نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
9. خرداد 1395 - 23:43
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا از عملیات امداد و نجات برای انتقال جسد فرهنگی بازنشسته در ارتفاعات دنا خبر داد.

به گزارش آفتاب جنوب،مسعود وکیلی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا با اعلام این خبر گفت:بعد از اطلاع از فوت این شخص راس ساعت 22 شب گذشته عوامل امدادی شهرستان دنا از این حادثه مطلع شدند که در همان زمان اکیپ پنج نفره ای از امداد گران کوهستان به منطقه اعزام شدند.

 

به گفته وکیلی این معلم بازنشسته 40 ساله به علت پرت شدن از ارتفاعات منطقه بن رود(رگ بلیو) فوت کرده است که به علت سخت گذر بودن این منطقه عملیات انتقال جسد وی با کندی در حال انجام است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر دنا بیان کرد:درخواست برای ادامه عملیات امدادی برای اعزام بالگرد از جمعیت هلال احمر کشور داده شده است ولی به علت فوت شخص ،تا کنون مجوز لازم برای اعزام بالگرد صادر نشده است.

 

مهدی پور ابراهیم مسئول تیم امداد و کوهستان جمعیت هلال احمر نیز در گفت و شنود با سفیر دنا گفت:به علت سخت گذر  بودن منطقه عملیات انتقال متوفی با کندی در حال انجام است و  سه تا چهار ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

سقوط معلم بازنشسته شهرستان دنا در ارتفاعات کوه دنا عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان دنا و مردم را مجبور به اعزام به این منطقه برای انتقال وی به مرکز شهرستان دنا کرد.

 

تصاویر زیر اولین تصاویر منتشره از عملیات امدادی جمعیت هلال احمر و مردم شهر سی سخت برای انتقال مرحوم روستا معلم بازنشسته ای بوده که در ارتفاعات دنا جان خود را از دست داد.

 
 
 

 

نظرات کاربران

تازه های سایت