله می شوند.
عملیات مهار فوران گاز از چاه شماره ۱۴۷ میدان نفتی رگ ‎سفیددرگچساران که هنگام عملیات حفاری موجب آتش سوزی این چاه و دکل 95فتح شرکت ملی حفاری ایران شده بود،همچنان ادامه دارد.
هفته هشتم لیگ دو/
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در چارچوب رقابت های هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست سنگین استقلال اهواز همچنان در کورس صعود باقی ماند.
آبشیرین روستایی در حد فاصل منابع عظیم نفت و گاز گچساران، روستای محرومی در دل ثروت که مردمانش در سایه بی توجهی مسئولین در فقر و محرومیت زندگی خود را سپری می کنند.

صفحه‌ها