نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
19. آذر 1397 - 17:03
تیم قدرتمند شهرداری بندرعباس با هدایت آرش برهانی درچارچوب رقابت های هفته پایانی نیم فصل لیگ دو فوتبال کشور ،مغلوب نفت و گازگچساران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،عصر امروز از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در هفته سیزدهم این رقابت ها دو تیم نفت و گازگچساران و شهرداری بندرعباس مقابل هم صف آرایی کردند.

این دیدار که در ورزشگاه شهدای نفت گچساران برگزار شد،نفتی های میزبان در پایان این دیدار موفق شدندبا تک گل کاپیتان "فرشید علیزاده" از روی نقطه پنالتی شهرداری بندرعباس را با شکست بدرقه کنند.

در اين بازی زيبا و پر برخورد بازيكنان با تعصب نفت و گازگچساران صاحب موقعيت های بسياری برای گلزنی هم شدند که با بی دقتی بازیکنان به هدر رفتند.

از حواشی این دیداراعتراضات سرمربیان هر دو تیم به نحوه قضاوت داور مسابقه بود ،در ادامه و درنیمه دوم اعلام ضربه پنالتی به سود تیم نفت و گاز گچساران با اعتراضات شدید سرمربی،بازیکنان و کادر فنی شهرداری بندرعباس همراه بود که برای دقایقی این دیدار نیز متوقف شد.

با این تفاسیر تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام 12بازی، 5 برد، 3 مساوی، 4باخت و با کسب 18 امتیاز در رده چهارم جدول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار گرفته است؛تیم نفت وگاز گچساران نیزدر دیدار قبلی خود با تیم شهرداری فومن با نتیجه 2بریک شکست خورده بود.

هرچند نفتی های گچساران در این فصل از رقابت ها با "علی نیکبخت" سرمربی کهنه کار خود فراز و نشیب های زیادی داشتند؛ اما دردیدارهای اخیر با "نیکبخت" نتایجی کسب کرد که به نوعی نفتی ها را از جمع مدعیان صعود به لیگ یک دور کرد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که در اوایل فصل با توجه به امکاناتی که مدیران این تیم در اختیار مربیان وقت خود قرار داده بودند جزء مدعیان اصلی صعود به لیگ یک محسوب می شد اما این تیم با هدایت "علی نیکبخت" سرمربی ناموفق و برکنار شده خود نتوانست انتظارات مدیران و هواداران این باشگاه را برآورده کند تا این تیم وارد شرایط بحرانی شود.

درادامه شرایط نفتی ها به گونه ای رقم خورد تا "یوسف نادریان" سرمربی نام آشنای فوتبال کشور مجدد هدایت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران را برای یک فصل برعهده گرفت؛"یوسف نادریان" که پیشتر سابقه صعود به لیگ دسته اول در سال 92 با این تیم را در کارنامه خود داشت و در سال 94 با این تیم تا پلی آف لیگ دسته دوم رسیده بود اینبار در سال 97 و پس از کناره گیری "علی نیکبخت" یکبار دیگر از سوی مدیران باشگاه نفت وگاز گچساران سکان هدایت تیم فوتبال این باشگاه را برعهده گرفت.

هرچند نفتی های گچساران با هدایت سرمربی جدیدشان دردیدار هفته قبل که مستحق شکست نبودند، دردقایق پایانی مغلوب شهرداری فومن شدند و اولین شکست نفت و گازگچساران با یوسف نادریان دراین فصل از رقابت ها را رقم زد؛ اما امروز با ارائه یک بازی خوب و حساب شده توانستند تیم قدرتمند شهرداری بندرعباس با هدایت"آرش برهانی"  را در آخرین دیدار نیم فصل شکست دهند و همچنان درکورس رقابت با مدعیان صعود به لیگ یک باقی بمانند.

تیم نفت و گاز گچساران در این فصل از رقابت ها با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه وشهرداری بندرعباس در گروه دوم رقابت ها قرار دارد.

تیم های چوکا تاش،اتحاد کامیاران،شهرداری بم،مس نوین کرمان،استقلال اهواز،کاسپین قزوین،شهرداری همدان،فولاد نوین اهواز،داماش ایرانیان،مقاومت تهران،سردار بوکان،خوشه طلایی ساوه و ایرانجوان بوشهر در گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند.

از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و یک تیم هم از طریق پلی اف به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می کند،از هر گروه نیز2 تیم به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط خواهد کرد که باید دید نفتی های گچساران در پایان این رقابت ها می توانند همچون فصل های گذشته در جمع مدعیان صعود به لیگ یک قراربگیرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت