نمایش 1 - 10 از 609
امام (ره)ردای دینی بر تن داشت اما ردای سیاست و حکومت را جلا بخشید در ذیل تفکر «دین عین سیاست»، قانون اساسی و نظام حکومتی را شکل داد بر مدار جمهوریت و اسلامیت.
جنبش دانشجوئی در کشور ما در تاریخِ ثبت و شناخته‌شده‌ و همیشه ضد استکبار، ضد سلطه، ضد استبداد و به‌شدت عدالت‌خواه بوده است.
توجه به جامعه و حکومت آرمانی امام زمان (عج) و تقویت خودآگاهی دینی و احساس زندگی در قامت یک امت ازجمله کارکردهای عملی عاشورا به شمار می‌رود.
بر اساس آیات الهی هدف از تشریع حکم حجاب اسلامی، دست‌یابی به تزکیه‌ نفس، طهارت، عفت و پاک‌دامنی است.
شکست سنگین منافقین در عملیات مرصاد به حیات نظامی این گروه پایان داد و نفرات باقیمانده از ارتش منافقین به پادگان‌های خود در عراق فرار کردند.
انسان عصر غیبت باید دارای شناخت بصیرتی رست و درخشان باشد تا بتواند اعتقاد به‌حق را حفظ کند و در برابر هر پیشامدی پایدار باشد.
اربعین یکی ار بهترین توفیقاتی است که در عصر ما بهره مند از فوز عظیم آن هستیم ، و در مقابل نقطه عطف مقابله با دشمنانی است که به قدرتهای پوشالی خود دل بسته اند
دفاع مقدس درس‌های زیادی برای ملت ما داشت و باید هر آنچه در جنگ رخ داده برای نسل جوان تبیین شود.
آقایان مسئول،اگر می ترسید پست تان را از دست بدهید بهتر است از دست بدهید تا اینکه در مقابل شهیدان و ایثارگران سرافکنده باشید.
امام حسین علیه السلام متاثر از حادثه نیست بلکه او خود حادثه را تحت تاثیر قرار داده و آن را به مکتب تبدیل نموده است وهرگز ذره ای پا از مرز های اخلاقی و انسانی فراتر نمی گذارد.

صفحه‌ها