نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
27. مهر 1393 - 8:51
نخستین جلسه ستاد انتخابات سومین دوره کانون مداحان گچساران در آستانه فرارسیدن ماه محرم با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش آفتاب جنوب،سیدعبدالرحیم ملکوتی ظهر امروز در جلسه ستاد انتخابات سومین دور کانون مداحان گچساران که با حضور مسئولان ذی‌ربط در سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به آیین‌نامه سومین دوره انتخابات کانون مداحان، اظهار کرد: کانون مداحان و شعرای آئینی تشکلی شامل منتخبین مداحان و شعراء بر اساس فرایند خاص و تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی هستند.

 

وی با بیان اینکه کانون مداحان و شعرای آئینی با اهداف منطق در اساس‌نامه در راستای ارتقاءبخشی به وظایف مداحان و شعرا فعالیت می‌کند، افزود: با آغاز ماه محرم و آغاز فعالیت‌های مذهبی و فرهنگی در این ماه، مداحان و شعرای آیینی جهت ارتقاء‌بخشی به کیفیت محافل عزاداری و حفظ شان و منزلت متناسب با این ماه در مراسمات عزاداری این شهرستان، کانون مداحان باید هر چه سریع‌تر ساماندهی شود.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گچساران با تاکید و توجه به انتخاب افراد شایسته و فعال در کانون مداحان این شهرستان، خاطرنشان کرد: افرادی که جهت انجام اموردینی به ویژه منبر مداحی انتخاب می‌شوند باید با دلسوزی هرچه بیشتر و با آگاهی از مسائل مداحی و دینی در این مسیر گام بردارند.

 

ملکوتی با اشاره به وظایف خطیر ستاد انتخابات مداحان در این عرصه، متذکر شد: اعضای ستاد انتخابات  باید با تعامل، همکاری، ارائه نظرات و پیشنهادات طی آغاز ثبت‌نام  داوطلبان تا برگزاری انتخابات، با تشکیل جلسات متعدد همکاریهای لازم را انجام دهند.

 

در ادامه سخنان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان رئیس جلسه، اعضای ستاد انتخابات کانون مداحان با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود خواستار یک انتخابات سالم و بی‌حاشیه شدند.

 

 نماینده نیروی انتظامی، نماینده فرماندار، نماینده اداره اطلاعات، رئیس شورای هیئات مذهبی، یک نفر از پیرغلامان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئول تشکل‌های دینی، عضو ستاد انتخابات سومین دوره کانون مداحان و شعرای آئینی در شهرستان گچساران هستند.

 

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

تازه های سایت