نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
21. دى 1394 - 0:33
فرمانده سپاه ناحیه نور از شناسایی و كشف 2 محفل پارتی در این شهرستان و دستگیری عوامل آن خبر داد.
به گزارش آفتاب جنوب ،یوسف طالب‌نژاد با اعلام خبر كشف 2 محفل پارتی و دستگیری عوامل آن توسط سربازان بقیه‌‌الله سپاه ناحیه نور گفت: بر اساس اخبار و گزارش‌های واصله مردمی مبنی بر برپایی پارتی مختلط شبانه در منزلی واقع در یكی از شهرك‌های ساحلی نور و پس از بررسی و اطمینان از صحت و سقم خبر، اقدامات لازم برای انحلال این جشن و پارتی صورت گرفت.
 
وی تصریح كرد: سربازان بقیه‌الله سپاه ناحیه نور به همراه ضابطان قضایی انتظامی پس از كسب دستور مقام قضایی و هماهنگی لازم وارد محل برگزاری پارتی شدند كه به محض ورود تعداد زیادی از دختران و زنان و مردان را با وضعیت نیمه‌عریان و در حال شرب خمر و مستی و رقص و پایكوبی مشاهده كردند. فرمانده سپاه ناحیه نور افزود: این افراد كه همگی شرب خمر كرده و حالت غیرعادی داشتند با مشاهده ماموران با آنان درگیر و اقدام به فحاشی كردند.
 
وی اضافه كرد: برخی از آنان نیز اقدام به پرتاب و دوركردن مشروبات الكلی خارجی و ادوات و آلات جرم به منازل و ویلاهای همجوار كردند و مانع ورود ماموران می‌شدند كه توسط ماموران دستگیر و پس از تفهیم اتهام و ثبت اسامی و تنظیم صورتجلسه به همراه اقلام و آلات مكشوفه به كلانتری ایزدشهر نور منتقل شدند تا پس از تكمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال و تحویل شوند.
 
وی از كشف 7 بطری بزرگ یك لیتری مشروبات الكلی خارجی و دستگیری 15 مرد و زن در این پارتی خبر داد. فرمانده سپاه ناحیه نور درباره كشف محفل پارتی دوم نیز گفت: بر اساس گزارش‌های امت حزب‌الله و تحقیقات میدانی به‌عمل آمده توسط پرسنل واحد اطلاعات ناحیه نور برگزاری محفل پارتی مختلط همراه با موسیقی جاز و سیستم صوتی و…
 
در روستایی در منطقه چمستان با هماهنگی مقام‌های قضایی این محفل كشف و 16 زن و مرد دستگیر شدند. طالب‌نژاد افزود: در این محفل پارتی نیز 6 قوطی500 سی‌سی مشروب مصرف شده از نوع ویسكی، 3 قوطی500 سی‌سی حاوی مشروب از نوع ویسكی، 3 بسته پاسور، مقادیری موادمخدر از نوع حشیش و 2 بطری شیشه‌ای یك لیتری از انواع مشروبات الكلی خارجی مصرف شده كشف شد.
 
انتخاب/ایرانناز

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها