نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
8. فروردين 1397 - 11:10
طبیعت زیبای منطقه "شلالدون" باشت خوان گسترده خود را برای گردشگران نوروزی که از جای جای ایران زمین به این شهرستان سفر می کنند،گشوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،چشم اندازهای طبیعی منطقه شلالدون از توابع شهرستان باشت این مکان را به نگین مناطق گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرای هزاران مسافر نوروزی تبدیل کرده است.

وجود تپه های پوشیده از جنگل، دره ها،طبیعت بکر، درختان سر به آسمان کشیده بلوط، بادام، هوای مطبوع و دلپذیر بهاری، علفزارها و گل های زرد و قرمز سفره ای از خوان بی انتهای خداوندی در این خطه است که هر چشم مشتاقی را حیران می کند.

سایه سار درختان، چمن سبز مخمل گونه، بلندای کوه های اطراف این دشت وسیع جلوه های طبیعت بکر و دست نخورده و هوای بهاری یادآور از نیایش طبیعت با خداوند عالم است.

قرار داشتن در جاده ارتباطی شیراز به گچساران، هوای دلپذیر بهاری، طبیعت سرسبز و چشم نواز این منطقه از عوامل استقبال گردشگران از این منطقه است.

احداث مخازن آب، سرویس بهداشتی، سکوی نشیمن و واحدهای فروش محصولات غذایی از امکانات موجود این منطقه است.منطقه گردشگری "شلالدون" در پنج کیلومتری باشت قرار دارد.

 

نظرات کاربران

تازه های سایت