نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
6. تير 1399 - 10:55
معاون وزیر جهاد کشاورزی:آتش سوزی حومه شهر گچساران قطعا با هدف توسعه زمین ، زمین خواری و نیز با برنامه صورت گرفته است درحالی که این جنگل کاری ها را پیشینیان ما زحمت کشیده اند و امروز ما نباید چنین اجازه ای به زمین خواران بدهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مسعود منصور،معاون وزیر جهاد کشاورزی در سفر به گچساران با اشاره به آتش سوزی عمدی برخی مراتع و جنگل های حومه این شهر گفت:مسئولین شهرستان این مقدار که برای مهار حریق انرژی به خرج می دهید اگر با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در این مراتع و جنگل های اطراف شهر "آتش بُر" ایجاد شود خیلی از این موارد هم بوجود نمی آید.

وی افزود:آتش سوزی اینجا(اطراف شهر) قطعا با هدف توسعه زمین ، زمین خواری و نیز با برنامه صورت گرفته است چرا که نزدیک شهر هم هست درحالی که این جنگل کاری ها را پیشینیان ما زحمت کشیده اند و امروز ما نباید چنین اجازه ای به زمین خواران بدهیم.

منصور تصریح کرد:اگر کنار این جنگل کاری ها آتش بُر احداث کنیم حکم کمربند زمین حفاظتی را انجام می دهد و برخی ها نمی توانند زمین را تصاحب کنند،اینکه فرماندار گچساران این همه انرژی برای مهار حریق می گذارند،بنابراین در این خصوص هم همت کنند.

ادامه در ویدئو مشاهده شود.

 

 

 

نظرات کاربران

تازه های سایت