نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
31. ارديبهشت 1396 - 10:59
سید دانیال عبدپور در مسابقات جهانی اوکراین خوش درخشید و موفق شد صاحب مدال خوش رنگ طلا و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در این کشور اروپایی به اهتزاز درآورد و نام خود ، استان و شهر سوق را جاودانه نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مسابقات پاورلیفتینگ جهانی در دو رشته پرس سینه و ددلیفت قدرتی اتحادیه ،GpAدر مورخ  ۹۶/۲/۳۱ در کشور اوکراین برگزار و تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران با ورزشکار نوجوان استان کهگیلویه و بویراحمد ،"شهر سوق" در این مسابقات شرکت کرد.

سید دانیال عبدپور پهلوان دیار آریوبرزن که در مسابقات کشوری اسفند ماه ۹۵ تهران در هر دو رشته پرس سینه و ددلیفت قدرتی در رده نوجوانان سنگین و در وزن +۱۲۰کیلوگرم صاحب دو مدال زرد رنگ طلا و به عضویت تیم ملی جمهوری اسلامی درآمد این بار با تمرینات فشرده چند ماه گذشته در مسابقات جهانی اوکراین خوش درخشید و موفق شد صاحب مدال خوش رنگ طلا و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در این کشور اروپایی به اهتزاز درآورد و نام خود ، استان و شهر سوق را جاودانه نماید.
این موفقیت را به جامعه ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر سوق، خانواده و همشهریان تبریک می گوییم. ان شالله شاهد موفقیت های بیشتر از ایشان در میادین بین المللی باشیم .
 
گزارش و عکس : طیب زاده سوق
 
قهرمان سنگین وزن سوقی بر بام جهان + تصویر

 

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

ماشاالله پهلوون

نظرات کاربران

تازه های سایت