نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
20. مرداد 1398 - 22:49
سروهای آزاد:جوانان عزیز هم استانی ؛ از آنجا که زمان و شرایط فعلی چون خشت خام در دستان من و شماست تا قبل از خشک شدن و از دست رفتن فرصتِ قوام دادن آن ، باید آینده را پیش از آنکه دیر شود طراحی و آماده کنیم چرا که هم در مقابل آیندگان مسئولیم و هم در قبال فرصتی که گذشتگان برای امروزمان فراهم کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،تشکل سیاسی سروهای آزاد گچساران در مطلبی خطاب به جوانان انقلابی شهرستان های بویراحمد و دنا نوشته است:

جوانان انقلابی شهرستانهای بویراحمد و دنا

با سلام و آرزوی سلامتی و موفقیت

نظر به اینکه وارد دهه پنجم از عمر پر از فراز و نشیب انقلاب شده ایم و تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای به سمت قله های پیشرفت و توسعه گام برمی داریم لازم است جهت سرعت بخشیدن به این مهم تدابیری اتخاذ نماییم که اهداف عالیه نظام و منویات مقام عظمای ولایت در بیانیه گام دوم انقلاب محقق گردد.

جوانان عزیز بویراحمد و دنا همانطور که مستحضرید در بیانیه گام دوم انقلاب و همینطور اهداف نظام در ساختن ایرانِ ۱۴۰۴ که بتواند در قله های صنعت و علم و توسعه در منطقه اول باشد و در دنیا بین کشورهای بالا در پیشرفت و توسعه قرار گیرد مستلزم تغییر نگاه و تحول ساختار معیوب و کند فعلی است.

لازمه این تغییر و تحول که الزاما باید تضمین کننده اهداف از پیش تعیین شده باشد بروز رسانی تفکر ، داشتن تخصص ، جسارت ریسک کردن ، استفاده از خرد جمعی و از همه مهمتر فاکتور جوانی است که می تواند در کنار هم تامین کننده مطالب فوق باشد.

جوانان عزیز هم استانی ؛ از آنجا که زمان و شرایط فعلی چون خشت خام در دستان من و شماست تا قبل از خشک شدن و از دست رفتن فرصتِ قوام دادن آن ، باید آینده را پیش از آنکه دیر شود طراحی و آماده کنیم چرا که هم در مقابل آیندگان مسئولیم و هم در قبال فرصتی که گذشتگان برای امروزمان فراهم کرده اند.

جوانان عزیز ؛ ظرفیت ها و پتانسیل های فعلی کشور و استان بیش از نیاز حال و آینده است به شرطی که از آن در مسیر صحیح و کاملا عاقلانه استفاده کنیم تا هم بتوانیم کم کاری های گذشته را جبران کنیم و هم به آیندگان خدمتی کرده باشیم.

منابع سرشار نفت و گاز و جنگل و معدن و آب و کشاورزی از یک سو و نیروی انسانی کارآمد و جوان از سوی دیگر می تواند معجونی نجات بخش بسازد.

جوانان برومند دیار آریوبرزن ؛ همانگونه که مطلعید در این چهل سال پس از انقلاب علی رغم فرصتی که نظام مقدس در اختیار مسئولین استان قرار داده است نتوانسته ایم آنگونه که شایسته ایم و لیاقت داشته ایم از استعداد ها و پتانسیل هایمان استفاده کنیم و همواره به خاطر تدابیر غلط و تاریخ مصرف گذشته یا درجا زده ایم یا سرعت پیشرفتمان آنقدر کند بوده که به حساب نیاید.

همواره سیاست زدگی ، نزاع های بی نتیجه سیاسی ، دعواهای جناحی ، منفعت طلبی طایفه ای و شخصی ، هوچی گری و کارشکنی های جاهلانه همانند مانع و ترمز مسیر رو به جلوی پیشرفت استانمان را سنگلاخی نموده و انگیزه خدمت و تلاش را از دلسوزان واقعی گرفته است.

جوانان عزیز ؛ وقت آن رسیده طرحی نو در انداخته و با استفاده از تجربه گذشتگان و عبرت از عوامل توسعه نیافتگی فعلی جدی و باورمندانه وارد گود تصمیم گیری و تصمیم سازی شوید تا افکار کهنه سیاسیون سیاست زده نتواند بار دگر قد علم کرده و چرخ های زنگار گرفته توسعه استان را بیش از پیش متوقف سازد.

عزیزان جوان هم استانی ؛ امسال سالی است که باید بذر آماده گام دوم را بکاریم و با روح و فکر و جسم به سوی روشنی حرکت نماییم . لازمه اینکار روی آوردن به روحیه انقلابی و جهادی و دوری از تفکر خمود و جمود است. اسفند امسال آبستن مهمترین اتفاق سالهای اخیر خواهد بود و در صورت تحقق عملی قدم اول از بیانیه گام دوم انقلاب می توان به اصلاح ساختار امیدوار شد چرا که به فرموده پیر انقلاب مجلس در راس امور است و اگر مجلس اصلاح شود مملکت اصلاح می شود.

بنابراین نگذاریم جو حاکم بر حلقه بسته تصمیم سازی در این شهرستانها که توانایی عبور از نفس خود را ندارند، با تصمیمی اشتباه و خدای نکرده با لجبازی های سیاسی، جریان انقلابی بویراحمد و دنا را به قتل گاه برده و اسماعیل هایش را یک به یک قربانی منیت ها کنند.

تا در این رهگذر ما نیز در تاریخ استانمان خوب قضاوت شویم و در محکمه آیندگان سربلند باشیم.

سروهای آزاد

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت