نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
10. دى 1397 - 9:18
نفتی های گچساران كه باوجود مشکلات و محدوديت های مالی جايگاه بهتری از نفت اميديه در جدول رده بندی این رقابت ها تا بدین جای کار كسب كرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،در نخستين دیدار دور برگشت ليگ دسته دوم ،شهرآورد نفتي ها به ميزبانی تیم اميديه برگزار خواهد شد که دو تيم نفت و گاز گچساران و نفت اميديه از ساعت ١٤ روز دوشنبه  ١٠ دی  در ورزشگاه نفت اميديه مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

دیدار رفت اين دوتيم در ورزشگاه شهدای نفت گچساران با شكست نفت اميديه همراه بود و اين تيم در بازی برگشت برای جبران شكست خود مقابل گچسارانی ها به ميدان خواهند رفت.

از نقاط مشترک هر دوتيم می تواند به تغییر مربیان خود درادامه این فصل از رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور اشاره کرد که هر دو تیم اینبار با ترکیب و سیستمی متفاوت به مصاف هم می روند.

هرچند نفتی های گچساران كه باوجود مشکلات و محدوديت های مالی  جايگاه بهتری از نفت اميديه در جدول رده بندی این رقابت ها تا بدین جای کار كسب كرده اند.

این درحالی است که شاگردان یوسف نادريان از انگيزه بالايی برای كسب نتايج درخشان در نيم فصل دوم این رقابت ها  برخوردار هستند و با با تجربه خوبی كه در صعود به ليگ يک و پلی آف این مرحله را  دارند اراده بيشتری برای شكست رقيب ديرينه خود در چنته دارند.

اگر چه نقل و انتقالات نفتی های گچساران هم نشان می دهد که یوسف نادریان سرمربی جديد اين تيم به خوبی از نقاط ضعف و قوت تيم آگاهی  دارد وحال بايد منتظر ماند تا جدال حساس اين دوتيم به سود كداميک به پايان خواهد رسید و كدام تيم در پايان فصل مسافر ليگ يک خواهد شد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام 12بازی، 5 برد، 3 مساوی، 4باخت و با کسب 18 امتیاز در رده چهارم جدول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار گرفته است؛تیم نفت وگاز گچساران نیزدر دیدار قبلی خود با تیم شهرداری بندرعباس با نتیجه یک برصفر پیروز شده بود.

هرچند نفتی های گچساران با هدایت سرمربی جدیدشان با ارائه یک بازی خوب و حساب شده توانستند تیم قدرتمند شهرداری بندرعباس با هدایت"آرش برهانی"  را در آخرین دیدار نیم فصل شکست دهند و همچنان درکورس رقابت با مدعیان صعود به لیگ یک باقی بمانند.

تیم نفت و گاز گچساران در این فصل از رقابت ها با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه وشهرداری بندرعباس در گروه دوم رقابت ها قرار دارد.

تیم های چوکا تاش،اتحاد کامیاران،شهرداری بم،مس نوین کرمان،استقلال اهواز،کاسپین قزوین،شهرداری همدان،فولاد نوین اهواز،داماش ایرانیان،مقاومت تهران،سردار بوکان،خوشه طلایی ساوه و ایرانجوان بوشهر در گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند.

از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و یک تیم هم از طریق پلی اف به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می کند،از هر گروه نیز2 تیم به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط خواهد کرد که باید دید نفتی های گچساران در پایان این رقابت ها می توانند همچون فصل های گذشته در جمع مدعیان صعود به لیگ یک قراربگیرد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

تازه های سایت