نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
19. آبان 1398 - 12:25
مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد قیام مردمی 19آبان 57درگچساران با حضور مسئول راهیان نور شهید صیاد شیرازی و شهید باقری دراین شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مراسم گرامیداشت شهدای قیام مردمی 19آبان 57درگچساران با حضور مسئول راهیان نور شهید صیاد شیرازی و شهید باقری، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی،خانواده های معظم شهداء و با مداحی "مهدی حیدری " در مسجد شهیدان این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمد هاشمی،مسئول ستاد راهیان نورشهید صیاد شیرازی و شهید باقری در این آیین گفت:بروز و ظهور انقلاب اسلامی از ۱۵ خرداد ۴۲ آغاز شد،در حالی که رسول الله (ص)در ۱۴۰۰سال پیش این وعده را به این ملت بزرگ ایران اسلامی داده بودند.

وی افزود:به قول آن آمریکایی منصف که گفته بود اگر ۵۰۰سال هم بگذرد دنیا هرگز شخصیتی مثل خمینی کبیر را به خود نخواهد دید؛بنابراین حضرت امام راحل مردم را دعوت به حق کردند تا چنین انقلاب بزرگی را رقم بزنند و بسی جانفشانی ها و رشادت ها صورت گرفت تا این انقلاب به پیروزی برسد.

مسئول ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی گفت:وقتی که انقلاب ایران اسلامی به پیروزی می رسد،اما تندبادها و گردبادها علیه انقلاب شروع می شود و منافقین ،دشمنان و خاصه استکبار جهانی و در راس آمریکای جنایتکار فتنه ها می ریزند و توطئه ها می کنند ،اما قرار نیست که در این انقلاب حتی یکقدم هم عقب برویم.

وی افزود:وقتی جنگ تحمیلی آغاز شد همه و همه در دفاع جانانه از انقلاب آمدند و خانواده هایی با چند شهید در کشور داریم درحالی که یک خانواده سنی مذهب با ۶شهید هم داریم که این جانفشانی‌ها همان مقدمه ای برای ظهور حضرت حجت (عج) است.

هاشمی اظهار کرد:خیلی از خانواده های این مملکت فقط یک فرزند داشتند و آن را هم تقدیم انقلاب اسلامی کردند،همیشه یادمان باشد که مدیون خون شهداءهستیم و امروز هر چه داریم از برکت خون شهداءو خانواده شهداء است.

مسئول ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی گفت:۱۴قرن پیش خداوند وعده انقلاب این مملکت را داده است وشهداء به خوبی نقش شان را ایفا کردند؛ پس ببینیم جایگاه ما در این پازل ولایتمداری کجاست؟که باید حواسمان خوب جمع باشد که بیراهه نرویم.

وی افزود:آبروی زینب کبری سلام الله علیها را مادران شهدای ما خریدند،قرار نیست این ملت از چیزی بترسند و حساب منافقین،ترسوها،غربزدگان،اختلاس گران و ...از حساب این ملت جداست.

هاشمی اظهار کرد:تحفه شهداء امروز در دستان شماست،امروز فرزندان این ملت زمینه ساز ظهور مهدی (عج)هستند،پس باید خیلی حواسمان جمع باشد و این لطف خداوند است که ما ایرانیان زمینه ساز ظهور منجی هستیم.

دیدگاه‌ها

دریغ از یک نفر دهه هشتادی. عزیزان این یادواره ها برای آشنایی نسل جدیده .

نظرات کاربران

تازه های سایت