نمایش 1 - 10 از 136
یک طلبه گچسارانی گفت:تا کی قرار است جوانان این شهر به دلیل بیکاری که دلیل اصلی آن جذب نیروهای غیربومی است! به شغل قاچاق کالا(خط شوتی)مشغول بشوند و جانشان را در این مسیر خطرناک از دست بدهند چندخانواده باید عزادار شوند تا مسئولان از خواب غفلت بیدار بشوند؟.
دبیرمجمع نخبه پروری شهید دیالمه کهگیلویه و بویراحمد:
دبیرمجمع نخبه پروری شهید دیالمه کهگیلویه و بویراحمد گفت:فتنه 88 صحنه 8 ماه رویارویی انقلابیون و عروسک های غربی بود که نهایتا با خلق حماسه 9 دی گویا انقلاب سومی رقم خورده و جان تازه ای در کالبد نظام مقدس جمهوری اسلامی دمیده شده است.
یک تحلیلگر مسائل راهبردی مطرح کرد:
تحلیلگر مسائل راهبردی گفت: زمان فتنه ۸۸ درروزهای اول در تهران حداقل یک و نیم میلیون نفر به عنوان اعتراض به خیابان ها آمدند پس چرا در روزهای آخر به ۵ هزار نفر نمی رسیدند ؟ آیا علتش نوع برخورد مدافعین انقلاب بود ؟ خیر، علت اصلی اش دید و نظر مردم بود که به واقعیات پی بردند.
به مناسبت روز جهانی معلولان/
یک معلول گچسارانی گفت:نبود یک مدیریت توانمندبعضا از ضعف های بزرگ برخی نهادهای حمایتی در این شهرستان است ،همیشه سعی می کنم با مشکلات جامعه کنار بیایم تا با آنها به تعامل برسم اما متاسفانه خیلی از مسئولان خواسته های معلولان را نمی فهمند.
گفتگویی متفاوت با فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد/
فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد ،گفت:13 آبان متعلق به همه آحاد ، افکار، جریانات سیاسی و انقلابی است و نباید با نزاع جناح های سیاسی آلوده شود ،لذاخطر نفوذ افکار لیبرالی بر بدنه دستگاه های اداری و اجرایی مهمترین چالش فکری برای ۱۳ آبان های سال های آینده است.
فرماندار گچساران/
فرماندار گچساران گفت: بلند پروازی‌های ترامپ و تضادی که در بسیاری سخنان وی وجود دارد قبل از آن که به دیگر کشور‌ها ضربه‌ای وارد سازد، به مردم این کشور لطمه خواهد زد.
سرمربی تیم هندبال نفت وگاز گچساران/
سرمربی هندبال نفت و گازگچساران گفت:هفته آینده بازی حساسی مقابل سپاهان در پیش رو داریم ،این تیم یکی از تیم های صاحب سبک هندبال ایران می باسد که امیدواریم بتوانیم با حمایت تماشگران عزیز گچسارانی این تیم را شکست دهیم و به روند روبه رشد خود ادامه دهیم .
سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران/
سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت:ناراحتی هواداران متعصب گچسارانی را کاملا لمس می کنم،اعتراض حق طبیعی هواداران است ولی خواهشی که از فوتبال دوستان گچسارانی داریم این است که مقداری صبر و حوصله داشته باشند و تیم را حمایت کنند .
سرپرست شهرداری گچساران گفت:ارتباط کاری این کارگران با پیمانکار بوده و با شهرداری بعنوان کارفرما ارتباطی نداشته اند چرا که کار بصورت حجمی به پیمانکار واگذار شده بود.
سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران/
سرمربی تیم فوتبال نفت و گازگچساران گفت:در فصل جدید با جذب بازیکنان با کیفیت و جوان بومی و تقویتی میانگین سنی تیم را به زیر ۲۶ سال تقلیل دادیم تا بتوانیم در لیگ دو که یک لیگ کاملا فرسایشی است از لحاظ جسمی تا پایان فصل مشکلی نداشته باشیم.

صفحه‌ها