نمایش 1 - 10 از 158
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور گفت: به نظر می رسد متولیان امر داوران را به صورت آزمایشی و امتحانی برای رقابت های لیگ دو به کار می گیرند و تیم شهرداری بندرعباس این روزها متاسفانه از داوری خیلی ضربه خورده است و امروز هم این وضعیت برای تیم مان تکرار شد.
فرماندارگچساران مطرح کرد؛
فرماندار گچساران گفت:با توجه به برآوردي كه انجام گرفته و اعلام نظر كارشناسان مبلغ 121 ميليارد ريال به زير ساخت‌ها و تاسيسات اين شهرستان براثر بارندگی‌های اخير خسارت وارد شد.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران:
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: ۷ گروه تعزیه‌خوانی آماده اجرای برنامه در ماه محرم هستند که مهمترین هدف اداره فرهنگ و ارشاد صیانت از هویت ایرانی و اسلامی است واین گروه‌ها در شهرها و مناطق روستایی گچساران در محرم به اجرای شبیه‌خوانی می‌پردازند.
رئیس منابع طبیعی گچساران/
رئیس منابع طبیعی گچساران گفت:کمبود شدید نیروی انسانی مهم‌ترین مانع در حفاظت از منابع طبیعی است و 80 درصد از مراتع این شهرستان به دلیل کاهش بارش نزولات آسمانی و تأثیر خشکسالی، دچار خسارت شده است.
درگفتگو با یک عضو شورای شهرمطرح شد؛
یک عضو شورای شهر گفت: برخی افراد که بدنبال تشویش اذهان عمومی دراین خصوص هستند باید گفت که عملا عَلم مقابله با قانون را برافراشته اندکه دراین خصوص اشخاص برای اعضای شورا ملاک نیستند بلکه فصل الخطاب قانون است و درروند اجرای قانون هم نمی شود برای یک شهروندی که عنصر معلوم الحال است قانون را اجرا نکرد.
مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز گچساران/
مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز گچساران گفت:ورزش کهگیلویه و بویراحمد بدون حضور تیم های نفتی رونقی نداردو بارها نیزاعلام کرده ام که اختلافی میان مسئولان ورزش و مدیریت نفت وجود ندارد، اماقضاوت های عجولانه و غیرکارشناسی سم مهلکی برای ورزش است که در این سال ها شاهد اظهارنظرهای ناعادلانه از سوی برخی بوده ایم.
یداللله مرادی/
فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد گفت:قیام 15خرداد42یک روزو یا یک واقعه نیست بلکه یک مسیر و یک حرکت فراگیر است که باید تحلیل و واکاوی شود تا ارزش و جایگاه آن درشکل دهی و شکل گیری مبارزات بیشتر شناخته و برای نسل جوان و دانشگاهی شکافته شود.
دانشیاراقتصاد دانشگاه علوم تحقیقات تهران/
دانشیاراقتصاد دانشگاه علوم تحقیقات تهران گفت:قطعاً موضع ضعف دیپلماسی خارجی در شرایط کنونی پذیرفته نیست و همگان می‌دانند که لحظه‌ای درنگ در خروج از برجام نتیجه‌ای جز اتلاف منابع ملی و انحراف در پی نخواهد داشت.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران/
مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران گفت:گچساران نقش ویژه‌ای در اقتصاد کشور دارد و روزانه ۶۳۰ هزار بشکه نفت، ۱۸ هزار بشکه ان جی ال و ۱۰ هزار بشکه نفتا در این شرکت تولید می شودودرراستای شعارسال همه تلاش خود را برای حمایت از سازندگان داخلی به کار می گیریم تا بتوانیم باعث اشتغال زایی شویم.
عضو شورای شهرگچساران/
عضو شورای شهر گچساران گفت: به دور از هر هیاهو و سیاه نمایی از جانب آنانی که اجرای قانون وعدالت منافعشان را به خطر می اندازد، اگر در شورای شهر گچساران تنها هم بمانم یک قدم از منافع مردم عقب نخواهم نشست و این را تاریخ گواهی خواهد داد.

صفحه‌ها