نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

فرماندار گچساران در گفتگو با آفتاب جنوب:
فرماندار گچساران گفت: عملیات وعده صادق سپاه پاسداران معادلات نظامی دشمنان را برهم زد، اما درصورتی‌که مجدداً از دشمن صهیونیستی غلطی سر بزند با پاسخی به‌مراتب قاطع‌تر و کوبنده‌تر روبرو خواهد شد.
مراسم معنوی و پرطراوت «جشن فرشته‌ها» با حضور صدها تن از دختران دانش‌آموزی که به سن تکلیف رسیده‌اند، در گچساران برگزار شد.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با آفتاب جنوب:
کارشناس مسائل سیاسی گفت:آنچه در حمله موشکی و پهپادی سپاه به اسرائیل اتفاق افتاد افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را به باد فنا داد که این مسئله نیز پیروزی قریب‌الوقوع بر این رژیم را نوید می‌دهد.
گزارش خبری؛
فداکاری و حماسه‌آفرینی ارتشیان در تمامی دوره‌ها و به‌ویژه روزهای آغازین دفاع مقدس و همچنین قدرت علمی و استراتژیک امروز آن‌هاست که موجب عزت و اقتدار میهن اسلامی‌مان شده است.
آنچه در نشست شورای اداری گچساران گذشت؛
اولین نشست شورای اداری گچساران در سال جدید با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
امام‌جمعه گچساران :
امام‌جمعه گچساران گفت: حملات موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درس عبرتی برای استکبار جهانی و ایادی آن‌ها شد و یک‌بار دیگر ابهت پوشالی بودن رژیم صهیونیستی را نشان داد.
این روز‌ها جنگل‌های بلوط خطه زاگرس در جدالی نابرابر برای بقا در تلاش هستند؛ سوداگران چوب، بهره‌برداری بی‌رویه جنگل‌نشینان و هجوم آفات هرکدام زخمی بر پیکر جنگل‌های بلوط بر جای می‌گذارد که هیچ مرهمی برای التیام این زخم‌ها وجود ندارد.
گزارش تصویری؛
مردم گچساران با تجمع در مرکز این شهر (کنارگذر) با سردادن شعار‌هایی حمایت و قدردانی خود را از حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
یدالله مرادی در گفتگو با آفتاب جنوب:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت:این عملیات هیاهوی گنبد آهنین اسرائیل را به چالش کشاند و این خود دستاورد بزرگی بود،زیرا هدف خرابی و تلفات نبود بلکه گوشمالی و ایجاد رعب از قدرت پاسخگویی گسترده توسط ایران بود.
این روزها لطافت هوا،زیبایی گل های وحشی در دشت ها و تن پوش سبز رنگ طبیعت در شهرستان باشت خودنمایی می کند.
فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان های فارس،بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد از محل برگزاری نخستین اجلاسیه 208شهید ارتش استان در گچساران بازدید کرد.