نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
12. شهريور 1396 - 12:39
داور مسابقه ۱۸ مرتبه اخراج ۳۰ ثانیه را بر تیم نفت و گاز گچساران تحمیل کرد و باعث شد تیم نفت در بیشتر دقایق مسابقه با پنج بازیکن بازی کند که یکی از اتفاقات نادر ورزش واترپلو است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،تیم نفت و گازگچساران در هفته اول لیگ برترواترپلو به مصاف نفت امیدیه رفت که در پایان با ناداوری محض بازی را با نتیجه ۱۰ بر ۶ واگذار کرد .تيم بومی و جوان نفت و گاز گچساران در حالی که در کوارتر اول بازی را با نتیجه ۲بر ۱ به سود خود به پایان برده بود از ابتدای کوارتر دوم شاهد بی عدالتی فراوان در قضاوت مسابقه بود و از همین کوارتر بود که داور شروع به سه خطا کردن بازیکنان نفت و دیسکالیفه کردن آنها کرد .

از کوارتر سوم به بعد در حالی که ۵ بازیکن نفت و گاز به نام های حسین خالدی ،امیرمحمد پرهون، کامبیز افشاری ،فرشید مردانی و ساسان کوهی به علت دیسکالیفه شدن از روی نیمکت نظاره گر بازی بودند تیم امیدیه با کمک های بی دریغ داور از تیم نفت و گاز جلو افتاد .

در این دیدار سرمربی نفت و گاز از کوارتر سوم به بعد ،به دلیل کمبود بازیکن مجبور به استفاده از نوجوانانی شد که از تجربه زیادی برای بازی کردن در مسابقات رسمی نداشتند .

در کواتر چهارم در حالی که بازیکنان جوان و باانگیزه بهمنی وارد آب شده بودند توانستند به خوبی جای بازیکنان اصلی را پر کنند و سه گل دیگر را وارد دروازه نفت امیدیه کنند .میلاد نیکو سرشت (۳گل)،امیرمحمد پرهون (۲گل)و حسین خالدی گلزنان تیم واترپلو نفت و گاز بودند.


این دیدار به دلیل ناهماهنگی های ابتدایی مسابقه از سوی تیم میزبان و تنظیم نبودن فشار توپ های بازی ، با ۱۵ دقیقه تاخیر آغاز شد .داوران این دیدار با تصمیمات نا به حق خود ۵ بازیکن اصلی نفت و گاز را در کوارتر دوم ،سوم و چهارم دیسکالیفه (اخراج ) کردند .

مجید محترمی و حبیب اسدی دروازه بانان تیم نفت وگاز در این دیدار در ضربات پنالتی در حین مسابقه درخشش فوق العاده ای داشتند به طوری که از ۵ پنالتی گرفته شده برای تیم امیدیه ۴ ضربه را مهار کردند.

دقایقی قبل از شروع مسابقه هادی بیگ مسئول برگزاری مسابقات از ورود کامبیز افشاری بازیکن تقویتی نفت به آب جلوگیری کرد که البته با پیگیری های نسیمی سرپرست نفت و گاز و هماهنگی با مسئول کمیته داوران فدراسیون مشکل به وجود آمده حل شد ، در هر صورت همین موضوع هم بر تمرکز سرمربی و بازیکنان نفت تاثیر داشت .

داور مسابقه ۱۸ مرتبه اخراج ۳۰ ثانیه را بر تیم نفت و گاز گچساران تحمیل کرد و باعث شد تیم نفت در بیشتر دقایق مسابقه با پنج بازیکن بازی کند که یکی از اتفاقات نادر ورزش واترپلو است.

بهمنی آزاد سرمربی تیم نفت وگازگچساران پس از باخت مقابل نفت امیدیه در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور گفت: داور بازی با تصمیمات اشتباه و عجولانه خود مانع پیروزی ما شد.

وی اظهار کرد: تا کوارتر دوم بازی همه چیز خیلی خوب بود و ما 2 بر صفر جلو بودیم اما در ادامه متاسفانه سیستم بی عدالتی داوری کار خود را کرد و بازیکنان ما را یکی پس از دیگری از مسابقه اخراج کرد.

سرمربی تیم نفت و گاز گچساران افزود: در این بازی 6 بازیکن ما را اخراج کردند و دیگر بازیکنی نداشتیم که روانه بازی کنیم و مجبور شدیم دروازه بان خود را به جای بازیکن وارد مسابقه کنیم.

وی با بیان این که داور می توانست به خطاها منصفانه تر نگاه کند و بازیکنان ما را بی رحمانه اخراج نکند افزود: در این بازی از داوری متضرر شدیم به گونه ای که بچه های امیدیه هم باور نمی کردند ما بازنده بازی شویم. کوارتر تر اول بازی داور بازیکن تقویتی ما را سه خطا کرد و از مسابقه اخراج شد که ضربه سنگینی به ما وارد شد.

بهمنی آزاد ادامه داد: داور پنج پنالتی به سود حریف گرفت که تنها یکی از آن ها را به گل تبدیل کردند.اگر عدالت در این بازی انجام می شد با اختلاف هفت گل پیروز این بازی بودیم ولی اخراج مداوم بازیکنان ما به حریف کمک کرد تا پیروز این میدان شود.

وی افزود: متاسفانه داوری ها در امیدیه بحث برانگیز است ،داور بازی با تیم ما و بخصوص بازیکن تقویتی ما مشکل داشت. در این دیدار به بازیکنان زیر 17 سال خود فرصت دادیم که به نسبت خوب بازی کردند.در این دیدار از همه لحاظ سرتر از حریف بودیم و مطمئن باشید در بازی برگشت جبران خواهیم کرد.

سرمربی تیم واترپلو نفت گچساران افزود: ما امسال تنها یک بازیکن غیر بومی جذب کردیم در حالی که تیم امیدیه هشت بازیکن غیر بومی داشت.

ادامه تصاویر/

 

نظرات کاربران

تازه های سایت