نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
21. اسفند 1396 - 8:54
جناب تاجگردون!در آن نطق سالانه ، با صغری و کبری چینی ،برای رهبری نظام هم لفظ باید بکار برده اید و هم تعیین تکلیف نموده اید ،از کجا آمده اید ؟ این غرور کاذبتان ناشی از چیست ؟ تعجب ما از آن همه اصرار و ادعای تان به ولایت فقیه در نامه به امام جمعه است ؟نه از حمایتتان از فتنه گران .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد درخصوص نامه تاجگردون به امام جمعه گچساران واکنش نشان داد.

بسمه تعالی

جناب آقای تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی
در حالی این نامه را به شمامی نویسیم که در طی دوره نمایندگی تاکنون حداقل دوبار از شما برحسب وظیفه دانشجویی در کنار نقدها ،تشکر کرده  و جهت یادآوری ،در دفاع شما از معادن و منابع طبیعی و دفاع از حق مردم در تعدیل سازی بودجه سال ۹۷ و اکنون هم به جهت اقدام به استیضاح دو وزیر غیرپاسخگو در جریان سقوط هواپیمایی آسمان قدردانی و حمایت کردیم  .

حال که نامه ی پرغرور و خود برتربینی تان را به امام جمعه فهیم،صدیق ، سید و خادم شهرگچساران که خود و خانواده اش از سابقون انقلاب است و نام و شهرت و شهره اش نه به خاطر پست و مقام و سیاست و سیاست بازی ،بلکه به دلیل عمق مردم داری و سابقه انقلابی خود و خانواده اش هست .چندنکته را به استحضار می رسانیم؛

۱- نامه شما ،سرشار از کبر و کینه و غرور بود که بی جواب نخواهد ماند ،چرا که در طول تاریخ آنچه مدعیان را از عرش به فرش آورد و ذلیل کرد ،غرور بود و غرور آغاز شکست های بزرگ است .

۲-در نامه خود ،امام جمعه شهر را صرفا به دلیل عدم مدح شما و ذره ای انتقاد ،به چوبه دار بسته اید و آنگاه سخن از زورگویی و خادمی زده اید؟! عجبا نگاه به فحوای نامه تان ،زورگویی و حس اربابی کاملا هویداست .

۳-در نامه بیش از اندازه به خانواده و مردم داری و درصد رای مردم تاکید کرده اید ،اولا کسی منکر اصالت و رای مردم و مردم داری نیست ،ثانیا گیرم که خانواده تو فاضل ،از فضل آنها تو را چه حاصل ؟ماهم به شهدا و مادر شهید وخانواده شهدا افتخار می کنیم ،اما چند سئوال داریم ؟

آیا آن مادر شهید اکنون راضی هست که یک جانباز  را چماقداران جنابعالی به بهانه واهی به باد کتک بگیرند؟
آیا علی رغم تکذیب آن جانباز به مسئله توهین به مادر شهید ،به فرض محال ،جواب نماینده مجلسی که این اندازه دم از مردم داری می زند ،کتک کاری است ؟

آیا جانباز و مابقی ۲۵درصدی که به زعم خودتان به شما رای ندادند،جزء مردم محسوب نمی شوند؟

۴- در نامه سراسر غرورتان ،امام جمعه را نصیحت کرده ای که از اطرافیانش دوری کند. از اینکه اطرافیان نقش موثری در هدایت افراد موجه داشته و دارند ،تردیدی نیست و همه هم باید به این موضوع حساس باشند . ماهم شما را نصیحت می کنیم که نویسندگان نامه شما به امام جمعه و تنظیم کنندگان سخنرانی هایتان را از خودتان دورنمایید ،چرا که سخنان و نامه های شما با بسیاری از ظاهرسازی هایتان تعارض و تناقض زیادی دارند.

۵- ما اصراری بر عدم پای بندی تان به ارکان نظام نداریم ،اما در اینکه شما بعد از اخذ رای مردم با تزویر و عکس های  یادگاری  در دور دوم  ،بلافاصله حامی فتنه گران شده اید ،تردیدی نداریم ،سخنان آشکار و اقدامات در سایه تان موید این ادعاست . البته این اشکال ،متوجه شورای محترم  نگهبان و برخی از افراد موثری است که در تایید شما نقش داشته اند.

۶- در نطق سالانه خود در گچساران که مدعی بودید ،برای گزارش به مردم بود ،سخن از نامه یکی از فتنه گران نظام به رهبری  و تایید اینکه آن نامه  اطلاعات خوبی داشت و همچنین صحبت از بویراحمد و گچساران و ایجاد فضای دوقطبی ،چه ربطی به گزارش سالانه شما داشت ؟ اطلاعات آن نامه کذایی ساده لوح فتنه ،فقط به درد شما و شبکه های معاند آمده است ،کدام اطلاعات ؟ اینکه نظام در آستانه نابودی است ،اطلاعات خوبی برای شما بود ؟ این تذهبون ؟ اگر نظام در آستانه نابودی است ،در راس بودجه آن چکاره اید ؟ و چکار می کنید؟ اگر اعتقاد شما هم این است ،از جان بودجه مردم چه می خواهید؟چرا رها نمی کنید ؟چرا سیستم اداری استان را رها نمی کنید ؟ چرا به همان ۷۵درصد شفاف نمی گویید؟

در آن نطق سالانه ، با صغری و کبری چینی ،برای رهبری نظام هم لفظ باید بکار برده اید  و هم  تعیین تکلیف نموده اید ،از کجا آمده اید ؟ این غرور کاذبتان ناشی از چیست ؟ تعجب ما از آن همه اصرار و ادعای تان به ولایت فقیه در نامه به امام جمعه است ؟نه از حمایتتان از فتنه گران .

۷- در نامه تان به امام جمعه به قضیه روسری دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران  اشاره کرده اید و آن را سندی برای اشتباه امام جمعه بیان کرده اید ،اولا جنابعالی در این نامه کلا به مرحوم ها و آن های که دستشان از دنیا کوتاه است اشاره کرده اید،ثانیا یکی از سندهای  ما هم از اینکه تنظیم کنندگان نامه و صحبت هایتان اطلاعی ندارند و احتمالا شما را به اشتباه انداخته اند هم همین مطلب است .در قضیه ماجرای دانشگاه آزاد گچساران با اطلاع کامل و اسناد و مدارک موارد زیر قابل توجه تان باشد

-آن دانشجو نمی دانیم جز ۷۵ درصد شما هست یا نه ،اما شکر خدا زنده است . موضوع کاملا صادق بوده و اتفاق افتاده است .
-مرحوم خواجه زاده  به دلیل شناخت ایشان از طرفین موضوع و همچنین  تاکید شورای تبیین بسیج دانشجویی بر حل مسئله به دلیل شناخت ضارب و مضروب ،مصلحت بر عدم طرح آن شد و رئیس دانشگاه و مسئول دفتر نهاد استان به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان و دانشگاه با حضور در منزل دانشجوی مضروب عذرخواهی کردند و خواهش بر عدم پیگیری شد.

-پرونده در یکی از شعب دادگاه یاسوج مفتوح و شواهد نیز گواهی داده اند ،ولی باز تاکید بر حل مسئله بود و حال که جنابعالی بر روی آن مانور داده اید ،به جد از دادستانی مرکز استان و قاضی محترم درخواست رسیدگی و صدور رای داریم تا اباطیل نویسندگان نامه شما حداقل برای خودتان محرز گردد و من بعد شورای تبیین دانشجویی تا صدور رای پیگیری خواهد نمود .

درپایان ذکر این نکته را لازم میدانیم که ماهم دوست داشتیم و داریم که امثال شما علی رغم علایق و سلایق سیاسی ،بازیچه دست سیاست بازان خرد و نقطه مقابل ارزش ها و آرمان ها نباشید .

دوست داشتیم شما که خود را در تراز ملی می بینید ،رفتارهایتان هم در تراز ملی و بالاتر باشد ،بهتر بود شما هم  حامی دختر دانشجویی باشید که خواسته یا ناخواسته در یک جمع روسری از سرش افتاد ،بهتر بود شما به جای سرزنش یک جانباز ،یا یک شهروند به هر دلیل ،حامی او بودید و به مشکلش رسیدگی می کردید؟ آقای نماینده بدانید که شنیدن ناسزاها برای یک مسئول بهتر است از مدح چاپلوسان.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد

 

نظرات کاربران

تازه های سایت