نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
25. بهمن 1398 - 12:34
امام جمعه گچساران:خانی، کدخدایی و قلدری در جامعه ممنوع ،آگاه باشید اگر سردار سلیمانی بودند به چه کسانی رای می دادند،نماینده ای که مقابله با فساد و دوری از تجملات را اولویت خود قرار دهند،خیلی ها جگر رهبری را خون کردند و بس است دیگر، تمامش کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به فرازی از فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:حیف است که در کنار این منبع فیاض حکمت هستیم و اما به طور شایسته نمی شناسیم در حالی که خیلی از جوامع دنیا آرزو دارند که چنین رهبری داشته باشند، حضرت آقا فرمودند که اگر تفکر تخلف ناپذیر بودن وعده الهی در جامعه حاکم شود و مسئولان نیز هوشیارانه عمل کنند، تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد،یعنی اگر ما به خدا پناه ببریم و اگر بفهمیم قادر و حاکم خداست پس مشکلات ما هم مرتفع خواهد شد.

وی افزود: اگر بفهمیم و اعتقاد داشته باشیم که حلال مشکلات خداوند است و اگر مسئولین این نکته را بدانند و به قصد قربت به ملت خدمت کنند ،اگر چنین چیزی عملی شود مشکلات ما از مشکلات تمام دنیا کمتر است.

حجازی تصریح کرد:فردا شنبه ۲۶بهمن ماه میلادباسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهاست که این روز فرخنده را به همه عزیزان تبریک و تحنیت عرض می کنم،اعتقاد داریم فردای قیامت حضرت زهرا(س) شیعیان را شفاعت می کنند.

امام‌جمعه گچساران اظهار کرد:کار بسیار بزرگی که امسال ۲۲بهمن شکل گرفت قابل قدردانی است ،به کوری چشم دشمنان حضور حماسی ملت بزرگ ایران اسلامی را شاهد بودیم،امسال ملت ایران به این ترامپ تروریست پاسخ دندان شکنی دادند.

خطیب جمعه گچساران گفت:دوم اسفندماه انتخابات مجلس است به دلیل اینکه دشمن مایوس شود تلاش کنیم حتی یک رای هم نماند و همه کسانی که قانونا می توانند رای بدهند در عرصه انتخابات ورود کنند که در حقیقت هر رای تیری به قلب دشمن خواهد بود.

وی افزود:در بخشی از وصیت نامه سردار سلیمانی آمده که مقام معظم رهبری مظلوم و تنهاست از مراجع عظام تقلید درخواست کردند که محکم از رهبری حمایت کنند.

حجازی تصریح کرد:در بخش دیگری‌ از این وصیت نامه سردار سلیمانی نیزنکته هایی خطاب به سیاسیون کشور داشتند که هر رقابت و جدلی که باهم دارید اما اگر عمل و کلام شما به نحوی تضعیف دین و انقلاب بود بدانید مغضوب ائمه اطهارعلیم السلام و شهداء خواهید بود و مرزها را از هم تفکیک کنید.

امام‌جمعه گچساران اظهار کرد:کسی که در جمهوری اسلامی می خواهد مسئولیتی داشته باشد شرط عملی‌این است به ولایت فقیه اعتقاد حقیقی داشته باشند.

خطیب جمعه گچساران گفت:سردار سلیمانی باز توصیه کردند که حفظ اخلاق و ارزش های دینی عملا باید صیانت شود و مسئولین نظام مسئول حفظ مبانی دینی هستند.

وی افزود:خانی، کدخدایی و قلدری در جامعه ممنوع ،آگاه باشید اگر سردار سلیمانی بودند به چه کسانی رای می دادند،نماینده ای که مقابله با فساد و دوری از تجملات را اولویت خود قرار دهند.

حجازی تصریح کرد:نمایندگانی که در دوران حکومت و حاکمیت خود احترام به مردم را عبادت خود بداند و توسعه گر ارزش ها باشد نه با توجیهات واهی ارزش ها را بایکوت کند و این بخشی از وصایای سردارسلیمانی است. 

امام‌جمعه گچساران اظهار کرد:به والله این توصیه ها از این خورشید روشن تر است و وظیفه ما اولا این است که رای بدهیم و دوم اینکه حتما به کسی رای بدهیم که تقوا داشته باشد که با قرآن ، ارزش های امام راحل ، انقلاب و شهداءمانوس باشد.

خطیب جمعه گچساران گفت:توجه داشته باشید که به کسانی رای بدهیم که در مجلس از طرح  پارلرمو ،FATF،سند ۲۰۳۰و... دفاع نکنند واسناد‌ محرمانه مملکت را به دشمن ندهد،خیلی ها جگر رهبری را خون کردند و بس است دیگر، تمامش کنید به کسی رای بدهید که تفکر ضد غربی ، ضد آمریکایی و تفکر حضرت امام داشته و در یک کلام مدافع حقوق ملت باشد.

وی افزود:حالا اگر شورای نگهبان اشتباهی هم کرد که قطعا اشتباه هم کرده؛اما باید حواسمان جمع باشد و تفکر پالرمویی،سند ۲۰۳۰و FATF به  مجلس نرود و کسانی منتخب مردم در مجلس شوند که تفکر حضرت امام، تقوا ، خدمت صادقانه به مردم‌ را اولویت خود بدانند و نه تفکر مال اندوزی ،دسرمایه داری و غرب گرایی به مجلس برود، والله همه چیز مثل روز روشن است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

با سلام مایه تعجب هست که اقای حجازی با وجود سخنرانی روزای قبل در رابطه با شورای نگهبان کردند ایشان به شورای نگهبان بتازند .... بابا اقای حجازی تو کار فرهنگی گچساران چه کرده ای که فقط می تازی ؟ شما یک طرف از مظلومیت اقا میگیدخون به جگر کردن حضرت اقا یه طرف به شورای نگهبان ...... اینکه اقای که هیچ کاری برای جوانان و قشر ضعیف نکرده واین جور با تبلیغ یار جمع میکند نشانه ضعف مدیریتی شماست و برنامه و نقش راه شماست.... مبانی و ارمان های انقلاب تو کف خیابان و بین مردم فقیر متوسط نریخته اید وکه الان بخواهید ضعف مدیریتی خود به شورای نگهبان بتازید... اصلا چرا شما اذهان عمومی را روشن نکرده اید که بتوان مردم خودشان تصمیم بگیرن و ایشان را پس بزنند...

نظرات کاربران

تازه های سایت