نمایش 1 - 10 از 458
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران:
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گچساران گفت: حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران به برخی مواضع نظامی رژیم صهیونیستی در جای خود پیروزی بسیار بزرگی است که این پاسخ دندان‌شکن نیز درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی خواهد بود.
امام‌جمعه گچساران :
امام‌جمعه گچساران گفت: حملات موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درس عبرتی برای استکبار جهانی و ایادی آن‌ها شد و یک‌بار دیگر ابهت پوشالی بودن رژیم صهیونیستی را نشان داد.
فرماندار گچساران:
فرماندار گچساران بابیان اینکه هیمنه پوشالی استکبار با همبستگی امت اسلام شکستنی است، افزود: روز قدس، روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود نقاب از چهره کریه رژیم غاصب صهیونیستی برمی‌دارد.
امام‌جمعه گچساران:
امام‌جمعه گچساران گفت: اسرائیل جنایتکار بداند که این دست‌وپا زدن‌ها و حمله به کنسول گری ایران اسلامی و شهادت جمعی از عزیزان ما نمی‌تواند او را برای اشغالگری حفظ کند و قطعاً دلاور مردان محور مقاومت این جنایات را پاسخ خواهند داد.
حجت‌الاسلام ذبیحی نژاد مطرح کرد:
کارشناس مذهبی و فعال فرهنگی گچساران گفت: روز قدس نقطه عطفی در مبارزه با رژیم صهیونیستی است، روز قدس را امام (ره) بر تارک تاریخ به یادگار گذاشتند تا مسلمانان از ستمی که بیدادگران بر ملت مظلوم فلسطین روا می‌کنند، غافل نمانند.
تحلیلگر مسائل سیاسی مطرح کرد:
یدالله مرادی از ۱۲ فروردین به‌عنوان نماد واقعی مردم‌سالاری دینی و تکمیل‌کننده انقلاب ۵۷ نام برد و این روز را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد.
معاون فرماندار گچساران:
معاون فرماندار گچساران گفت: دشمنان نظام به دنبال این هستند که دستاوردهای انقلاب را کم‌رنگ جلوه دهند و یاس و ناامیدی را در جامعه پمپاژ کنند به خیال خام خودشان اثبات کنند که انقلاب ناکارآمد بوده است و بین مردم و مسئولین شکاف ایجاد کند.
فرماندار گچساران:
فرماندار گچساران گفت: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت، تنور انتخابات کاملاً داغ و مردم فهیم و نجیب این منطقه به دلیل وفاداری به آرمان‌ها ی انقلاب اسلامی با شور و شعور بی‌نظیری موضوع انتخابات را پیگیری می‌کنند.
امام‌جمعه گچساران گفت:
امام‌جمعه گچساران گفت: شهید سلیمانی نه‌تنها پرچم‌دار و نماد مبارزه با استکبار جهانی، بلکه یک تفکر استکبارستیزی بود. او شاگرد ممتاز مکتب روح‌الله بود که در مبارزه با استکبار هیچ مرزی نمی‌شناخت.
امام‌جمعه موقت گچساران گفت:
امام‌جمعه موقت گچساران گفت: بزرگان و چهره‌های صاحب نفوذ در طوایف مختلف استان، مسئولان، متولیان امر فرهنگ و رسانه‌ها می‌توانند جهت برچیده شدن این رسم و فرهنگ نادرست نقش بسزایی ایفا کنند.

صفحه‌ها