نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
16. تير 1396 - 15:07
یک فرمانده جبهه مقاومت درسوریه گفت:سوال اینجاست چرا از 100 نماینده آمریکا در مجلس سنا 98 نفر از آنها پای بیانیه بر تحریم‌ها علیه سپاه را امضا می‌کنند اما شما در مجلس 128 نفرتان حاضر نمی‌شوید پای بیانیه تقدیر از سپاه را امضا کنید و باید مشخص شود این نمایندگان چه کسانی بودند تا مردمی که به آنها رای دادند بدانند که به چه افرادی رای دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سید نصرت الله حسینی پوراز فرماندهان جبهه مقاومت درسوریه ظهر امروز درسخنانی پیش از خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته گچساران  با بیان این که همواره به عنوان یکی از فرزندان این شهرستان افتخار می‌کنم که در کنار مدافعین حرم در مقابل با تکفیری‌ها و داعشی‌ها مبارزه می‌کنم، گفت: مردم این دیار از قبل از پیروزی انقلاب اصالتی انقلابی، دینی و مذهبی داشته‌اند.

وی افزود: رشادت‌ها، دلاوری‌ها و ایثارگری مجاهدگونه مردم این شهرستان چه در قبل از انقلاب در مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و چه پس از آن در دوران دفاع مقدس در تاریخ ایران اسلامی برگ زرینی از افتخارات این شهرستان است و تاریخ این شهر هیچ‌گاه فراموش نخواهد کرد در حالی که فرزندان این شهر در خط مقدم هشت سال دفاع مقدس بودند فرزندان دیگرشان در صنعت نفت نگذاشتند نفت لحظه‌ای از جریان بیفتد و همواره در زیر بمباران‌ها از تاسیسات صنعت نفت مانند جانشان محافظت کرده‌اند.

این فرمانده جبهه مقاومت در ادامه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری در هفته گذشته با فرماندهان اظهارکرد: مشاهده کردیم که ولی امر مسلمین در دیدار با پاسداران انقلاب اسلامی از آنها تقدیر و حرکت آنها را در پرتاب دقیق موشک‌ها یک عبادت در ماه رمضان خواند،ایشان تاکید کردند که هر چقدر می‌توانید بر روی موشک‌ها کار کنید و این مسئولیت ما را به عنوان یک سرباز اسلام بیشتر می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حرکت سپاه پاسداران و بیانیه تقدیر این نمایندگان افزود: مشاهده کردیم که در هفته گذشته 162 نفر از نمایندگان از سپاه پاسداران تجلیل به عمل آوردند و بیانیه دادند وسوال اینجاست چرا 128 نفر دیگر از نمایندگان پای این بیانیه را امضا نکردند و چرا به مردم نمی‌گوید این 128 نفر چه کسانی هستند.

وی افزود: باید به مردم گفته شود که کدام نمایندگان از سپاه و حرکت سپاهی که دنیا را متحیر کرد و سیلی محکمی به دشمنان ما زد و مورد تقدیر مقام معظم رهبری قرار گرفتند حاضر نشدند در کنار 162 نفر دیگر از سپاه تقدیر کنند.

حسینی پور اظهار کرد: هر چند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروهای نظامی همواره دفاع از میهن اسلامی را جز وظایف خود می‌دانند اما سوال اینجاست چرا از 100 نماینده آمریکا در مجلس سنا 98 نفر از آنها پای بیانیه بر تحریم‌ها را بر علیه سپاه امضا می‌کنند اما شما در مجلس 128 نفرتان حاضر نمی‌شوید پای بیانیه تقدیر از سپاه را امضا کنید و باید مشخص شود این نمایندگان چه کسانی بودند تا مردمی که به آنها رای دادند بدانند که به چه افرادی رای دادند.

وی اظهار کرد: سپاه انقلابی است و خواهد بود و نه تنها برای شما بلکه برای تمام مظلومان عالم جان می‌دهد، پاسداران سپاه به دنبال سرمایه‌داری نیستند بلکه افتخار می‌کنیم سینه ما در مقابل دشمنان قرار گرفته است و آماده شهادت در راه خدا هستیم .

حسینی پورادامه داد: تحلیل‌گران دنیا می‌گفتند، داعش می‌تواند در کمتر از دوماه سوریه را فتح کند، امروز ما از آنها سوال می‌کنیم داعشی‌ها در کدام نقطه قرار گرفته‌اند. سپاه پاسداران همواره به دلگرمی شما مردم و در زیر سایه ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای حضور دارد و در هر نقطه‌ای از جهان به مظلومی ظلم شود در صحنه خواهد بود.

این فرمانده مقاومت و جانباز مدافع حرم ادامه داد: امروز پروژه‌های قرارگاه سازندگی در کشور در حال افتتاح است و بیش از صدهزار نفر از فرزندان شما در پروژه‌های قرارگاه سازندگی مشغول کار هستند.پروزه‌های بزرگی را اجرا کرده‌ایم که هیچ بخش خصوصی نتوانسته است ورود کند چرا که در نقاطی حساس و صعب‌العبور و بدون امکانات بوده است.

وی با بیان اینکه ما کاری را انجام می‌دهیم که دیگران نمی‌توانند، افزود: ما در قرارگاه سازندگی اراده، روحیه جهادی و از خودگذشتگی داریم و اعتقاد داریم کسی می‌تواند کار کند که از خودش بگذرد و به دنبال منافع نباشد.در حال حاضر 34 هزار میلیارد تومان از دولت طلب داریم اما لحظه‌ای از کار نایستاده‌ایم و نمی‌خواهیم هر روز شاهد فقر و بیکاری جوانانمان باشیم.

وی تصریح کرد:مردم آگاه هیچ‌گاه سپاه را تنها نگذاشته‌اند،مردم حساس باشند چرا که در حال حاضر پروژه‌ای برای تضعیف سپاه راه افتاده است. می‌گویند سپاه را تحریم کنیم و می‌خواهند دارایی سپاه را توقیف کنند مگر دارایی و سرمایه حاج قاسم و عزیز جعفری و دیگر فرماندهان و پاسداران سپاه چیست؟.

وی بیان کرد: دارایی و سرمایه ماپاسداران انقلاب اسلامی جان ما است و ارزش لباس ما میلیاردها تومان می‌ارزد چرا که حافظ جان ما و هم‌وطنان ما است.امروز در خط اول جبهه مقاومت هر علمی از پاسداری بیفتد پاسدار دیگری علم او را بلند می‌کند و ما یک درصد هم ناامید نخواهیم شد.

وی اظهار کرد: امروز افتخار من این است از شهر خورشیدی‌ها، حسینی‌ها ، بلادیان‌ها و بزرگان دیگری از شهدای این شهر در خط اول جبهه مقاومت هستم و از دولت انتظار داریم مراقب باشد چرا که سپاه حافظ جان دولت است و اگر سپاه نباشد فاتحه همه خوانده است.

حسینی پور افزود: با بیان اینکه مگر می‌شود دولت بی‌اسحله داشته باشیم حالا کلت را زیر عبا بسته‌اید و این چنین می‌گویید، ما با هیچ کس شوخی و تعارف نداریم و همان‌ طور که گفته‌ایم ما اهل جنگ نیستیم بلکه در مقابل ظالمان به میدان می‌آییم.

وی با اشاره به تهدیدات آمریکا خطاب به آنها گفت: مگر می‌شود در مقابل جمهوری اسلامی ایستاد و مگر مشاهده نمی‌کنید داعش در حال حاضر در کجا قرار گرفته است.
حسینی در پایان خاطرنشان کرد: یک موسسه‌ای در آمریکا در حالی که هنوز مذاکرات مقامات ما به پایان نرسیده بود به همراه تعدادی از اساتید دانشگاه آمریکا به ایران آمدند و این یکی از کلیدهای نفوذ است که باید مراقب باشیم.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت