نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
23. مهر 1396 - 20:22
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمدگفت:اصحاب انقلاب ،خواص انقلاب و جناح های سیاسی مختلف اخلاق رقابت سالم را بدانند و مرز رفاقت ، رقابت و خصومت را بشناسند و ادبیات گفتگوی منتقدانه را یاد بگیرند، لازم است یکبار دیگر در کشورمان از این هم افزایی حداکثری بهربرداری کرد و از نفوذ آدمک های دشمن با روباهای خودی جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،شهرام مهدوی مطلق، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز در تجمع دانشجویان در اعتراض به اظهارات ترامپ که در دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد ،گفت:تجمع دانشجویان درواقع پاسخ به یاوه گویی های ترامپ علیه ملت ایران است ،از چندروز گذشته تاکنون جریانات دانشجویی در سراسر کشور تجمعاتی را برگزار کرده که این حرکت نشان از هوشیاری و بیداری جریان دانشجویی در پیشتازی علیه استکبار بوده است.

وی افزود:پس از مدت ها راهبرد جدیدنظام آمریکا یا همان به اصطلاح کدخدای دهکده جهانی به عنوان سردمدار جریان لیبرال دموکراسی دردنیا، درباره ایران و انقلاب اسلامی و به بهانه برجام اعلام شد.

موج جدید دشمنی آمریکایی ها با ملت ایران

مهدوی مطلق تصریح کرد:در اراجیف رئیس جمهورآمریکا حقیقتا از منظر هستی شناسی ، معرفت شناسی و ساختار سرمداران کاخ سفید هیچ نکته جدیدی به چشم نمی خورد و همواره در ذات آمریکا و در خوی دولتمردان آمریکایی دشمنی با اسلام و ملت ایران موج می زند.

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمداظهارکرد:کودتای28مرداد ، حمایت از پهلوی اول و دوم و بلافاصله با انقلاب اسلامی جریان 13آبان،حمله طبس،کودتای نوژه،حمله به هواپیمای مسافربری،جنگ نفتکش ها،جنگ تحمیلی و ترور دانشمندان، همه این موارد در ذات آمریکا بوده و هست و اوباما ، بوش و ترامپ فرقی باهم ندارند.

سخنان ترامپ نشان از استیصال نظام استکباری

وی گفت:با توجه به مقتضیات زمان حرف های ترامپ چند کلید واژه داشت که اوج حماقت این رئیس جمهور و اوج استیصال نظام استکباری را نشان می دهد،به کار بردن عبارت نامفهوم خلیج عربی به جای خلیج همیشه فارس به تعبیر برخی از بزرگان تنها همین کلمه برای اتحاد بیشتر ملت ایران  کافی بود.

مهدوی مطلق افزود:اینکه دشمنان اسلام همواره از احمق ها هستنددرواقع یک نمود عینی است، خلیج فارس از اول تا ازل بوده و خواهد بود و هیچ واژه دیگری هم نمی تواند این را تصرف کند و در نیم قرن اخیرهم بودند جاهلانی که قصد داشتند به این قضیه دامن بزنند اما هر بار که عنوان شد مفهوم خلیج فارس جهانی تر و علمی تر بررسی شد.

تحریم سپاه حماقت دیگری از ترامپ بود

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمداظهارکرد:اعلام تحریم سپاه پاسداران حماقت دیگری در سخنرانی ترامپ بود اینکه کشوری که مدعی کدخدایی جهان را دارد و مدعی ابرقدرتی جهان را یدک می کشد از دست یک نهاد در یک ملت آنچنان به ستوه آمده، نشان از اوج اقتدار سپاه و نشان از ناتوانی آمریکا در برخورد با سپاه پاسداران دارد.

وی ادامه داد:درواقع هدف قرار دادن سپاه بهانه است و اصل نظام و اصل ملت ایران نشانه است، مگر سپاه و نیروهای مسلح غیراز ملت ایران هستنددر حالی که نیروهای نظامی آمریکایی ها درغرب و در همین کشورهای حاشیه خلیج فارس،بجز فرماندهان ارشدشان اکثر نیروهایشان اجاره ای هستند.

سپاه پاسداران اصالت ملت ایران است

مهدوی مطلق تصریح کرد:آمریکایی ها، سپاه را از چه موضوعاتی می ترسانند مگر ما کوچه بدون شهیدداریم، مگر در کشور خانه ای بدون بسیجی وجود دارد ، لذا این بحث سپاه پاسداران دقیقا اشاره به اصالت ملت ایران است و این حرف ها نشان می دهد که آمریکا قدرت تعیین کنندگی حتی در مصداق الفاظ را هم از دست داده است واین همان نشانه های افول قدرت آمریکا در جهان است.

وی افزود:مطالب ریاست جمهور آمریکا بیش از آنکه بیانگر راهبرد جدید این کشور در قضیه برجام باشد بیانگر عصبانیت و ناراحتی دولتمردان امریکایی از مشکلات درونی کشورشان با بدهکاری بالای 60تریلیون دلار و نیز بی هویتی و سرگردانی جوانان آمریکایی را دربرداردو مهمتر از آن نگرانی از قدرت یابی ایران درمعادلات جهانی است .

حقارت آمریکایی ها درعرصه بین الملل

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمداظهارکرد:اتهامات تکراری وارده به جمهوری اسلامی ناشی از خالی بودن دست ابرقدرت پوشالی آمریکا علیه ملت ایران است ، سخنان و پراکنده گویی های ترامپ بیش از آن چیزی که ابرقدرتی آمریکا را نشان می دهند نشانه زوال و فروریختن مولفه های ابرقدرتی و حقارت آنها در عرصه بین الملل است.

وی گفت:حرف های پوچ ترامپ بیشتر انسان را یاد سخنرانی وزیرخارجه عربستان می اندازد،ترامپ از سطحی که برای یک رئیس جمهور در عرصه دیپلماتیک می بینند خیلی افول کرده است و لذا این نماد لیبرال دموکراسی است که درحال دیوار کشیدن دور خودشان هستند.

مهدوی مطلق تصریح کرد:جمهوری اسلامی امروز از مرزهای منطقه عبور کرده است و وارد حریم جریان ابرقدرتی و نظام سلطه شده و از این لحاظ است که دولتمردان آمریکا به شدت عصبانی هستند.

افول قدرت ائتلاف آمریکایی در منطقه

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمداظهارکرد:امروز آمریکا قدرت ائتلاف سازی را از دست داده است و نمونه عینی در همین برجام است که چند کشور یک طرف و آمریکا در طرف قرار گرفته است و این نشان می دهد قدرت ائتلاف سازی آنها از دست داده است.

مهدوی مطلق افزود:فیصله دادن به جریانات منطقه ای و فرامنطقه ای که درجریان چین آمریکا اصلا نتوانست ورود پیدا کند و درهمین جریان منطقه ای ما بعد از اشغال عراق به اینطرف دیگر آمریکا قدرت پایان دادن به بحران های منطقه ای را درراستای منفعت طلبی خودش از دست داده است.

 استیصال آمریکا در عرصه نظام بین الملل

وی گفت:آمریکا در اوایل دهه اخیر، ایران را یک مزاحم می دانست و روسیه را رقیب جدی خودش تصورمی کردکه در عرف بین الملل هم روسیه را رقیب آمریکا فرض می کنند. الان هم درمنطقه خاورمیانه،غرب آسیا و شمال آفریقا روسیه تعیین کننده است یا آمریکا؟،لذا جریان مهار رقیب را هم نتوانست انجام دهد و این نشان از استیصال آمریکا در عرصه نظام بین الملل است.

مهدوی مطلق در ادامه خاطرنشان کرد: امروز جا دارد از مواضع قاطعانه دولت محترم ، دستگاه سیاست خارجی، علما ،مردم و جریانات سیاسی تشکر کنیم و در واقع این وحدت حداکثری را باید به فال نیک بگیریم و بایداین نکته را عرض کرد که عدو شود سبب خیر اگر خدا بخواهد.

سپاه پاسداران جهانی شده است

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمداظهارکرد:البته حق هم این بود از فرزندان مجاهد و مهاجر خود در سپاه پاسدران با قاطیعت حمایت کنند و امروز همانطور که خلیج فارس جهانی شدبا این دشمن تراشی های که آمریکایی هاانجام می دهند  بحمدالله سپاه پاسداران هم جهانی شده است.

نق زن های درون کشور اقلیت محض هستند

وی افزود:با این وحدت حداکثری برای همه دوستداران ایران و انقلاب اسلامی مشخص شد که یک نق زن ها و یک جیره خوارهایی در درون کشور همواره وجود داشته که خودشان را اکثریت می دانستند که باید دانست که آنها اقلیت محض هستند و لذا نباید به وحدت عمومی ما خدشه ای وارد شود.انقلاب ما ،انقلاب منظقف انقلاب اتمام حجت و انقلاب هدایت است و دشمنان بدانند ملت ایران اجازه کوچکترین حرکتی را به دشمنان نخواهند داد.

از نفوذ آدمک های دشمن با روباه های خودی جلوگیری شود

مهدوی مطلق گفت:اصحاب انقلاب ،خواص انقلاب و جناح های سیاسی مختلف اخلاق رقابت سالم را بدانند و مرز رفاقت ، رقابت و خصومت را بشناسند و ادبیات گفتگوی منتقدانه را یاد بگیرند، لازم است یکبار دیگر در کشورمان از این هم افزایی حداکثری بهره برداری کرد و از نفوذ آدمک های دشمن با روباهای خودی جلوگیری شود.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت