نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
16. دى 1398 - 12:08
این روزها مردم قدرشناس دیار بام نفت ایران در غم از دست دادن سردار ایثار و مقاومت به سوگ نشسته اند و در اندوه فراق بزرگ مرد روزهای سخت ، همدرد شده اند و اشک ماتم می ریزند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مردم همیشه در صحنه گچساران در غم فراق سردار شهید سپهبد سلیمانی در حسینیه عاشقان ثارالله این شهر به سوگواری پرداختند و با این حضور خود به دشمنان دین اسلام نشان دادند که راه سردار سلیمانی ادامه دارد.

جلال محمدپور،از رزمندگان جبهه مقاومت در این آیین با اشاره به جایگاه والای سردار سلیمانی در جهان اسلام ،گفت:سردار سلیمانی انسان شایسته ای بودند که در دل همه انسان های آزادی خواه عالم جای داشتند و هر چه مجلس عزا و مراسمات برگزارکنیم‌ شاید نتوانیم حق حاج قاسم را ادا کنیم.

قهرمان مبارزه با استکبار

وی افزود:اگر امروز عزت ، اقتدار و سربلندی وجود دارد به برکت خون حاج قاسم ها و شهداء بوده است ،سردار سلیمانی به عنوان قهرمانی ممتاز در عرصه پیکار با استکبار بودند و نه تنها امروز ایران اسلامی غرق در عزا و ماتم است بلکه جهان اسلام و تمام دنیا عزادار شهادت این شهید والامقام است.

محمدپور تصریح کرد:اگر امکانش وجود داشت که حاج قاسم را به سوریه هم می بردند حتما تشییع بسیار عظیمی هم در آن سرزمین صورت می گرفت چرا که  حاج قاسم خودش را وقف دین و اسلام کرده بود.

نقشه ترور سردار

این رزمنده جبهه مقاومت نیز اظهارکرد:منافقین و ایادی صهیونیست و استکبار از مدتها قبل به دنبال ترورحاج قاسم بودند، لذا صدها مورد تهدید از سردار سلیمانی رد شد و در قبال این همه خداوند توفیق داد تا از حرم اهل بیت علیهم السلام دفاع کند و سرانجام هم توسط شقی ترین انسان های روی زمین به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

وی افزود:چه اقتدار و افتخاری از این بالاتر که میلیون ها انسان در سوگ شهادت سردار سلیمانی عزادار هستند، براستی حاج قاسم چه شخصیتی بودند و چه اقداماتی ارزشمندی در منطقه انجام داده بودند که دشمنان قسم خورده اسلام این همه کینه از ایشان داشتند.

دشمنی استکبار

محمدپور تصریح کرد:سردار سلیمانی امروز قهرمان همه دلباختگان عالم شده است،دشمن وقتی در چهل سال گذشته از هیچ تلاش و شیطنتی کوتاهی نکرد تا به انقلاب اسلامی ضربه بزند از حمله شبانه در صحرای طبس،جنگ تحمیلی تا زدن هواپیمای مسافربری و دیگر دشمنی ها و تا الان هم یک سرسوزن از فتنه ها و توطئه هایش علیه انقلاب اسلامی و جهان اسلام  عقب ننشسته است و متاسفانه هنوز برخی ها در درون کشور به باور خصومت و دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی نرسیده اند.

این رزمنده جبهه مقاومت گفت:دشمن امروز جرات رویارویی با انقلاب اسلامی ایران را ندارد که اگر جرات داشتند مردانه به میدان می آمدند و نه اینکه مخفیانه یک جنایت دزدانه و فجیع در یک کشور دیگر انجام بدهندو بعد چندین کشور را واسطه قرار دهند که اگر می خواهید انتقام بگیرید مثل ما تلافی کنید که باید گفت  که اگر صدها ترامپ ابله را هم بکشیم یک انگشت سردار سلیمانی نخواهد بود.

در پی انتقام سخت

وی افزود:دشمنان بدانندکه از پایگاه های نظامی و فرودگاه های آمریکایی ها گرفته تا دیگر پایگاه های نظامی شان در دیگر نقاط دنیا دیگر روی آسایش را نخواهند دید و همه آزادی خواهان دنیا بدنبال انتقام از دشمنان خواهند بود.

رزمنده خط مقدم

محمد پور درادامه تصریح کرد:سردارسلیمانی حتی یک ریال حق ماموریت و اضافه کاری نگرفتند و در حقیقت یک مجاهد فی سبیل الله بودند و همیشه در صف رزمندگان خط مقدم بودند.

وی افزود:دشمن وقتی دید نمی تواند از حربه ای برای مقابله با اسلام استفاده کند،گروه های تکفیری را در منطقه سازماندهی کرد و به دنبال آن زدن شاهرگ حیاتی اسلام یعنی همان نابودی انقلاب اسلامی بود،ابتدا جنگ برادر کشی در عراق و سوریه به راه انداختند و ظرف سه ماه بخشی از خاک سوریه را تصرف کردند.

این رزمنده جبهه مقاومت درادامه اظهارکرد:دولت سوریه از ایران اسلامی خواستند که کمک کارشان شود،وقتی که دولت بشار اسد در حال سقوط بود ،حاج قاسم‌ هم به امر رهبر انقلاب پیشنهاد دادند که بایستید و تا لحظه آخر مقاومت کنید.

توجیه پوتین

محمدپور گفت:سردار سلیمانی رئیس جمهور روسیه(پوتین) را توجیه می کند که وارد کارزار جنگ با داعش شوند و خیلی از نقشه های نابودی داعش با طراحی سردار سلیمانی انجام شد.

این رزمنده جبهه مقاومت بیان کرد:دشمن 189گروه عشیره ای را علیه مردم سوریه علم کرد و با داعش نیز مرکز خلافت تشکیل دادند و مفتی ها سعودی هم فتوای جهادنکاح دادند و فضایی مفتضحانه همراه با جنایت ها انجام دادند.

جنایات هیتلری

وی افزود:تکفیری ها جنایت هایی کردند که روی هیتلر را هم سفید کرده بودند و اسلحه در دست بچه سه ساله می دادند که اقوامشان را به رگبار می بست و در این اوضاع  سردار سلیمانی یکی پس از دیگری نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

محبوب قلبها

محمدپور تصریح کرد:حاج قاسم اینچنین اقدامات ارزشمندی را انجام دادند که محبوب قلب های دنیا شدند و این گونه هم دشمنان را به خشم آورده بود،سردار سلیمانی با زکاوت و تدبیر توطئه ها را خنثی کرد و در حقیقت آزادی خواهان عالم را نجات داد.

وی تصریح کرد:دشمن با تشکیل داعش به دنبال نابودی جهان اسلام بودندفداعشی که در صورت ادامه ریشه دین و دیانت را می کَند،اما خواست خداوند و خون شهداء دشمنان را زمین گیر کرد و لذا در سرزمین عراق و شامات با خواری و ذلت بیرون رفتند.

این رزمنده جبهه مقاومت تصریح کرد:حاج قاسم تفرقه و نفاقی که در عراق شکل گرفته بود را به وحدت و انسجام تبدیل کرد و با تشکیل نیروهای بسیج مردمی در عراق آنها را بیدار کرد که باید خودشان در مقابل دشمنان ایستادگی و مقاومت کنند.

آخرین ماموریت سردار سلیمانی درمنطقه

محمد پور گفت:دشمنی که هفت تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده بود شبانه و مخفیانه به عراق وارد می شود و این نشان داد که دشمن چقدر خوار و ذلیل شده است،آخرین ماموریت سردار سلیمانی ایجاد اتحاد و انسجام بین گروه ها و مردم در عراق بود و در حقیقت حاج قاسم منجی وحدت در عراق بودند.

پایان عمر استکبار انتقام سردار سلیمانی

 وی تصریح کرد:امروز آمریکایی ها بیشتر از گذشته منفور جهانیان هستند،دشمن به خیال خودش تلافی کرده و این اقدام خبیثانه را انجام داده است،اما دشمن بداند که انتقام خون سردار سلیمانی پایان عمر استکبار خواهد بود،و ثمره خون شهید سلیمانی چیزی جز اضمحلال ،شکست ، خواری و خروج نیروهای دشمن از منطقه نخواهد بود.

تابع محض امر ولایت

این رزمنده جبهه مقاومت درادامه افزود:خط مشی سردار سلیمانی این است که در تمامی شرایط و عرصه ها تابع محض امر ولایت باشیم و همیشه وحدت و انسجام خودمان را حفظ کنیم و از هرگونه دو دستگی و تفرقه در کشور پرهیز کنیم.

محمدپور در پایان اظهارکرد:همه مسئولین انقلاب اسلامی هم آماده هستند تا انتقام سردار سلیمانی از دشمنان گرفته شود و جبهه مقاومت نیز هیچگاه بیکار نخواهد نشست و هرجا فرصتی شد انتقام های سختی خواهند گرفت.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت