روزی که «استکبار جهانی» تحقیر شد؛
روز سوم خردادماه 61، موجی از شادی و سرور سراسر ایران اسلامی را فراگرفت و مردم در سراسر کشور به خیابان‌ها آمده و این پیروزی بزرگ را جشن گرفتند.
گیاهان دارویی به عنوان ذخایر و گنجینه های ژنتیکی کیانی می تواند بزرگ ترین ثروت ملی برای هر کشوری به عنوان یکی از تولیدات مهم در بخش کشاورزی محسوب شود.
چشمه‌های روستای «سرآببیز» در شهرستان باشت بهترین منبع این گیاه دارویی شفابخش در کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود.
عزاداران امام صادق علیه السلام در سالروز شهادت آن امام همام، از ابتدای خیابان شهید بلادیان گچساران تا مسجد صاحب‌الزمان (عج) این شهر را به‌صورت دسته روی عزاداری کردند.
با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد؛
اولین اجلاسیه ۲٠۸ شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور فرمانده کل ارتش در شهرستان گچساران برگزار شد.
بازخوانی یک حادثه بعد از 44 سال؛
واقعه طبس، یک ماجرای شگفت تاریخی است که شکست هیمنه و ابهت نظامی آمریکا را در بـرابر امواج اقتدار الهی انقلاب اسلامی در هماره تاریخ به یادگار نهاده است.
گزارش تصویری؛
جمعی از بانوان گچسارانی در حمایت از حمله مقتدرانه سپاه پاسداران به مواضع رژیم صهیونیستی با برپایی ایستگاه شکرانه اقتدار به جشن و شادی پرداختند.
گزارش تصویری؛
تیم نفت و گاز گچساران در ادامه رقابت‌های فوتبال جام آزادگان با کسب نتیجه تساوی بدون گل مقابل تیم چادرملو اردکان یزد متوقف شد.
مدیرعامل نفت و گاز گچساران:
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: امروز اقتدار سپاه پاسداران خواب را از چشمان ناپاک دشمنان ربوده است درحالی‌که عملیات «وعده صادق» را در تقابل با رژیم صهیونیستی رقم می‌زند.
همزمان با هفته سلامت انجام گرفت؛
جمعی از کارکنان ناحیه مقاومت بسیج گچساران در قالب پویش نذر خون و با حضور در مرکز انتقال خون این شهرستان به بیماران نیازمند، خون اهدا کردند.
غرب پیام حمله موشکی ایران را دریافت کرد؛
امروز سپاه پاسداران بالنده‌تر، بانشاط‌‌تر و مقتدرتر از گذشته درراه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمت به دولت و مردم گام برمی‌دارد.
گل‌ها جزء زیباترین مخلوقات خدا هستند که دیدن زیبایی ظاهری و لمس لطافت گلبرگ‌هایشان بی‌شک احساسی عمیق و شگرف را به بشر هدیه کرده است.
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران:
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران گفت: حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران به برخی مواضع نظامی رژیم صهیونیستی در جای خود پیروزی بسیار بزرگی است که این پاسخ دندان‌شکن نیز درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی خواهد بود.
امام جمعه موقت گچساران:
امام جمعه موقت گچساران در ادامه گفت:امروز سیاست دشمن بر سانسور تبعات این حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران است اما ملت های بیدار جهان خوب می دانند که اسرائیل چقدر دراین حمله تحقیر شد.
راهپیمایی حمایت از اقدام مقتدرانه نیرو‌های مسلح کشورمان علیه رژیم صهیونیستی، امروز همزمان با سراسر کشور در گچساران برگزار شد.