نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
9. شهريور 1397 - 14:50
انتقادشدید امام جمعه گچساران از حضور مدیران درجلسات بی ثمر:
شرکت مسئولان درجلسات برای حفظ صندلی!/ خیلی از حقوق ها اشکال دارند!
امام جمعه گچساران گفت: شما حقوق می گیرید که مشکلات مردم را حل کنید لذا خیلی از حقوق ها اشکال دارند! خیلی از جلسات درست نیستند و اگر خیلی از مسائل سیاسی بازی ، جناح بازی و جلسات بی ثمر اگر تعطیل شود و وقتش صرف حل مشکلات مردم شود ،بهتر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به عید سیعد غدیرخم گفت:این عید بزرگ را به همه عزیزان و نمازگزاران تبریک و تهنیت عرض می کنم ،درحقیقت عید غدیر پیام مهم امامت و ولایت است و برای اینکه جامعه گمراه نشود و دین خداوندحفظ بماند غدیر به وجود آمد.

بگیرید و ببندید؟!

وی درادامه با اشاره به مشکلاتی اقتصادی و معیشتی مردم افزود:در راستای مبارزه با اختلاس ها و مفاسد چشم بیدار و هوشیاری مدیران و دستگاه های دولتی را می طلبد تا دیگر نیاز به برخورد قوه قضاییه نباشد ،گاهی اوقات هم برخی ها می گویند"بگیرید و ببندید"، که باید گفت چند نفر را باید گرفت و بست؟ وقت دستگاه قضایی گرفته می شودو چه وقت به بقیه امور برسد؟.

برخی افراد یله و رها اختلاس می کنند

حجازی تصریح کرد:برخی افراد یله و رها دزدی و اختلاس می کنند بعد می گویند بفرستید دستگاه قضا؟!باید گفت اصلا جلویش را بگیرید که چنین نشود،لذا رهبری فرمودند "چشم بینا و گوش شنوا می خواهد و توجه داشته باشید تا نیازی به برخورد نباشد" می خواهند برخورد کنند جای دیگری هم صاحب پیدا می کنند و بعد اختلافات دیگری پیش می آید.

غفلت و بی مدیریتی مسئولین

امام جمعه گچساران اظهارکرد:رهبری باز فرمودند"در قضایای بازار سکه و ارز اگرچه توجیهاتی بیان شد اما بی توجهی ، غفلت و بی مدیرتی رخ داده است" مدیران اشتباه و غفلت کردند تا وضع بازار سکه و ارز و این مشکلات درمملکت بوجود آمد.

جلساتی که وقت مدیران را می گیرد

وی گفت:ایران از لحاظ منابع و ظرفیت های استفاده نشده در صدر جهان قرار دارد ما هنوز خیلی ظرفیت داریم اما کار و تلاش نمی کنیم،امروز خیلی از مسائلی که می بینیم نه به نفع دنیای مردم و به نفع آخرت مردم است اما وقت مدیران را می گیرد .

مدیر در محل کارش حضور ندارد

حجازی افزود: کشور و متاسفانه شهرستان ما هم از این مسائل بی بهره نیست و باز با تاسف وسعتش هم از برخی جاها نیز بیشتر است،خیلی اوقات مشاهده می کنیم که مدیر در محل کارش حضور ندارد و در فلان جلسه است،آخر چه جلسه ای؟.

خیلی از حقوق ها اشکال دارند!

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:شما حقوق می گیرید که مشکلات مردم را حل کنید لذا خیلی از حقوق ها اشکال دارند! خیلی از جلسات درست نیستند و اگر خیلی از مسائل سیاسی بازی ، جناح بازی و جلسات بی ثمر اگر تعطیل شود و وقتش صرف حل مشکلات مردم شود ،بهتر است.

 آقای مدیر حواسش به کار مردم نیست

حجازی بیان کرد:در این خصوص خیلی هم مصداق در این شهرستان وجود دارد که فلان  آقای مدیر حواسش به کار مردم نیست ، چرا که حواسش نیست چون مجبور است که در فلان جلسه حضور پیدا کند و بخشی از فکر و وقتش را صرف کارای دیگر بکند.

شرکت درجلسات برای حفظ صندلی!

امام جمعه گچساران افزود:یک مدیر که خدا نیست! و فقط خداست که می تواند حواسش به همه چیز باشد ، وقتی ما حواسمان به یک سمت است دیگر حواسمان به سمت دیگر نخواهد بود و وقتی فکر و وقت یک مسئول در جاهای دیگری مصرف می شود که خیال می کند این عوامل موجب می شود تا صندالی اش حفظ شود.

آقایان مسئولین وقت هایتان کجا مصرف می شود

حجازی گفت:بنابراین یک مدیرحواسش نیست که بخواهد به مردم خدمت کند، حواسش نیست که بخواهد مچگیری کند و اگر کسی خواست فسادی انجام دهد جلوگیری کند،اینکه رهبری فرمودند هوش و چشم بینا می خواهد یعنی آقایان مسئولین وقت هایتان کجا مصرف می شود؟.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:فردای قیامت برای ثانیه های این اوقات باید جوابگو باشیدحالا دنیا قسر دربروید اما فردای قیامت باید جواب پس بدهید.

هرگونه مذاکره ای با آمریکایی ها متنفی است

حجازی درادامه با اشاره به ادامه مذاکرات برجام گفت:مقام معظم رهبری فرمودند:"هرگونه مذاکره ای با آمریکایی ها متنفی است ارتباط و ادامه مذاکره با اروپا ایرادی ندارد اما باید ازآنهادرباره مسائلی نظیربرجام و اقتصاد قطع امید کنید،باید با نگاه شک آلود به وعده های آنها از روند مسائل مراقبت جدی کرد.

وی افزود:قرار شد برجام به نفع ملت و مملکت باشد اگر نفعی ندارد که برجام هیچ ارزشی نخواهد داشت و لازم است مسئولین محترم در سطح کشور و مجموعه دولت به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه ویژه داشته باشند.

سکه ببر از شیرمادرت هم حلال تر

حجازی تصریح کرد:این مشکلاتی که الان مملکت ما دارد به دلیل عدم اطاعت از منصب ولایت است به دلیل عدم توجه به دستورات جانشین امام زمان(عج) است،درغیراینصورت لذا هرکسی خودش نظر دارد و دلش می خواهد 2تن طلا و سکه ببرد که اشکال ندارد از شیرمادرت هم حلال تر!!.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:یکی حقوقش درماه 100میلیون است، اعتراض می کنند می گوید" حقم است و حتی حقم هم از این مبلغ بیشتر است" ؟؟؟!که باید گفت از شیرمادرت حلال تر و عیب  هم ندارد!!!کسی یارانه هم گیرش نیاد هم نیاد اما شما حلالت، ماهی 100میلیون که چیزی نیست!!!.

جهالت مسئولین

وی افزود:دریک چنین مملکتی کسی رویش  بشود که بگویم حقم است، معلوم است آقایان مسئولین با مسیر امیرالمومنین علیه السلام  فاصله گرفته اید و علت فاصله گرفتن یکی جهالت و دیگری عدم اطاعت از دستورات جانشین امام زمان(ج) است.

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:بنابراین مردم آگاه هستند و می دانند مشکلات مملکت کار شماست ،پس برگردید و در حل مشکلات مردم وقت صرف کنید ، همت کنید و در مقابل دشمنان محکم ایستادگی کنید که اگر اینچنین باشد مشکلات مملکت حل خواهد شد.

فقر مملکت از بی تقوایی مسئولین است

حجازی گفت:همه عوامل برای برطرف کردن مشکلات مردم در مملکت وجود دارد معادن بسیار قوی داریم سرمایه نیروی انسانی را داریم ،مملکت ما مملکت فقیری نیست و فقرش از بی تقوایی و منم منم کردن و اطاعت نکردن از مقام معظم رهبری است که باید عرض کرد بیرون مشکل نیست و مشکلات از درون کشور است.

وی افزود:در هفته دولت هستیم و به دولتمردان صدیقی که صادقانه به مردم خدمت می کنند تبریک عرض می کنم و انشاء الله آن هایی که اشتباه می کند خداوند توفیقشان بدهد و از خواب غفلت بیدار شوند و به ملت خدمت کنند ویقن بدانید کسی که به مردم خیانت کند یقینا بی آبرو خواهد شد و فردای قیامت هم معلوم است که کجا می رود.

انتهای پیام

 

دیدگاه‌ها

خیلی عجیبه جناب حجازی.این حرف اشتباهه.اگر در جلسه شرکت نکنه نونش حرومه چون از مسولش پیروری نکرده

نظرات کاربران

تازه های سایت