نمایش 1 - 10 از 166
احمد خورشیدی آزادمطرح کرد:
خورشدی آزاد:متاسفانه در کشور ،دست مافیا و خرابکاران در اقتصاد باز است و خراب کردن اقتصاددرایران کم یا بی هزینه است ایران ما از مثلث شوم " فقر ، تورم و بیکاری " رنج می برد اما کارآمدترین راهبرد و راهکار مقابله با فقر و تورم و بیکاری همین " رونق تولید " است.
طلبه جوان گچسارانی:برای مردم و بخصوص جوانان دیگر اصلاح طلب و اصولگرا معنایی ندارد،امروز معضل بیکاری باعث افسردگی جوانان و یا کشته شدن آنها در راه حمل بار به صورت قاچاق و یا خودکشی آنها شده است و فقط آقایان مسئول همچنان در حال تز دادن و یا اجرای میتینگ های سیاسی و انتخاباتی خودشان هستند.
گفتگوی اختصاصی با کارشناس مسائل استراتژیک؛
تحلیل گر مسائل استراتژیک گفت:مقام معظم رهبری دربیانیه "گام دوم انقلاب" ماموریت هایی برای جوانان مد نظر قرار دادندیکی از بندهاپیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی است که به معنای مقاوم و قوی ساختن اقتصاد کشوردربرابر تکانه ها و ضربات است از جمله مقابله در برابر تحریم ها ، این یک طرح اساسی و نجات بخش است و یک ماموریت دیگر هم مبارزه با فساد است.
رخداد انقلاب آبی در گچساران
مدیرامور آب گچساران گفت:قبل از انقلاب هیچ گونه پروژه آبرسانی جهت تامین آب در سطح این شهرستان وجود نداشت درحالی که امروز اراضی که از طریق سامانه انتقال آب و شبکه های آبیاری در این شهرستان در مدار بهره برداری قرار گرفته و از دیم به آبی تبدیل شده اند در حدود 9هزار و 250هکتار است که حدود 13هزار هکتار هم در دست اقدام خواهد بود.
خاطرات یک مبارز انقلابی درگچساران؛
مبارز انقلابی گچساران گفت:متوجه شدم که ماشین ساواک مرا تعقیب می کند به خانه ای که در آن کوچه باریک واقع در آن خیابان بود وارد شدم که به سرعت چادر مشکی ام را از سرم درآورده و چادر رنگی پوشیدم وبدون اینکه متوجه شوند به منزل رفتم.
اظهارات جالب شفر درگچساران:
محقق آلمانی مسلمان شده گفت:دین مبین اسلام یک آرامش قلبی خاصی به انسان می دهد ،انقلاب اسلامی ماندگار خواهد شد و نابود شدنی نیست و انقلابی که پایه و اساس انقلاب حضرت مهدی (عج)است همچنان با قدرت به راهش ادامه خواهد داد.
مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران با اشاره به دستاوردهاي انقلاب اسلامي در صنعت نفت، گفت: 4 واحد نمك زدايي جمعاً با ظرفيت اسمي 330 هزار بشكه در روز پس از انقلاب ساخته شده است.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان برای ناکام گذاشتن توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی تاکید کرد وگفت:امروز دشمنان به عزت و اقتدار نظام اسلامی حسادت می کنند و به روشها و توطئه های مختلف سعی دارند تا مانع پیشرفت و توسعه نظام اسلامی شوند.
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور گفت: به نظر می رسد متولیان امر داوران را به صورت آزمایشی و امتحانی برای رقابت های لیگ دو به کار می گیرند و تیم شهرداری بندرعباس این روزها متاسفانه از داوری خیلی ضربه خورده است و امروز هم این وضعیت برای تیم مان تکرار شد.
فرماندارگچساران مطرح کرد؛
فرماندار گچساران گفت:با توجه به برآوردي كه انجام گرفته و اعلام نظر كارشناسان مبلغ 121 ميليارد ريال به زير ساخت‌ها و تاسيسات اين شهرستان براثر بارندگی‌های اخير خسارت وارد شد.

صفحه‌ها