نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
2. مهر 1395 - 21:55
براساس تحلیل اخرین دادها و نقشه ها پیش یابی هواشناسی امروز در برخی مناطق سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، براساس تحلیل آخرین دادها و نقشه ها پیش یابی هواشناسی امروز در برخی مناطق سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود. 

 

در ارتفاعات شرق وشمال هرمزگان وجنوب سیستان وبلوچستان نیز درساعات بعد از ظهر رشد ابر، وزش باد و بارش پراکنده یا رعد وبرق دور از انتظار نیست. 

 

لازم به ذکر است که از اواخر وقت امروز بتدریج با نفوذ جریانهای شمالی وهمراهی آن با ناپایداری تراز میانی جو درشهرهای شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و اردبیل وزش باد و رگبارو رعد و برق شروع شده و روز شنبه علاوه براین مناطق سواحل دریای خزر نیز فرا می گیرد. 

 

تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی بیانگر تشکیل توده گرد وخاک در شمال کشور عراق و انتقال آن به نوار غربی است که باعث کاهش کیفیت هوا دراین مناطق می شود. 

 

هوا تهران در روز های آینده خنک می شود 

 

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی نیز در تشریح وضعیت آب و هوای کشور گفت: از اواخر امشب شهر های شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و اردبیل بارش باران پیش بینی می‌شود ،همچنین این بارش در گیلان و مازندران و شمال اردبیل و بخش های شمال آذربایجان شرقی را هم در برمی گیرد. 

 

گفتنی است امروز شهر کرد سردترین شهر با دمای 2 درجه زیر صفر و اهواز گرم ترین شهر با دمای 43 درجه بالای صفر پیش بینی شده است. 

 

لازم به ذکر است که کاهش نسبی دما در سواحل شمالی رخ خواهد داد. 

 

گودرزی در ادامه افزود: دمای هوای تهران امروز به 33 درجه و فردا صبح به 19 درجه خواهد رسید. 

 

وی در پایان تصریح کرد : فردا شب در تهران وزش باد شدید خواهیم داشت ،این در حالی است که از فردا هوای تهران رو به خنکی پیش می‌رود . 

 

 

جدول آب و هوای استان های کشور:
آخرین وضعیت آب و هوای استان های کشور +جدول
 
 
 

نظرات کاربران

تازه های سایت