نمایش 1 - 10 از 414
اما خطرناک ترین مسئله در این اتفاقات و خاصه حاشیه این روحانی جوان، نگاه ابزارگونه و خطرناک نماینده شهر است که با دفاع صوری از وی و تخریب فضای آرام شهر سعی بر دو قطبی تهوع آور مخالفان شادی و موافقان شادی به نفع خود می کند تا این فضای آرام شهر را با حاشیه سازیها و سرگرم نمودن مردم برهم زند!
زراعت کیش:سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید در تشریح عملکرد خود توضیح دهد چرا نتوانست درصد بالایی از اعتبارات ردیف توازن را که ویژه مناطق محروم بوده وبه منظور توسعه این مناطق پیش بینی شده را جذب نماید.
پیام تبریک از سوی مصطفی مهربانی دیل ،فعال فرهنگی گچساران به مناسبت انتصاب ریاست جدید دانشکده سماگچساران.
امروز عملکرد غلط برخی مسئولان باعث شده است مردم بویر احمد در مقابل یک مسئول درجه چندم کشور این گونه به خط شده و ادای احترام نمایند،این موضوع با روح آزادمنشی مردم سازگار نیست ومسئولان ما شانی جز نوکری مردم ندارد که نباید اجازه داده شود این گونه برنامه های استقبال در این استان باب شود وچرا مردم را اینگونه به خط می کنید و با احساسات آنها بازی می کنید .
کارگران سد چمشیر گچساران که بابیشترین فشارهای اقتصادی ومعیشیتی چهارده ماه ازروزگارِرفته برخانوارهایشان درپستوهامانده بوداینک به واخواهی حقوق ناحق شده خوددست یاری به سوی شماپدرمعنوی خوددارند.
شان مجلس وقتی خدشه دار می شود که نمایندگان مردم به جای ایفای نقش نظارتی بر قوه مجریه خود عهده دار وظایف اجرایی شوند و امروز شاهدیم برخی نمایندگان عملا نقش فرمانداران را در حوزه انتخابیه به عهده گرفته اند.
واکنش سید قدرت الله حسینی به اظهارات اخیرتاجگردون:
سید قدرت الله حسینی:افتخار می‌کنم که در دوره‌ای که نفت هر شبکه یک صد دلار بود، حتی یکریال به نفع خود و خانواده‌ام سود نجستم و در هیچ پروژه‌ای در سراسر کشور حتی یک شاهی ذینفع نبودم. ما خیلی از پشت پرده‌ها را می دانیم اما هیچگاه پرده دری نکرده‌ایم.اگر برادر عزیزم جناب آقای تاجگردون، پا روی دم شیر نگذارد هیچگاه به قلم جسورم اجازه‌ کالبد شکافی مسائل را نمی‌دهم.
آقای تاجگردون رقص و شادی برای جوانان بیکار شهرم که جیبشان خالی است کار نمی شود قبلا هم این جوانان به امید شادی اعتماد کرده بودند ،اما انتظار داشتیم نماینده شهرمان بیشتر دغدغه های اصلی جوانان شهر را بازگو می کردند از کارگران سد چمشیری که 14 ماه حقوق دریافت نکرده اند!؟.
جناب نماینده و لیدرهایش باید خواسته های جوانان بیکار قشقایی را از راه واقعی آن که: توزیع عادلانه ی فرصتهای شغلی و تسهیلات مالی و ... است بپردازند نه از طریق هیاهو برای کلنگ زنی حسینیه.
ندای درونی مردم وادارشان می کند که برای رسیدن به روز بدون تبعیض و روز همه را به یک چشم دیدن،از امپراطوری در حال فربه عبور کنند

صفحه‌ها