نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
26. دى 1399 - 13:12
خطیب جمعه گچساران گفت:اگر جنگی هم آغاز شود کشورهای عضو مقاومت اسلامی سریع متحد می شوند و قدرت مقاوت عملا به میدان خواهند آمد، شهید سلیمانی محور مقاومت را شکل دادندو روز به روزهم برقدرت و اقتدارشان هم افزوده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام و المسلمین سید امین الله جازی،امام جمعه گچساران در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزارن به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:28دی ماه مصادف با شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهاست که به همه مومنین و مومنات تسلیت و تعزیت عرض می کنم؛ بشارتی پیامبر(ص)به حضرت زهرا (س) دادند که آن بشارت هم انشاءالله شامل حال همه ما هم می شود.

وی افزود:پیامبر(ص) فرمودند:"یا زهرا خداوند مقام بزرگی برای شما قائل است، خیلی نزد پروردگار آبرو و مقام داردی و آن مقام شفاعت است و خداوند به شما مقام شفاعت عنایت کرد و شیعیان و محبین اهل بیت(ع) را شفاعت می کنید".  

حجت الاسلام حجازی درادامه تصریح کرد:مقام معظم رهبری فرمودند" حضرت زهرا(س) ایمان بلند و رفیعی است که در آغوش آن ستاره های فروزان ولایت قرار گرفته است"، در حقیقت اصلی است که اصول به او وابسته اند و راه نجات بشریت فقط به واسطه تمسک به این اصل و اصول است.

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:برخی وقت ها تبلیغات چی های رژیم منحوس صهیونستی مطلبی عنوان می کنند که اگر تا ثانیه ای دیگر هم ترامپ رئیس جمهور باشد یا بعد از ترامپ هم، امکان این خواهد بود که آمریکا حمله کند و جنگ بشود؛ در واقع اینها می دانند ترامپ خیلی ابله است و یک طوری می خواهند هندوانه ای زیر بغلش بگذارند که اقدامی انجام دهد.

امام جمعه گچساران در ادامه گفت:اما به فرموده رهبر انقلاب جنگ نخواهد شد، خدا را هزاران بار شکر که توفیقی به عنوان نعمت ولایت بر این مملکت عنایت کرده است، برخی ها می گفتند که احتیاجی به موشک نیست و پول هایی که هزینه موشک می کنیم برای امورات دیگر خرج کنیم اما مقام ولایت فرمودند که باید صنعت دفاعی کشور روزبه روز پیشرفته تر  و قدرتمند تر بشود.

وی افزود:یک ژنرال اسرائیلی التماس می کرد که تلاش کنید که جنگ نشود، به دلیل اینکه ما می دانیم ایران چه قدرتی دارد و ما توان مقابله با ده ها هزار موشک را نداریم، که اگر جنگ شد ساعاتی اسرائیل دوام نخواهد آورد پس تلاش کنیم که جنگ نشود.

حجت الاسلام حجازی تصریح کرد:کشورهای مرتجع منطقه که با رژیم صهیونیستی هم پیمان شده اند به خود می لرزند که نابودی کشورشان را حتی یک موشک کفایت می کند، قطر اگر سقوط کند و نفت و گازش به غرب نرسد اقتصادشان فلج می شود ، پس مجبورند به نوعی این کشورها را نگه دارند تا منابع این کشورها را غارت کنند.

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:اگر جنگی هم آغاز شود کشورهای عضو مقاومت اسلامی سریع متحد می شوند و قدرت مقاوت عملا به میدان خواهند آمد، اخیرا هم در جلسه ای توسط ترکیه و پاکستان و...بحث اسلام  هراسی را مطرح کرده اند و تبلیغاتی علیه اسلام می کنند.

امام جمعه گچساران در ادامه گفت:شهید سلیمانی محور مقاومت را شکل دادند و کشورهای عضو مقاومت اسلامی را متحد کردند و روز به روزهم برقدرت و اقتدارشان هم افزوده می شود، اگر قرار باشد جنگی بشود و تنگه هرمز هم توسط ایران بسته شود ارتباط بین کشورها قطع خواهد شد و نفت و گازی در کار نخواهد بود و اقتصادشان فلج خواهد شد.

وی درادامه افزود:ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها است بنابراین روضه های خانگی چند نفره با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم و از این موضوعات نبایستی غافل شویم،بنابراین تشکر ویژه ای دارم از تمام کسانی که به هرنوعی با این ویروس مقابله می کنند و خاصه از مجموعه کادر درمانی شهرستان هم قدردانی و تشکر می کنم.

حجت الاسلام حجازی تصریح کرد:هفته گذشته نیز بحث تکریم و معارفه فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج گچساران را داشتیم، و موفقیت برادر "پسنده" فرمانده جدید سپاه ناحیه گچساران را از خداوند منان مسئلت دارم و خداوند به ایشان توفیق و عنایتی فرمایند که بتوانند با ارتباط با مردم و مسئولین به بهترین وجه موفق و مورد توجه امام زمان(عج) قرار گیرند.

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:جناب سرهنگ نورایی نسب هم در مدتی که در سمت فرماندهی سپاه ناحیه گچساران قرار داشتند بسیار فعال و پرتلاش بودند که در همینجا از خدمات ، زحمات و تلاش های دلسوزانه ایشان نیز تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها