نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
11. بهمن 1402 - 8:40
در نشست با خبرنگاران صورت گرفت؛
تشریح برنامه‌های دهه فجر در گچساران
جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه ویژه‌برنامه‌های ایام مبارک دهه فجر در این شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سرهنگ سعادت الله عزیزی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در تشریح برنامه‌های دهه فجر این شهرستان گفت: انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال ۵۷ به پشتوانه حضور آگاهانه مردم و با رهبری حضرت امام (ره) به پیروزی رسید و لذا امروز وظیفه‌داریم که به‌خوبی از مکتب انقلاب اسلامی صیانت و پاسداری کنیم.

وی افزود: قبل از انقلاب نیز کشورمان در تمامی عرصه‌ها وابسته به غرب بود و در آن جهان دوقطبی غرب و شرق انقلابی شکل گرفت که در ادامه نیز هیمنه دو ابرقدرت غرب و شرق را شکست. امروز به برکت انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها به بالندگی و پیشرفت رسیده‌ایم و انقلاب اسلامی حرف‌های زیادی برای گفتن در سطح جهان را دارد.

عزیزی در ادامه از برگزاری بیش از 71 ویژه‌برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ایام‌الله دهه فجر فرصتی مناسب در راستای معرفی دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی  به نسل جوان و نوجوانمان خواهد بود.

 وی ضمن تشریح برنامه‌های دهه فجر در این شهرستان افزود: برگزاری مراسم نمادین استقبال از حضرت امام خمینی (ره) از فرودگاه گچساران تا گلزار مطهر شهدا به‌صورت رژه خودرویی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، برگزاری میز خدمت ادارات، حضور منسجم بسیجیان در نماز جمعه و نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس ازجمله برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج گچساران در دهه مبارک فجر است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران با اشاره به نقش بی‌بدیل شهدا در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی هم افزود: در راستای گرامیداشت مقام شامخ شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی گلزار مطهر شهدای این شهرستان در دهه فجر غبارروبی و عطرافشانی خواهد شد.

  جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران با اشاره به دیگر برنامه‌های دهه مبارک فجر در این شهرستان تصریح کرد: برگزاری ایستگاه صلواتی، تجلیل از پیر غلامان و مداحان اثرگذار در اوایل انقلاب، برگزاری نشست‌های روشنگری، بازدید و عارضه‌یابی از واحدهای صنعتی شهرستان، خدمات حقوقی و مشاوره رایگان از دیگر برنامه‌ها این ناحیه مقاومت در دهه فجر است.

عزیزی همچنین برگزاری کارگاه زیست عفیفانه، برگزاری سرودهای پاتوقی، برگزاری نشست‌های بصیرتی و معرفی زنان تاریخ‌ساز انقلاب، برگزاری اردوهای جهادی، برگزاری مسابقات بومی و محلی و همچنین دیدار و سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا را ازجمله برنامه‌های دهه فجر در این شهرستان برشمرد.

وی در ادامه اظهار کرد: برنامه‌های دیگر همچون پویش سرا سری قرآن کریم، تولید کلیپ و مستند از شهدای شاخص، برگزاری کلاس‌های سواد رسانه‌ای، برنامه‌های ورزشی مانند کوه‌پیمایی و پیاده‌روی همگانی، برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز و آبروی محله، دیدار با امام‌جمعه شهرستان و برگزاری اردوی راهیان پیشرفت نیز اجرا خواهند شد.

برگزاری نشست‌های سیاسی، سخنرانی فرمانده سپاه در نماز جمعه، کارگاه آموزشی پیرامون ازدواج و فرزند آوری، برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی، جشن خانواده بزرگ ایران، پخش سرودهای انقلابی، اهدای خون بسیجیان، برگزاری شب‌شعر انقلاب، بازدید بسیجیان از طرح‌های عمرانی، برگزاری نمایشگاه عکس، جشنواره فرهنگی هنری، توزیع بسته‌های معیشتی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از برنامه‌های این دهه در شهرستان گچساران خواهد بود.

عزیزی در پایان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در طول 45 سال گذشته، شرکت در مراسم گرامیداشت این ایام و راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه‌ای ملی و همگانی برشمرد و گفت: یوم‌الله 22 بهمن به ما نشان داد که در مبارزه با استکبار، باید بر خداوند توکل نمود و وابستگی به شرق و غرب هرچند به سلاح‌های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروهای متحد مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می‌کنند، بی‌اثر است.

 

انتهای خبر/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها