نظرسنجی

به نظر شما آقای روحانی به وعده های انتخاباتی خود عمل خواهد کرد؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
خبرلنده
دوره آموزش مجازی شهید آوینی

تازه ترین ها

اخبار گچساران

گچساران بعنوان بام نفت ایران در طول چهار دوره گذشته شورای شهر دستخوش فراز و فرود هایی شده که با تلاشهای صورت گرفته هنوز هم نتوانسته است به جایگاه واقعی خود دست یابد.
راننده خودروی پژو405 در محور گچساران به دهدشت پس از تصادف با کامیون، به طور معجزه‌آسایی نجات یافت.
ازدواج آسان سنت فراموش شده درکهگیلویه و بویراحمد/
بسیاری از دختران گچسارانی می گویند:دختران زیادی در این شهرستان آرزوی ازدواج و آغاز زندگی مشترک حتی با حداقل امکانات و تشریفات را دارند اما متاسفانه خواستگاری پیدا نمی شود و این درحالی است که ما دختران بیشتر از پسران علاقمند به ازدواج هستیم.
پارتی بازی در امر اشتغال جوانان یکی از مشکلات قابل توجه درشرکت ها ،ادارات و نهاد‌های گچساران محسوب می‌شودکه متاسفانه عده‌ای با تمسک به آن، اهداف و مقاصد خود را بدون رعایت ضوابط و قوانین حاکم، پیش می‌برند.
غروب سرخ فام زیبا با آن همه رنگ های بهم آمیخته و مواجش، یکی از دلپذیر ترین مناظر طبیعت را سرزمین بام نفت ایران خلق کرده است.
خط قرمز مصرف آب درکهگیلویه و بویراحمد/
کهگیلویه وبویراحمد از جمله استان‌هايی است که درچند سال اخیر با بحران آب روبرو بوده که در این مدت مناطق گرمسیری این استان خط قرمز مصرف را رد کرده‌اند و به همین دلیل شهرها و روستاهای فراوانی با معضل خشکسالی نیز دست و پنجه نرم می‌کنند.
این شش بازیکن در حال حاضر در تمرینات تیم ملی به سر می برند و پس از اردو تیم ملی به تمرینات تیم هندبال نفت و گاز گچساران اضافه خواهند شد.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران گفت:قراری بودبنام برجام که چندین سال ،هزاران ساعت نفر کار و هزاران میلیارد هزینه شد،قرار بود قانونی و منطقی هرکشوری مستقل برای خودش طبق قانون تصمیم بگیرد،اما روز به روز تحریم ها بیشتر و قلدری و قدرت نمایی دشمنان بیشتر شد و متاسفانه ما هنوز هم می گوییم برجام.
آیین عزاداری سالروز شهادت صادق آل محمد علیه السلام با حضورهیات های مذهبی،مسئولان شهری و اقشار مختلف مردم ولایت مدارگچساران برگزار شد.
تهدیدسلامت در حریم خطوط برق فشار قوی/
بی توجهی برخی مسئولان و شهروندان دیار نفتخیز گچساران نسبت به رعايت حريم دکل های برق فشارقوی و عدم جلوگيری از ساخت و ساز در مجاورت اين دکل ها، سبب شده است سلامت عده ای از شهروندان به مخاطره بیافتد.
تاجگردون نوشت:نمی دانم چرا بعضی ها ناراحت می شوند از اینکه این همه مسئول به بافت فرسوده مراجعه می کنند. من که فعلاً رأی نمی خواهم، حتماً نیت کار است ولی دوستان چرا ناراحت میشوند. آیا از اینکه همشهریانم صاحب منزل نو و بدون آسیب شوند ناراحت میشوند؟