نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
4. خرداد 1399 - 18:42
نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک پست اینستاگرامی واکنش عجیب البته با چاشنی سیاسی کاری به زلزله امروز گچساران نشان داد که تعجب مخاطبان را در پی داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، در حالی که زلزله ظهر امروز گچساران موجی از نگرانی را در میان شهروندان به وجود آورده است، غلامرضا تاجگردون با انتشار یک پست اینستاگرامی واکنش عجیب البته با چاشنی سیاسی کاری به این مساله نشان داد.

تاجگردون با انتشار عکسی از یک منزل مسکونی نوشت: "مردم شریف گچساران این زلزله هم بخیر گذشت، مقایسه منازل مقاوم ساخته شده بافت فرسوده با آنانی که ساخته نشده اند نشان می دهد خیلی تفاوت است میان آنانی که دست بکار شدند و آنانی که دست روی دست گذاشتند. فرصت تسهیلات استثنایی بافت فرسوده را از دست ندهید."

در حالی که پیش از نماینده گچساران و باشت بهتر است در خصوص آتش سوزی های اخیر در جنگل های گچساران اظهار نظر کند که طبق خبرها بالای 100 هکتار از این اراضی دچار سوختگی شد اما بعد از عید فطر هنوز روزه سکوت اختیار کرده است. 

در حالی که تا پیش از این آتش سوزهای گسترده و پرتکرار تا پیش از این امان شهروندان و مسئولان شهرستان را بریده بود، این نماینده می توانست با توجه به موقعیت خود از محل اعتبارات ملی درصدد توسعه و تجهیز امکانات برای مهار آتش سوزی در گچساران و باشت باشد، همانگونه که در چند روز گذشته  مدیر کل مدیریت بحران از عدم اختصاص ردیف بودجه ای برای مبارزه با آتش سوزی در جنگل های استان خبر داده بود.

باید اشاره کرد که اگر امکانات مورد نیاز و تجهیزات لازم در خصوص مهار آتش سوزی تامین شده بود، احتمال خسارت کمتری به جنگل های گچساران و باشت را شاهد بودیم، بنابراین جناب نماینده باید نسبت به این موضوع پاسخو باشند.

حال این بار تاجگردون زلزله و مساله بافت فرسوده را عاملی برای خطاب قرار دادن مخالفین خود قرار داده است و با انتشار این پست عجیب به بازی سیاسی دیگری در زمان ترس و استرس مردم پرداخته است.

 

 
صبح زاگرس
انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت