نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
6. تير 1399 - 14:01
حجت الاسلام صفایی:این مجلس یازدهم که تازه سرکار آمده است که ادعای اصولگرایی و دفاع از حقوق مردم و ارزش های انقلاب دارد،پس تاکی؟و این گرانی ها در زمان شما دارد اتفاق می افتد به فریاد این مردم برسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام علیرضا صفایی،امام جمعه موقت گچساران ظهر امروز درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:دهه کرامت و پیشاپیش میلاد حضرت ثامن الحجج علیه السلام را به همه مومنان و مومنات تبریک عرض می کنم.

وی درادامه افزود:هفتم تیرماه، سالروز شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و 72تن از یاران حضرت امام (ره) با انفجار بمب در دفتر حزب جمهوری اسلامی توسط گروهک منافقین در سال 60است، که روز قوه قضاییه هم نام گرفته است.

امام جمعه موقت گچساران گفت:این روزها از قوه قضاییه و شهید والا مقام شهید بهشتی و یارانش زیاد می شنویم ، این ایام مردم از یک طرف به خاطر اقدامات ارزنده  "آیت الله رئیسی" دلگرم شده اند و به جهت مقابله جدی با فساد و محاکمه مفسدین اقتصادی و غارت گران بیت المال از مجموعه قوه قضاییه کمال قدردانی را دارند.

برخی ها با بیت المال چه کرده اند

صفایی در ادامه اظهارکرد:در این روزها هم شنیدیم افرادی امثال طبری ها که سال ها در قوه قضاییه بروز و ظهور کردند ،خیانت ها و جنایت ها هم به ملت تحمیل کردند که امیدواریم مسئولین محترم قوه قضاییه از وقوع چنین خیانت هایی هم جلوگیری کنند که ما امیدواریم و دلمان هم گرم است.

وی افزود:برخی ها واقعا با این مملکت و بیت المال چه کرده اند؟اصلا حرف هایی می شنویم که مغز انسان سوت می کشد،رشوه های آنچنانی که باید با مفسدین برخورد قاطع شود.

امام جمعه موقت گچساران گفت:12تیرماه نیز سالروز حمله نام آمریکایی به هواپیمای مسافربری در سال 67و شهادت 298سرنشین آن است که روز افشای حقوق بشر آمریکایی هم نام گرفته است ،ببینید دولتمردان آمریکایی چقدر جنایتکار بوده و هستند و امروز برای همه دنیا این جنایات روشن شده است .

صفایی در ادامه اظهارکرد:دولتمردان آمریکایی توان دیدن عزت جمهوری اسلامی را ندارند و تحمل هم نمی کنند و یک هواپیمایی مسافربری اعم از ایرانی و غیرایرانی، توسط ناوگان آمریکایی مورد هدف قرار گرفت و زن و کودک و پیر و جوان پرپر شدند و در حالی ست که مدال افتخار هم به فرمانده ناو داده می شود.

وی افزود:امروز در خود آمریکا مردم قیام  کرده اند و نمادهای ظلم و نژاد پرستی را یکی پس از دیگری پایین می کشند، وفتی مردم بیدار شدند می توانند حاکمان صالح را بر سر کار بیاورند و همانگونه که ملت بزرگ ایران طاغوت را سرنگون کرد و انسان های شایسته و وارسته را به حاکمیت رسانید.

امام جمعه موقت گچساران گفت:امروز نه تنها آمریکا بلکه دیگر کشورهای اروپایی هم در حال انجام چنین اقداماتی هستند،هنوز که هنوز است در آمریکا و برخی کشورها خبر از برده داری به گوش می رسد و کرامت انسانی را هیچوقت نخواسته و نمی خواهند.

البرز زارعی در تاریخ ماندگار شد

صفایی در ادامه اظهارکرد:هفته قبل در این شهرستان رحلت شهادت گونه البرز زارعی را داشتیم ،جوانان فداکاری که برای صیانت از جنگل های شهرستان به کوه می زنند و با جسم شان آتش سوزی ها را مهار کردند که چنین جوانانی بخاطر حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست در تاریخ ماندگارند.

وی افزود:درخواست شده است که این جوان فداکار گچسارانی همانند شهدای خدمت به عنوان شهید معرفی شوند؛اما متاسفانه همچنان بحث آتش سوزی ها را در اقصی نقاط استانمان داریم و خدا کند این اتفاقات از روی عمد هم نباشد که در حقیقت چه جوابی در مقابل ملت و آیندگان دارند.

امام جمعه موقت گچساران گفت:مسئولین تفکر و تدبیر کنند و صیانت از طبیعت را در اولویت برنامه هایشان قرار دهند؛موضوع کرونا هم شک نکنیم که امتحان خداوند است که کل عالم را گرفته است نزدیک 500هزار نفر در دنیا براثر این ویروس جان باخته اند که باید جدی بگیریم و از مشکلات جامعه ما این است که برخی از مسئولین و مردم جدی نمی گیرند.

فریاد مردم علیه گرانی ها

صفایی در ادامه اظهارکرد:در این شرایط کرونایی مسئله حج و زیارت لغو شده است و عربستان سعودی اعلام کرد که از پذیرش حجاج معذوریم،البته عمدی هم در کار نیست و نوبت حجاج برای سال های آینده هم محفوظ است.

وی افزود:در این بحران کرونا ،متاسفانه دشمن اصلی اسلام یعنی اسرائیل غاصب بدنبال سوء استفاده است و کرانه باختری را کم کم به خاکش ملحق  می کند و بازهم سعودی ها حملاتشان را به کشور مظلوم یمن ادامه می دهد.

مردم دیگر طاقت ندارند

امام جمعه موقت گچساران درادامه گفت:این همه فریاد در این کشور علیه گرانی ها کشیده می شود اما روز به روز وضعیت هم وخیم تر می شود، الان ببینید همین مرغ و تخم مرغ چقدر افزایش قیمت داشته اند؟آن روزی که فریاد کشیده می شد که بنزین را گران نکنید، می گفتند بنزین گران بشود کنترل می کنند که خیانت ها کردند ، مردم دیگر طالقت ندارند و پول ندارند نان بخرند.

مجلس یازدهم تا کی؟

صفایی در ادامه اظهارکرد:این مجلس یازدهم که تازه سرکار آمده است که ادعای اصولگرایی و دفاع از حقوق مردم و ارزش های انقلاب دارد،پس تاکی؟و این گرانی ها در زمان شما دارد اتفاق می افتد به فریاد این مردم برسید.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت