نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
28. مهر 1396 - 21:09
آخرین دیدار هفته پنجم رقابت های لیگ برتر هندبال بین تیم های نفت و گاز گچساران و فولاد مبارکه سپاهان در حالی پیگیری شد که نماینده اصفهان از ادامه بازی خودداری کرد تا این بازی نیمه تمام رها شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،هفته پنجم از سی امین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور با برگزاری ۴ دیدار در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷  و ۲۸ مهرماه برگزار شد.

در این دیدارها تیم هپکوی اراک میزبان تیم نیروی زمینی ارتش بود ، تیم نیروی زمینی قعر نشین لیگ در حالی به مصاف تیم هپکو رفت که ظهرابی سرمربی این تیم به دلیل کارت قرمز در این هفته تیمش را هدایت نکرد.

از آن سو تیم هپکو نیز به دلیل کناره گیری ایرج رضایی بدون سرمربی در لیگ مسابقه داد، در این هفته تیم نیروزی زمینی موفق شد به اولین برد خود در لیگ برتر دست یابد و این برد را در اراک ثبت کرد. 

تیم مس کرمان میزبان تیم کازرون بود، کازرونی ها موفق شدند در این هفته نیز برابر رقیب خود به برتری برسند و با کسب یک پیروزی خارج از خانه همچنان بر روی خط پیروزی حرکت کنند.

تیم پتروشیمی مارون نیز از تیم سنگ آهن بافق یزد پذیرایی کرد، تیم سنگ آهن با کسب پیروزی در این بازی خارج از خانه موفق شد خود را به صدر جدول رده بندی لیگ برساند.

اما در مهمترین رقابت های این هفته و در آخرین دیدار هفته پنجم  که بین دو تیم نفت و گاز گچساران و فولاد سپاهان برگزار شد،پیروزی برابر تیم فولاد برای نفتی های میزبان اهمیت زیادی داشت چرا که کسب امتیاز می توانست آنها را به روند صعود در لیگ امیدوار کند، از آن سو تیم فولادسپاهان در صورت باخت در این مسابقه به رده سوم جدول سقوط می کرد.

 نفتی های گچساران که در این دیدار با اقتدار کامل ظاهر شدند تا دقیقه ۲۳ نیمه دوم با نتیجه ۲۱ به ۱۲ از حریف اصفهانی پیش بودند که به علت درگیری میان دو بازیکن، این دیدارنیمه تمام رها شد.

نیکویی ،نماینده فدراسیون هندبال کشور در این خصوص گفت:بازیکن سپاهان به تماشگران با حرکات دست، فحاشی و آنان را تحریک کرد و این موجب واکنش تماشگران به این بازیکن و پرتاب بطری های آب به داخل زمین شد.

وی افزود: بعد از این اتفاقات امنیت بر زمین بازی حاکم وشرایط برای ادامه بازی مساعد بود اما تیم سپاهان از ادامه بازی خودداری کرد تا این بازی نیمه تمام رها شود.

نماینده فدراسیون هندبال کشور درادامه از تشکیل کمیته انظباطی در خصوص این دیدار خبر داد و گفت: بی شک با خاطیان این بازی برخورد خواهد شد.

مهدی آزاد منجیری ،سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص اتفاقات این دیدارنیزگفت: همه اتفاقات این دیدار ۳۰ ثانیه هم طول نکشید، ولی سپاهان ترجیح داد به بازی پایان دهد.

وی افزود: دقیقه ۲۲، ۲۳ نیمه دوم یکی از بازیکن سپاهان روی بازیکن ما خطای بدی را انجام داد و بعد از آن هم به سمت جایگاه تماشاچیان حرکت زشت و ناشایستی را کرد که تماشاگران را تحریک کرد و یکی از تماشاگران بطری آب پرتاب کرد. البته بعد از آن جو آرام و مساعد شد تا بازی انجام شود.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران ادامه داد: سپاهان ۹ گل عقب بود و به همین دلیل سرمربی سپاهان تیم خود را بیرون کشید، دلیل این که این اتفاق افتاد را اصلا متوجه نشدم، اما من احساس می‌کنم که سپاهان دیگر کاری از دستش برنمی‌آمد چون ۹ امتیاز عقب بود هرچند شرایط برای ادامه بازی مهیا بود و تیم‌ها باید تحمل باخت را داشته باشند.

آزادمنجیری خاطرنشان کرد: تماشاچیان هم به خاطر حرکت بسیار زشت بازیکن سپاهان صدای‌شان درآمد و بطری پرتاب کردند،اگراین حرکت زشت در هر جای کشور اتفاق می‌افتاد عکس‌العملی را در بر داشت، البته این اتفاقات ۳۰ ثانیه هم طول نکشید اما متاسفانه طاهری که از جنس هندبال، از مربیان خوب این رشته و مدیرعامل باشگاه است این‌گونه تشخیص داد که بازی تمام شود.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در پایان در مورد نتیجه بازی گفت: ناظران گزارش بازی را به فدراسیون می‌فرستند و کمیته انضباطی برای این موضوع تصمیم خواهد گرفت، اما خب به احتمال زیاد بازی ۱۰ بر صفر به سود ما خواهد بود.

آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر هندبال امروز میان دو تیم گچساران و سپاهان در حالی که تا دقیقه ۲۳ نیمه دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲۱ به سود گچساران در جریان بود، نیمه تمام ماند.

نتایج دیدارهای هفته پنجم:

* هپکو اراک ۲۲ - نیروی زمینی ارتش ۲۵
* مس کرمان ۳۰- کازرون ۳۱
* پتروشیمی مارون ۲۴ - سنگ آهن بافق ۲۸

* نفت و گاز گچساران 21- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان12 (بازی نیمه تمام ماند)

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت