نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
26. بهمن 1398 - 20:18
اردلان زینل زاده گفت: برخی ها فکر می کنند می شود جلوی نهضت عبور را گرفت اما مردم رویکرد دیگری را طالب هستند و مطمئن هستم که در دوم اسفندماه شما مردمی که به نهضت عبور پیوسته ایدچنان سیلی برگوش افرادی که برنمیتابند،بزنید که راهشان را گم کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، عصر امروز همایش حامیان اردلان زینل زاده کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت در روستای مظفرآباد لیشتر برگزار شد.

اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع حامیانش در منطقه لیشتر ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر گفت: قطعا هرچه به دوم اسفندماه نزدیک می شویم فشارهای سیاسی و آمد و شدها هم بیشتر می شود و امروز منطقه لیشتر یک روز سیاسی را تجربه کرد.

وی افزود:هیچ جا به کسی نگفتیم که عزیزی پای صحبت نامزدهای دیگری هم نرود و این یعنی انتخابات آزاد و انتخاب اصلح و امروز هم این اتفاق در این حوزه در حال رخ دادن است و این نشانه بزرگ مردی این خطه است و امیدواریم در سایر نقاط گچساران و باشت هم اینگونه باشیم.

زینل زاده اظهارکرد: این صدایی که صدای زینل زاده است همواره در این فضا و اذهان مردمان لیشتر وجود خواهد داشت و خیلی ها گفته اند، کاش زینل زاده این دور نیامده بود پس اگر زینل زاده نیامده بود چه اتفاقی می افتاد و ایا کسی جواب گوشی های همراه شما را می داد و بایستی مقایسه کرد که حضور همیشه پاینده است.

این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: اگر زینل زاده نیامده بود خیلی از پاسخ ها داده نمی شد و خیلی از گوشی ها خاموش می شد و خیلی ها امروز این وزن را که در عرصه سیاسیون داشته اند را نداشتند ، خیلی ها هم دیده نمی شدند و دست خیلی ها تریبون داده نمی شد و شناخته نمی شدند و این در تمام دو شهرستان باشت و گچساران جاری بود.

وی افزود: هیچگاه ما کوتاه نیامده ایم، ما در طول تاریخ هیچگاه کوتاه نیامده ایم جان داده ایم اما هیچگاه نامی را به ننگی نبرده و نخواهیم برد.

زینل زاده اظهارکرد:در حوزه انتخابیه ما هیچ تفاوتی ندارد و امروز مردم اصول گرایی و اصلاحطلبی را فراموش کرده اند،این حضور حداکثری مردم برای حل مشکلات شان است و مشکلاتی دارند که نه با کلید حل شده و نه با شعار حل شده است و مردمان ما امروز امده اند که عبور کنند.

این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:خیلی ها عنوان می کنند که ای کاش کاندیدای ما نیامده بود تا ما به ندای دلمان پاسخ می دادیم یعنی مردم ما به دلایل قومیت ها و نگاه های خشک سیاسی در فشار هستند و ما آمده ایم تا بگوییم می خواهیم از این منفعت طلبی ها خارج شویم و به سمت منافع مردم گام برداریم.

وی افزود:پست ها و وام ها که حق شما در نظام جمهوری اسلامی است و این حق شما در بین شما ناعادلانه توزیع می شود و از شما نیز طلب رای می کنند که این بزرگترین کلاه برداری است و ما در نهضت عبور اینگونه نیستیم و این خجالت اور است که مال افرادی را به یغما ببریم و به همان افراد به قیمت چند برابر فروخته شود و این متاسفانه یک روند در ادوار گذشته بوده است.

زینل زاده اظهارکرد:وقتی در لیشتر سفره ای پهن می شود و عزیزانی با سلاح می آیند و با بادیگارد می آیند حس می کنند امنیتی اینجا وجود نداردکه بدانید باید اول خودمان را اصلاح کنیم و تفکرمان را در راستای خدمت صادقانه به مردم نهادینه کنیم.

این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:این نگاهی که ما به لهراسب باطولی داریم و چرا ایشان را اسوه خود می دانیم این است که ایشان زیر بار ظلم نرفت و جان خودش را در این راه از دست داد.

وی افزود:ظلم بی عدالتی در طول تاریخ اشکال متفاوتی داشته و یک روز ظلم با لشکر کشی انجام می شده اما امروز ظلم با نگاه و قلم انجام‌می شود و با توزیع نابرابر فرصت ها انجام می شود و پذیرش ظلم یعنی همراهی با ظالم.

زینل زاده اظهارکرد:امده ایم بگوییم که این نهضت عبور ما چیزی برای خودمان نخواسته ایم و در این سنوات از بنده دیده ایم و تلاش کرده ایم که ظلم ستیز  باشیم و فرهنگ تملق گویی و فرهنگی که برخی سیاسیون دوست دارند که مردم زیارتشان کنند و دست بوس شان شود تفاوتی با زر و زور و تزویر ندارد.

این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:دست بوسی نباید امروز مایه فخر و مباهات برای کسی بشود و اما ما چهره ها را خندان و شاد می بینیم و گاهی در برخی مناطق انقدر جو و شرایط را برای بنده تنگ می کنند که حرف زینل زاده را نشنوید اما ما معتقدیم که باید حرف همه نامزدها شنیده شود.

وی افزود:ای مردم اگر حضور ۸ساله برای شما ارمغانی داشته است پس ادامه بدهید و اگر راضی هستید پس بمانید و بدانید این نهضت عبور کنار برو نیست و اگر خواهان تغییر و تحول هستید نهضت عبور در خدمت مردم خواهد بود.

زینل زاده اظهارکرد:برخی ها فکر می کنند می شود جلوی نهضت عبور را گرفت و مردم امروز رویکرد دیگری را طالب هستند و مطمئن هستم که در دوم اسفندماه شما مردمی که به نهضت عبور پیوسته ایدچنان سیلی برگوش افرادی که برنمیتابند،بزنند و  این نهضت چنان سیلی بر گوش انها خواهند نواخت که راهشان را گم کنند.

این کاندیدای انتخابات مجلس گفت:در هیچ جا با هیاهو و جنجال کار نکردیم و حرمت نگه داشتیم و این شیوه دیگران مشکل و معیشتی را حل نخواهد کرد و ما با سلاح نیامده ایم و سلاح ما عمل صادقانه ما است عملکرد ما سلاح ماست و این نوید خواهیم داد که عید شما را پشیمان نخواهیم کرد.

وی افزود:بویراحمد اصالت دارد، قشقایی وفا دارد و لر، بهبهانی،اصفهانی،بختیاری و همه اقوام هم مردمانی هستند محترم و دارای حرمت و نهضت عبور نهضتی است که ما می خواهیم تفکر و نگاه افراد و انتخاب اصلح افراد را مورد خطاب قراردهیم و هیچ جا خودمان را تحمیل کرده و نخواهیم کرد.

زینل زاده اظهارکرد:بنابراین به اصول دموکراسی پایبندیم و برخی ها خودشان را به خواب زده اند و غوغای پیروزی در دوم اسفندماه آنهایی که به خواب رفته اند را بیدار خواهند کرد.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت