نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
24. خرداد 1400 - 21:01
حسینی پور گفت: این شهر بام نفت ایران است و اما چرا یک پالایشگاه دراین شهر نداشته باشیم و چرا نباید در بحث صنایع پایین دستی کارخانجاتی داشته باشیم که این وضع شهرمان نباشد، چرا پتروشیمی گچساران منافع اقتصادی اش به نام شرکت های دیگر و استان های دیگر است اما تنهانامش را گچساران یدک می کشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سید ناصر حسینی پور،نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نطق انتخاباتی اش گفت:نلسون ماندلا بعد از مبارزاتش در آفریقای جنوبی، سالها بعد از اینکه آزاد شد زندان بان و شکنجه گرش را به شام دعوت کرد و آن زندانبان تصورش این بود که به واسطه آن سالهااز وی تلافی کند، اما وقتی وارد اتاق ماندلا شد با او شام خورد و این مقدمه ای است برای این مطلب که آن سالهایی که توسط شکنجه گر خودم شکنجه وتحقیر شدم، هیچوقت فکر نمی کردم دراین عرصه انتخابات وارد شود وقتی از زندان های مخوف آزاد شدم کتابم را به ولید فرقان شکنجه گر رژیم بعث تقدیم کردم.

وی افزود:اگر نلسون ماندلا شکنجه گرش را به شام دعوت کرد و من نیز کتابم را تقدیم شکنجه گرم کردم،پس در این شهر نیز نسبت به این بی اخلاقی ها چه احساسی می توانم داشته باشم؟ حتما می گویم که مخالفم هم برایم قابل احترام است؛ چراکه ما با شعار وحدت و همدلی و انس وارد این رقابت شدیم.

حسینی پور تصریح کرد:همه دولت ها هم موفقیت داشتند و هم ناکامی ها ،اما موفقیت ها و ناکامی ها ناشی از چه تفکری است؟ تفکر موفقیت ناشی از تفکر جهادی و انقلابی است که هیچوقت کهنه نمی شود، کسانی که ماهواره ساختند و به فضا فرستادند ، موشک نقطه زن ساختند،به پیشرفت های هسته ای توجه کردند و درنتیجه عزت ها آفریدند و اما ناکامی ها هم ریشه در ما نمی توانیم دارد.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس اظهار کرد:ما وارد عرصه شدیم که نوکر مردم باشیم، چراکه  جایگاه مجلس جایگاه مشخصی است که متاسفانه در منطقه و استان مان ندیدم هیچ شهروندی وظیفه ذاتی یک نماینده را مطالبه کند، چرا که یک نماینده وظیفه قانونگداری و نظارت دارد، اما خوب است یک نماینده برای حل مشکلات ریز و درشت مردم هم تلاش کند.

حسینی پور گفت:در مجلس اگر قرار باشد که در راس امور باشد یک نماینده نباید وکیل الدوله باشد و بایدصدای مردم باشد و باید به معنای واقعی کلمه از این ظرفیت های مردم و منطقه استفاده کند و دفاع از مظلوم و خدمت صادقانه نیز در راس امورش باشد.

وی افزود:باید از نماینده بخواهید به جنگ ساختارهای فسادپرور برود، همان ساختارهایی که دیگران وام های کلان و چند هزار میلیاردی می گیرند و به راحتی هم از این مملکت خارج می شود؟!،وقتی فسادها را بررسی می کنیم که ریشه در ساختارهای فساد آور دارند.

حسینی پور تصریح کرد:معوقات بانکی ریشه در ساختارهای فسادپرور دارد ،در بحث خصوص سازی اگر مطالبه می کردیم این وضعیت را نداشتیم،اگر از نماینده مجلس مطالبه گری می کردیم به نوعی امروز شاهد این همه مشکلات نمی بودیم.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس اظهار کرد:بدانید که یک وزیر مولتی میلیاردر نمی تواند به فکر مردم باشد آقای آخوندی هرگز نمی تواند به فکر مسکن مردم باشد و آن وزیری که خودش مدرسه غیر انتفاعی دارد نمی تواند به فکر دیگر مدارس دولتی نیز باشد.

حسینی پور گفت:دربحث گمرک به میزانی که اروپا و نظام سلطه به ملت ضربه زدند، گمرک هم ضربه زده است، دربحث واردات بی رویه و تورم افسارگسیخته چه معضلاتی که نداریم، اما بورس چه بلایی به سفره مردم آورد درحالی که داشته های مردم را صفر کرد و عده ای در روز آشکار هم داشته های مردم را بردند و به جیب زدند که باید پاسخ بدهند.

وی افزود:این شهر بام نفت ایران است و اما چرا یک پالایشگاه دراین شهر نداشته باشیم و چرا نباید در بحث صنایع پایین دستی کارخانجاتی داشته باشیم که این وضع شهرمان نباشد، چرا پتروشیمی گچساران منافع اقتصادی اش به نام شرکت های دیگر و استان های دیگر است اما تنهانامش را گچساران یدک می کشد، چرا از یک خانواده چند نفر سرکار بروند و ازیک خانواده پرجمعیت دیگر هم یک نفر سرکار نباشد،اما بدانیددر قبال حق و حقوق مردم گچساران در پتروشیمی این شهرستان کوتاه نخواهیم آمد.

حسینی پور تصریح کرد:ما به مردم دروغ نمی گوییم و صادق هستیم و حتی آن مخالف هم می تواند بروی این سفره همدلی بنشیند،اگر قرارباشد سفره ای پهن بشود آن سفره برای همه است و در دفاع از حقوق مردم هم کوتاه نخواهیم آمد.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس اظهار کرد:اگر موفق شدیم تیم های کارشناسی تشکیل خواهیم داد و به کمک شما مشکلات را مرتفع خواهیم کرد،قطعا ما به کمک نخبگان این بار سنگین را از روی زمین بر خواهیم داشت و با کسی هم معامله نمی کنیم و دراختیارهمه مردم خواهم بود.

حسینی پور گفت:ما با خدای خودمان عهد بستیم که گفتمان جریان سوم را ذیل گام دوم انقلاب داشته باشیم،حتی برای بانوان هم برنامه هایی جهت اشتغال خواهیم داشت و در راستای حل مشکلات شهرستان از توانایی بانوان نیز بهره خواهیم برد.

وی افزود:وضعیت و موضوع طبقه بندی مشاغل را در نفت و شایسته سالاری را بر اساس رتبه بندی دنبال خواهیم کرد،بحث همسان سازی حقوق ها را پیگیری می کنیم.اما چه مدیریتی امروز در عرصه نفت گچساران خودش را نشان داد که تیم فوتبالش در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم است، درحالی که این تیم درگذشته درحال صعود به لیگ برتر بود،هندبال بانوان عملا تعطیل شده است و از هندبال این شهرستان فقط یک اسم مانده است، واترپلو این شهرستان که دوم آسیا بود آیا الان وجود خارجی دارد؟ درحالی که  هاکی چهاربار قهرمان ایران شد اما الان این تیم های قدرتمند گذشته کجا هستند؟.

حسینی پور تصریح کرد:دیروز با تفکر ما می توانیم توانستیم ورزش شهرستان را رشد بدهیم و امروز هم به کمک شما جوانان مجدد ورزش را توسعه خواهیم داد و به جایگاه واقعی اش خواهیم رساند.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس اظهار کرد:نمی شود گام دوم انقلاب را دنبال کرد اما بدون آسیب شناسی،باید ببینیم مسببان و بانیان وضعیت موجود چه کسانی هستند و باید این موارد نیز مشخص شود، عده ای همه مشکلات ریز و درشت مملکت را به برجام گره زدند و فردو و نطنز را تعطیل کردند و سانتریفیوژها را تقلیل دادند، پس چرا سفره ما بازهم این وضعیت را دارد، برای اینکه ریل را اشتباه رفتند.

حسینی پور گفت:ظاغوت های فراوانی را به زیر کشیدیم اما در دل انقلاب نیز طاغوت هایی رشد کردند،و باید درهمین انقلاب،انقلابی صورت بگیرد تا کسانی که ژن خوب هستند و فیش های نجومی می گیرند و شکم هایشان پر از حرام شده است بدانند که منفور مردم هستند و در تراز انقلاب نخواهند بود.

وی افزود:شهید ذبیح الله عالی گفته بودند من از بابت زمین های کشاورزی پدرم وضعیت خوبی دارم و بنابراین حقوقم را نصف کنید و این همان تفکر تراز انقلاب است، اما آن تفکر سلفی ذلت با موگرینی آنهم درصحن مجلس در تراز انقلاب نبود.

حسینی پور تصریح کرد:اما فردای آنروز سلفی شهید محسن حججی می شود نماد و تراز انقلاب اسلامی ،بنابراین اگر خادمی و نوکری این ملت نصیب ما شد از جناح های سیاسی خواهیم گذشت چرا که درد این مردم ناکارآمدی است و نه جناح های سیاسی، با شما عهد می بندیم که در ارتباط با نوکری شما این سفره برای همه شما پهن باشد و همه به سهم خودشان بهره ببرند.

نامزد انتخابات میان دوره ای مجلس اظهار کرد:ما درارتباط با مردم با کسی معامله نمی کنیم،و یکهزارو ۵۰۰جوان را ساماندهی خواهیم کرد که مشکلات منطقه را شناسایی و سامان بدهیم،با کمک این مردم و این ظرفیت ها خط امید را دنبال خواهیم کرد تا با کمک شما بتوانیم گام های بزرگی را برداریم.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت