نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
22. تير 1396 - 9:45
اظهارات جالب بانوان گچسارانی درباره حجاب/
نسخه شفابخش جامعه از نظر بانوان گچسارانی+فیلم
بانوان گچسارانی معتقدند که حجاب و عفاف به نوعی نسخه شفابخش فرهنگ جامعه و مصون بودن آن از توطئه های دشمنان است که رشد و بالنگی کشور در تمام عرصه های فرهنگی، اقتصادی ، سیاسی و امنیتی تنها با رعایت حجاب و عفاف امکان پذیر است.

به گزارشپایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجاب و عفاف، بانوان همواره تضمین کننده امنیت اخلاقی در جامعه و سدی در برابر توطئه های دشمنان فرهنگ و اعتقادات این ملت بوده است.

درگفت و گو با تعداد از بانوان گچسارانی،آنها به اثرگذاری حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده ها و نیز سلامت جامعه تاکید کردند و معتقد بودندکه حجاب بانوان نقش عمده ای در فرهنگ جامعه خواهد داشت و این موضوع باید برای جوانان تبیین شود تا به سمت حجاب روی بیاورند.

آنها درادامه بر این باوربودند که حجاب و عفاف به نوعی نسخه شفابخش فرهنگ جامعه و مصون بودن آن از توطئه های دشمنان است که رشد و بالنگی کشور در تمام عرصه های فرهنگی، اقتصادی ، سیاسی و امنیتی تنها با رعایت حجاب و عفاف امکان پذیر است.

به هرحال اهمیت آرامش اخلاقی در جامعه بر کسی پوشیده نیست و وجود عفاف و حیاء در بین آحاد جامعه ایرانی- اسلامی از مدت ها پیش تضمین کننده این امنیت در سطح جامعه بوده است که برای حفظ روند رو به رشد و توسعه همه جانبه کشور، باید هم چنان، امنیت اخلاقی برقرار باشد.

 

 
 
انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت