نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
18. مهر 1399 - 10:35
گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛
مسابقات فوتسال جام بسیج درگچساران+تصاویر
مسابقات فوتسال جام بسیج (یادواره شهید سلیمانی)پایگاه های مقاومت ادارات گچساران ، با قهرمانی تیم تامین اجتماعی این شهرستان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، مسابقات فوتسال جام بسیج(یادواره شهید سلیمانی) پایگاه های مقاومت تابعه حوزه مقاومت ادارات گچساران ،گرامیداشت هفته دفاع مقدس با قهرمانی تیم تامین اجتماعی این شهرستان به پایان رسید.

در شب پایانی این رقابت ها و در بازی فینال تیم های پایگاه های مقاومت بسیج منابع طبیعی و تامین اجتماعی این شهرستان به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب و حساس با برتری تیم تامین اجتماعی به پایان رسید تا این تیم به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند.

در بازی پایانی که در حضور تعدادی از مسئولین برگزار شد، دو تیم در یک رقابت نفس گیر تا لحظه پایانی دست از تلاش برنداشتند تا در پایان این بازی مهیج تیم تامین اجتماعی گچساران با غلبه 6 بر 4 بر تیم منابع طبیعی، به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات شناخته شد.

همچنین در دیدار رده بندی این دوره از مسابقات تیم نیروی انتظامی گچساران با پیروزی مقابل تیم شهدای اصناف به عنوان سومی این رقابت ها دست یافت.

این دوره از مسابقات با حضور7 تیم از پایگاه های مقاومت بسیج ادارات و نیز شهدای اصناف گچساران به صورت دوره ای برگزار شد و همه تیم ها شرکت کننده با آمادگی و توان بدنی خوبی در این دوره به رقابت پرداختند.

در اختتامیه فوتسال جام بسیج(یادواره شهید سلیمانی) گچساران که با حضور جمعی از مسئولین ، در چمن مصنوعی کوی کارکنان این شهرستان برگزار شد، از تیم های برتر ،داوران و عوامل اجرایی این دوره از مسابقات تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است این دوره از مسابقات به همت حوزه مقاومت بسیج ادارات ،بسیج شهدای اصناف و هیات ورزش های همگانی شهرستان برگزار شد.

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت