نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
20. آبان 1398 - 22:31
شورای راهبردی جریان اصولگرایی شهرستان های گچساران و باشت با صدور بیانیه ای از معرفی رسمی نامزدهای این جریان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،شورای راهبردی جریان اصولگرایی شهرستان های گچساران و باشت با صدور بیانیه ای از معرفی رسمی نامزدهای این جریان خبر داد.

در این خصوص بیانیه زیر اعلام شده است

خداوند را سپاس که در سایه تعهد و تحمل و ظرافت و دقت نظر مجموعه نیروهای انقلاب اسلامی گچساران و باشت که با بیرق افتخار آمیز شناخت و دفاع از مبانی اصولگرایانه انقلاب اسلامی حرکت می نمایند ، عطر خوش همدلی و همراهی و هماهنگی مشام همه دلسوزان و دغدغه مندان دو شهرستان ولایتمدار گچساران و باشت را نوازش داد و در آستانه جشن بزرگ آغاز امامت منجی عالم بشریت حضرت حجۀ ابن الحسن العسکری (ع) و میلاد با سعادت آخرین نبی و رسول الهی و هفته وحدت ، بعد از ماهها گفتگو و همنشینی سرانجام در یک جمع بندی نهایی و براساس ارزیابی هایی متعدد برای حل مشکلات و معضلات این دو شهرستان و انجام مطلوب و منطقی و منسجم مطالبات و رفع گرفتاریهای اجتماعی مقرر گردید تا :

الف-حضور مسئولانه ، شکوهمند و مشارکت جویانه ی انقلابی در انتخابات دوم اسفند ماه ۹۸ مجلس شورای اسلامی را وظیفه شرعی و ملی خود دانسته و از هم اکنون آمادگی های لازم را برای برگزاری انتخاباتی سالم و پر شور پیگیری نمائیم.

ب-از همه دستگاههای اجرایی و نظارتی و مقامات قضایی خواهانیم تا رعایت اصل بیطرفی و اعتماد مردمی را بعمل آورده و از هم اکنون با متخلفان و متجاوزان به حقوق عامه مردم و دخالت مدیران دستگاههای دولتی در روند انتخاب مردم برخورد قانونی لازم را ایفا نمایند.

ج-از همه روحانیون ، فرهنگیان ، اساتید و نخبگان صاحب قلم تقاضا داریم در کمال احترام و حفظ آبروی اشخاص نسبت به روشنگری و بررسی وظایف قانونی و حقیقی نمایندگان و نهاد مجلس شورای اسلامی تبیین و تشریح لازم را بعمل آورند.

د-ما معتقدیم رسانه های عمومی در هر سطح و جایگاه و عنوانی نقش بدیل در فضاسازی لازم انتخاباتی و ارائه اصول اخلاقی ، علمی، قانونی دارند و لازم است تا به تشریح مبانی نظام مشارکت عمومی جامعه همت نموده و از ایجاد هر نوع ابهام آفرینی ، تردید و تهدید حرکتهای ضدامنیتی و قومیتی ، خودداری نمایند.

و : این شورا پس از انجام مشاوره های متعدد و برگزاری چندین نشست با کلیه کسانی که اعلام ضمنی و آمادگی برای کاندیداتوری نمایندگی مجلس شورای اسلامی را مدنظر داشتند، سرانجام همه با حسن نیت و سلامت نفس و احترام متقابل به این جمع بندی رسیدند که :

۱-بزرگان و معتمدین انقلابی ایل قشقایی رأسا بررسی ها و ارزیابیهای لازم را از میان کاندیداهای احتمالی بعمل آورده و یک نفر را به آحاد جامعه معرفی و اعلام نمایند.

۲-از جمع کاندیداهای لرزبان جریان انقلابی برابر مصوبه جلسات به عمل آمده که توسط تمام کاندیداها و نمایندگان آنها و معتمدین انتخابی به امضا رسیده است در حال حاضر آقایان دکتر سید قدرت الله حسینی بحرینی و مهندس اردلان زینل زاده تعیین و جهت پیمایش فرآیند کاندیداتوری نمایندگی مجلس شورای اسلامی اعلام میگردند.

۳-از سایر کاندیداهای این جریان فکری که با حسن نیت و تسهیل و تسریع و همدلی و تفاهم این مجموعه نهایت مساعدت و هماهنگی را اعمال نمودند ضمن تشکر و تقدیر تقاضا میگردد با همراهی و پشتیبانی لازم بستر مناسب و مساعد وحدت برای تحول و تغییر را ایجاد و همچون همیشه راست قامت و خردمندانه هدایت های لازم را مبذول فرمایند.

شورای راهبردی جریان نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان های گچساران و باشت ۲۰ آبان ماه ۹۸

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت