نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
13. تير 1395 - 12:45
رئیس هیئت هندبال نفت و گاز گچساران از مشخص شدن اعضای کادر فنی تیم هندبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران در فصل جدید لیگ برتر خبرداد.

به گزارش آفتاب جنوب،یعقوب شکوهی رئیس هیئت هندبال نفت و گاز گچساران ،گفت:در فصل جاری لیگ برتر هندبال مهران کیخایی به عنوان سرمربی، فرهنگ نارکی مربی و مجید راستی پور سرپرستی این تیم را برعهده خواهند داشت، و احتمال دارد چند گزینه دیگری نیز به عنوان کمک به کادر اضافه شوند.

شکوهی همچنین زمان شروع تمرینات تیم هندبال نفت وگاز گچساران را نیمه اول مردادماه امسال دانست  و افزود:اسامی بازیکنان تیم هندبال نفت برای فصل ۹۶-۹۵ تا پایان تیرماه معرفی خواهند شد.

وی اظهارکرد: تیم هندبال نوجوانان نفت و گاز گچساران نیز زیر نظر علی آیشتین و با سرپرستی سعید پایاب کار خود را آغاز کرده و برای شرکت در تورنمت های استانی و ملی شرکت می کند.

 

رئیس هیئت هندبال نفت و گاز گچساران افزود : تیم هندبال نوجوانان این باشگاه در فصل گذشته در تورنمنت بین المللی که در مشهد برگزار شد خوش درخشید واین نشان از وجود استعدادهای فراوان در این رشته ورزشی است.

 

شکوهی همچنین از انتخاب "عباس رضا زاده" به عنوان سرمربی تیم جوانان نفت و گاز گچساران خبردادو افزود: از آنجا که رده جوانان و امید از اهمیت خاصی برای تزریق در بدنه تیم بزرگسالان برخوردار است انتخاب این سرمربی کهنه کار را در دستور کار قراردادیم که در سال های آینده بتوانیم از پتانسیل های بومی گچساران استفاده بهتری داشته باشیم .

وی افزود: در فصل ۹۵-۹۴ هفت بازیکن رده های مختلف سنی هندبال نفت و گاز گچساران به تیم های ملی کشور دعوت شدند.

 گفتنی است تیم هندبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران در فصل ۹۵-۹۴ توانست نایب قهرمان لیگ برتر هندبال شود.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت