نمایش 1 - 10 از 132
گفتگویی متفاوت با فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد/
فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد ،گفت:13 آبان متعلق به همه آحاد ، افکار، جریانات سیاسی و انقلابی است و نباید با نزاع جناح های سیاسی آلوده شود ،لذاخطر نفوذ افکار لیبرالی بر بدنه دستگاه های اداری و اجرایی مهمترین چالش فکری برای ۱۳ آبان های سال های آینده است.
فرماندار گچساران/
فرماندار گچساران گفت: بلند پروازی‌های ترامپ و تضادی که در بسیاری سخنان وی وجود دارد قبل از آن که به دیگر کشور‌ها ضربه‌ای وارد سازد، به مردم این کشور لطمه خواهد زد.
سرمربی تیم هندبال نفت وگاز گچساران/
سرمربی هندبال نفت و گازگچساران گفت:هفته آینده بازی حساسی مقابل سپاهان در پیش رو داریم ،این تیم یکی از تیم های صاحب سبک هندبال ایران می باسد که امیدواریم بتوانیم با حمایت تماشگران عزیز گچسارانی این تیم را شکست دهیم و به روند روبه رشد خود ادامه دهیم .
سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران/
سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت:ناراحتی هواداران متعصب گچسارانی را کاملا لمس می کنم،اعتراض حق طبیعی هواداران است ولی خواهشی که از فوتبال دوستان گچسارانی داریم این است که مقداری صبر و حوصله داشته باشند و تیم را حمایت کنند .
سرپرست شهرداری گچساران گفت:ارتباط کاری این کارگران با پیمانکار بوده و با شهرداری بعنوان کارفرما ارتباطی نداشته اند چرا که کار بصورت حجمی به پیمانکار واگذار شده بود.
سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران/
سرمربی تیم فوتبال نفت و گازگچساران گفت:در فصل جدید با جذب بازیکنان با کیفیت و جوان بومی و تقویتی میانگین سنی تیم را به زیر ۲۶ سال تقلیل دادیم تا بتوانیم در لیگ دو که یک لیگ کاملا فرسایشی است از لحاظ جسمی تا پایان فصل مشکلی نداشته باشیم.
مدیر کل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بوراحمد/
مدیر کل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بوراحمد گفت: دولتمردان با صداقت ،شجاعت و شفافیت هم اشتباه تاریخی خود را با ملت درمیان بگذارند و هم از همه ظرفیت ها ، توانمندی ها و نیروها برای اقدام متقابل دربرابر تحریم های جدیدآمریکا استفاده نمایند.
معاون سیاسی بسیج دانشگاه‌های تهران/
معاون سیاسی بسیج دانشگاه‌های تهران گفت: ما باید تمام تعهداتی که نسبت به آمریکا و غرب داریم را از بین ببریم و در ساختن ایران اسلامی بیش ار پیش باید به توان و هوش جوانان و توان داخلی خودمان اعتماد کنیم تا بتوانیم جبران کنیم.
مدیر کل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد /
مدیر کل اسبق میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه باید قدس و فلسطین از دایره تنگ عربی خارج شود و مسیر حمایت جهانی را بیابد،گفت:ایران بایدموضوع فلسطین را دستور اولویت اول سیاست خارجی خود قرار دهد ، این مطالبه آرمانی حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب و مبارزین بزرگی چون شهید چمران و متوسلیان بوده و هست.
فرماندارگچساران/
فرماندارگچساران گفت:سپاه در این عملیات سیلی محکمی به تروریست ها و حامیان آنها در منطقه و جهان زد و به آنها یادآور شد که جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح آن قادر هستند هرگونه تجاوزی را هر چند کوچک هم باشد قاطعانه و ویرانگرانه پاسخ دهد.

صفحه‌ها