نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
7. مهر 1401 - 10:21
یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت:اینکه دشمن در فضای مجازی جولان می دهد و عده ای سلبریتی و ورزشکار هم با دشمن همراهی می کنند و ارزش های نظام اسلامی را به سخره می گیرند، نتیجه این است که از جهاد تبیین غافل شده ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، سرهنگ محمد نصیرزاده، از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در یادوراه شهدای دفاع مقدس و عرصه سازندگی که در حسینه ثارالله گچساران برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت:همه ما برای رسیدن به هدفی بزرگ که همان ایجاد تمدن نوین اسلامی و درادامه نیز ظهور حضرت مهدی موعود (عج)است،باید یاد و خاطره شهداء را زنده نگه داریم.

رئیس اسبق ستاد کنگره شهدای استان ادامه داد:اگر روزی درکربلای ایران دخترکُردی حاضر نشد به امام(ره) و ارزش های انقلاب اهانت کند و زیر شکنجه های سخت گروهک کومله به شهادت رسید اما آنروزها هم در مقابل دختر دیگری هم در زمان ازدواجش با فردی از گروهک کومله قربانی خواست که در ادامه نیز 16نفر از بهترین جوانان این سرزمین را جلوی پایش سربریدند.

وی افزود:شهید "احمد وکیلی" اعزامی از قم در جریان آزاد سازی سنندج در سال59 به اسارت نیروهای کومله درآمد که سخترین شکنجه را نیز تحمل کرد اما از ارزش های انقلاب روی گردان نشد،دست ها و پاهایش را قطع کردند و با اتو بدنش را سوزاندند و در آخر هم در دیگ آب جوش انداختند و تا لحظه ای که به شهادت رسیدند فقط ذکر قرآن می گفتند و حاضر نشد حتی یک اهانتی به حضرت امام (ره)کنند.

سرهنگ نصیرزاده گفت:جوانان این سرزمین در دوران دفاع مقدس با ایثار و فداکاری کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشتند و لذا امام(ره) فرمودند که تقابل جبهه حق و باطل همیشه خواهد بود که امروز به روش های مختلف هم خود را نشان می دهد.

یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد:اخیرا همه شاهد بودیم که دشمن در جریان فوت "مهسا امینی " بدنبال ایجاد آشوب و ناامنی در کشورمان بود،باید توجه کرد که دشمن در جنگ سخت حتی نتوانست یک وجب از خاک کشورمان را تسخیر کرد اما این روزها در فضای افسارگسیخته مجازی برنامه هایش را به پیش می برد و افکار نسل جوان مان را آماج حملات گسترده خود کرده است.

وی افزود:این همه رهبر معظم انقلاب برجهاد تبیین تاکید داشتند تا شاهد چنین اتفاقاتی هم در کشور نباشیم.اینکه دشمن در فضای مجازی جولان می دهد و عده ای سلبریتی و ورزشکار هم با دشمن همراهی می کنند و ارزش های نظام اسلامی را به سخره می گیرند، نتیجه این است که از جهاد تبیین غافل شده ایم.

رئیس اسبق ستاد کنگره شهدای استان ادامه داد:این موضوع یک اصل است و همه هم برآن اتفاق نظر دارند تا امنیت نباشد رفاه هیچ اهمیتی ندارد.پس عزت، اقتدار و امنیت این مملکت مرهون جانفشانی های شهداء است،با این وجود همیشه باید مراقب فتنه های جدید دشمن هم بود چرا که دشمن شبانه روز برای ضربه زدن به نظام اسلامی توطئه و برنامه ریزی می کند با این حال هوشیاری و بصیرت مردم تنها راه مقابله با فتنه ها است.

 سرهنگ نصیرزاده اظهارکرد:اجتماع بزرگ اربعین حسینی بازهم لرزه بردشمنان انداخته است، چرا که دشمن به خوبی می داند پیاده روی اربعین زمینه ساز ظهور خواهد بود، وقتی جبهه واحد اسلامی در مسیر نجف تا کربلا در حال حرکت است ،وقتی ام القرای جهان اسلامی فرماندهی این رسالت مهم را برعهده دارد،وقتی انسان های آزاده دنیا همه و همه دریک مسیری عاشقانه و عارفانه به سمت حرم اباعبدالله علیه السلام درحرکت هستند،حتما دشمن هم مستاصل شده است.

وی افزود:بنابراین باید توجه داشت که هدف دشمن نابودی اصل دین و شریعت اسلام است،ما در دروان دفاع مقدس حتی از داشتن کوچکترین امکانات نظامی_دفاعی در مضیقه بودیم اما امروز موشک های ما پایگاه آمریکایی در منطقه را در هم می کوبند در حالی که هیچ کشوری بعد از جنگ جهانی دوم جرات شلیک حتی یک گلوله سمت آمریکایی ها را نداشته است.

یادگار دوران دفاع مقدس تصریح کرد:شهید حاج "قاسم سلیمانی" خواب را از چشم دشمنان ربوده بود و خطاب به ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفته بود که بدانید که آنجایی که فکر نمی کنی ما در نزدیک شما هستیم.بنابراین برای خاموشی فتنه های دشمن بایستی در وسط میدان بود.

سرهنگ نصیرزاده در پایان هم گفت:عصر امروز عصر تبیین ارزش ها و مقابله با فتنه ها خواهد بود، اگرچه دشمن همچنان به پمپاژ شبهات و‌ افکار انحرافی در ذهن نسل جوان ، علیه انقلاب و‌ اسلام ادامه می دهدکه در این صورت بایستی از شهدای مان الگو بگیریم و جهاد تبیین مورد تأکید رهبر معظم انقلاب را در دستور کار قرار دهیم و از دین و آرمان های انقلاب مان به شایستگی هرچه تمامتر هم صیانت کنیم.

ادامه تصاویر را شاهد باشید.

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها