نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
23. خرداد 1400 - 22:10
نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس گفت:به آن کسانی که تاجگردون را ترور شخصیت کردند می گویم که این دوره محکم مسیر شان را ادامه خواهیم داد و کاری خواهیم کرد که عذر خواهی کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،هومان عسکری،نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع حامیانش در روستای تلخاب شیرین گچساران گفت:در اتاق فکر به بنده گفتند که حماسی حرف بزنم و عزیزان را تحریک کنم که پای صندوق رای بیایید و عزیزان لر زبان هم از شما حمایت کنند.

 جای قهرمان المپیک انتخابات جنوب خالی است

وی افزود:یک جمله می گویم که جای قهرمان المپیک انتخابات منطقه جنوب، خالی است و من دور قبل اگر کارنامه ای دارم و موفق هم نشدم در المپیکی که این قهرمان بزرگ وجود داشت و شکست خوردم، اما ته دلم این شکست را احساس موفقیت می دانم.

عسکری ادامه داد:من خیلی راحت حرف هایم را می زنم و همه حرف هایم را گذاشته ام که به موقع و در روز آخر، منتظرم که برخی بی حیایی های سیاسی و بداخلاقی هایی نشان دهند که آن موقع صحبت کنم .اما فعلا صبورانه برای رسیدن به موفقیت و در مسیر تحول قدم خواهیم برداشت.

من از دنیای دیگری بودم!

نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس تصریح کرد:من از دنیای دیگری بودم ، حقوقدان بودم و با کلمات قانون، دادگاه ، عدالت، دادسرا و ...ذهنم آشنا بود. در جامعه دانشگاهی سیر می کردم و دانشجویانم را به توصیه و اخلاق حرفه ای و صراط مستقیم دعوت می کردم و چندین ساعت می نشستم تا پرونده ای را مطالعه کنم و لایحه دفاعیه ای را بنویسم و از حقوق عده ای از هموطنانم نیزدفاع کنم و در دنیای خودم غرق شده بود.

چه کسانی به دنبال معاملات شخصی بودند؟

وی درادامه گفت:بنابراین با وادی سیاست آشنایی نداشتم و آدم های سیاسی را دیده بودم اما وارد سیاست نشده بود، عده ای به ظاهر مصلحت خواه چندین بار مراجعه کردند که شما توانمند هستید و می توانید به شهر خدمت کنید ، در مجلس قانونگذاری کنید و من در سودای این بودم که قانون را وضع کنم و نظارت برقانون داشته باشم، اما فارغ از اینکه عده ای به دنبال معاملات شخصی و پشت پرده بدور از چشم همه بودند.

ماجرای بطری مشروب و تایید صلاحیت درگچساران

عسکری افزود:من نمی دانستم که برخی ها وسط راه دستم را رها خواهند کرد ،وعده های متعددی می دادند و می گفتند پیمانکاران همه دسته دسته می آیند پس حواست باشد پول زیاد که برای تبلیغات دادند خرج نکن!.شما دو بطری مشروب در دست بگیرین وسط خیابان شهر گچساران برهنه بایستید، تایید صلاحیت می شوید!.

نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس ادامه داد:ما وارد این عرصه شدیم آنهم با خیر خواهی، دیدیم نه پیمانکاری آمد و رد صلاحیت هم شدیم. وقتی رد صلاحیت شدیم، دیدیم هیچ خبری از برخی ها هم نیست یکی رفته جای دیگری ثبت نام کرده و دیگری هم در شهر دیگر ،به فکر اینکه آقای عسکری تبلیغات و چهره ای برای خودش ساخته است و رد صلاحیت می شود و در سودای این هم بودن که تاجگردون هم رد صلاحیت می شود و بعد وارد عرصه انتخابات می شوند.

آقای تاجگردون بنده را صدا زدند

عسکری تصریح کرد:در چند روزی که رد صلاحیت شده بودم نتوانستم فعالیت مثمر ثمری داشته باشم. انتخابات گذشت و بعداز انتخابات دیدم هیچ خبری از آنها هم نیست،اما یک هفته بعد از انتخابات آقای تاجگردون بنده را صدا زدند درحالی که در تهران یکبار دفتر ایشان هم نرفته بودم.

وی افزود:وقتی که رفتم همدیگر را زیارت کردیم، به من گفت تا هفته پیش رقیب بودیم اما از روزی که انتخابات تمام شد من شما را رفیق می دانم و دوست دارم از توانمندی شما استفاده کنم،اما دوستانی که دست من را در این عرصه رها کرده بودند شروع به تخریب بنده کردند که آزموده را آزموندن خطاست.

آنهایی که تاجگردون را ترور شخصیت کردند؟

نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس بیان کرد:من هشت سال نزد تاجگردون به مجلس نرفته بودم.به آن کسانی که تاجگردون را ترور شخصیت کردند می گویم که این دوره محکم مسیر شان را ادامه خواهیم داد و کاری خواهیم کرد که عذر خواهی کنید.

توسعه بداخلاقی در گچساران

وی در ادامه افزود:دنیای من با دنیای سیات جداست، واقعا از سیاستی که در عمل ببینم اطلاعاتی نداشتم،فکر نمی کردم تا این اندازه این بداخلاقی ها در شهر ما توسعه پیدا کرده باشد  که امیدوارم این دوره در مسیر تحول و با وحدت در سایه آرامش و قانون پروژه های نیمه تمام از آبرسانی امامزاده جعفر تا آبرسانی دشت باشت و حوزه مواصلاتی به گناوه و تونل دیل و ...با قدرت به اتمام برسند.

عسکری بیان کرد:برخی از روسای ادارات و مدیران پشت پرده می آیند و روابطی برقرار می کنند، فکر می کنند چند سال دیگر رئیس می مانند. از من وکیل و حقودان سوال کنید که بهتر از هر کسی این تفکر را می شناسم و اطلاع دقیق دارم و شما را برای این چند روز تبلیغات و موج انداختن می خواهند که از روی پل که رد شدند شما را مثل پرتقالی که آبش را گرفته باشند به کناری هم می اندازند.

برادران ترک زبان شایسته سالاری را انتخاب کردند

نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس بیان کرد:مطمئن باشید به حرف های من هم خواهید رسید، شما در کنار تفکر ادامه مسیر توسعه در مدیریت تان به آرامش خواهید رسید،اما به غیر از آن مثل همان پرتقال توی آب خواهند انداخت، یکی از دوستان با یکی از برادران لرزبانم حرف می زد و می گفت بنده به ترک رای نمی دهم و نمی گذارم ترک بالای سرم باشد.اما سوال ما این است آیا در محضر خداوند هم جرات می کنید این حرف را بزنید، چنین تفکر خطرناکی  مثل طناب پوسیده قوم گرایی است و چنین تفکری مطمئن باشید یوم العاشورا در کنار شمر و دیگران قرار می گیرد و باید ان دنیا پاسخ بدهید.

وی ادامه داد:برادران ترک زبان من شایسته سالاری را انتخاب کردند و به برادران خونی شما نگفتند که به لر رای نمی دهیم ومحکم ایستادند و شایسته سالاری را انتخاب کردند و امروز نوبت شماست که شایسته سالاری را فارغ از قوم گرایی انتخاب کنید.

امانت 40هزار نفری در دستان عسکری!

عسکری تصریح کرد:همه مردم ایران نظاره گر انتخابات گچساران هستند و با رای دادن تان نشان خواهید داد آن 40هزار نفری که رای داند و درست انتخاب کردند و نیز شورای نگهبان درست تایید صلاحیت کرد و شماها  اشتباه کردید،پس اجازه ندهید تفکر تمامیت خواهی که در این شهرستان شکل گرفته و چندین دهه از مدیریت دوربوده با لطایف الحیل و به بکار بردن اسم های قشنگ به چشمانتان نگاه کنند اما در ذهنشان دنبال کینه ورزی و تطمیع شما و گزارش نویسی باشند و چندین سال دیگر نیز باعث حذف نخبگان شهرستان و عدم حضور در این حوزه انتخاباتی شوندو شما را به حیلتی کنار بکشند.

وی افزود:اجازه ندهید کسانی که روش نامتعارف و نامتعادل اخلاقی و عرفی را در پیش گرفتند، اجازه ندهید این اتحاد را با طناب پوسیده قوگرایی مضمحل کنند و با حضورتان در 28خرداد نشان دهید که مسیر تحول محکم و با انگیزه ادامه خواهد داشت.

پیروزی ما از باشت رقم خواهد خورد

عسکری در پایان هم گفت:این چند سال هم امانت آن 40هزارنفری است که دست من خواهد رسید و این امانت را به شما برخواهم گرداند، مردم باشت دیروز دلسوزانه برای مبارزه با قوگرایی طلایه دار شدند و مطمئن باشید پیروزی ما از باشت رقم خواهد خورد.

این در حالی است که حجت الاسلام مرودشتی چهره سیاسی گچساران در سخنرانی کوتاهی نیز بیان کرد که آقای تاجگردون بجز "هومان عسکری" از کاندیدای دیگری هم حمایت نکرده است و پیامشان هم موجود است.

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت