نمایش 1 - 10 از 447
تحلیل گر مسائل سیاسی گفت:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: دانشجویان توانستند در هرجایی که انقلاب نیاز داشت برای سلامت و ضمانت حرکت صحیح انقلاب همچون دیدبانی آگاه و تیزهوش و با نگاه دوراندیشانه از انقلاب صیانت کنند.
نگاهی به وضع کتاب‌خوانی در بام نفت ایران:
رئیس کتابخانه‌های عمومی گچساران گفت: گچساران دارای 12 باب کتابخانه است که تعداد 6 باب آن در محیط شهری و 6 باب آن‌هم در مناطق روستایی قرار دارد که بالغ‌بر 100 هزار جلد کتاب در کتاب‌خانه‌های عمومی این شهرستان وجود دارد.
حجت الاسلام خادمی:
فعال رسانه‌ای گچساران گفت: رسانه‌های آمریکایی و اروپایی به‌جای پرداختن به کشتار کودکان وزنان بی‌گناه غزه با استفاده از تکنیک تحریف، اصل ماجرا را رها کرده و مظلوم‌نمایی و حمایت از رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل را برجسته می‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گچساران:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه گچساران گفت: امروز جوامع غربی عزم خود را برای مشارکت حداکثری در جنایات رژیم اشغالگر قدس جزم کرده و می‌خواهند سرنوشت خود را به سرنوشت دولت جعلی اسرائیل گره بزنند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار گچساران:
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار گچساران گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان، روز اعلام بیزاری از استکبار جهانی است دشمنان در طول ۴۴ سال گذشته تمام تلاش خود را برای براندازی این انقلاب به کار گرفته و همواره شکست خوردند.
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت:
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت:ملت بزرگ ایران اسلامی نزدیک به نیم‌قرن است که در برابر نظام سلطه ایستادگی می‌کند لذا مسیری که حضرت امام (ره) برای عزت و استقلال ملت ایران ترسیم کرده تنها مقاومت می‌طلبد.
امام‌جمعه موقت گچساران:
امام جمعه موقت گچساران گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی با تبعیت محض از ولایت‌فقیه در تمامی عرصه‌های انقلاب، مقابل دسیسه‌های آمریکای جنایتکار مقاومت کرده و نقش‌های شوم آن‌ها را برملا ساخته است.
هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی گفت:
هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی گفت: امروز جهان در حمایت از مردمان مظلوم فلسطین دچار یک شکست فاحش شده است و ایالات‌متحده آمریکا و متحدانش، عاملان اصلی جنایت و نقض حقوق کودکان فلسطینی در غزه هستند.
کارشناس رسانه و علوم ارتباطات گفت:
کارشناس رسانه و علوم ارتباطات گفت: اینکه امروز رژیم صهیونیستی، کودکان و زنان بی‌پناه و بی‌دفاع غزه را آماج حملات وحشیانه خود قرار داده است، نشانه قوی بودن و دست برتری این رژیم نیست بلکه ضعف، زبونی و زوال تدریجی رژیم اشغالگر قدس را می‌رساند.
یدالله مرادی در گفتگو با آفتاب جنوب:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: طوفان الاقصی یک احساس غرور و عزت برای اعراب و کشورهای منطقه بود چراکه رسوایی بزرگ امنیتی، نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را رقم زد.

صفحه‌ها